Přejít na obsah

Single malt


Doporučené příspěvky

Toams mýdlovou vodu mi naprosto silně připomína snad jakákoliv Metaxa.vím že Metaxa je koňak a ne whiskey ale tohle pití mi fakt nikdy nesedlo a chutná mi hrozně..

 

Říct o Metaxe, že je koňak, je obrovská mýlka...

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oslava s kamaratmi :)

(vecicky nalavo sa chystaju na predaj, vecicky napravo ostavaju u mna)

laphroaig QC je vyborna whisky, od 10yo sa lisi vyraznejsou aromou a je "ostrejsia" aj ked ma len 48%. 

Jeden z nejlepšich Laphroaigů.... Dopil jsem ji a tak ji musím do svého whisky baru dokoupit ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oslava s kamaratmi :)

(vecicky nalavo sa chystaju na predaj, vecicky napravo ostavaju u mna)

laphroaig QC je vyborna whisky, od 10yo sa lisi vyraznejsou aromou a je "ostrejsia" aj ked ma len 48%. 

 

konecne spravny glencairn an whisky ... na QC sa chystam, ale este mi tu "oxiduje" neotvorena 10yo, tak az po nej ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komu chutna QC, to uz je dospely Lahroaigista. Tez ji mam rad, ale v mem okoli jsem sam. Pro beznou populaci je to jak rozpusteny celuloid. Mas i peknou whiskovku. Ty Aquace jsou ocel, nebo titan? Bila, nebo zluta ctvrthodinka?

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi nedá nepřipomenout skvělý film Ztraceno v překladu.

 

 

Mě to jako přijde sice typické pro japonskou společnost, ale zároveň směšné. Whisky od japončíků...

Někde na Highlands by se měli nas.r.a.t. a pustit se do saké.

Mám rád ty kluky japonský s jejich famózní, voňavou Yamazaki. Zkusil jsem láhev 12leté a nyní mám rozbitou dospělou 18letou japonečku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yamazaki je skvělá, mám ji moc rád, rozhodně se nedá říct, že by to Japonci neuměli, ba naopak... já teď dopíjím Glenkinchie, poslední, která mi chyběla do klasické šestky a spolu s Lagavulinem pro mě tuhle vybranou společnost vedou, naopak Dalwhennie spíš zklamání, od té jsem čekal víc...

 

post-14887-0-27516200-1397313716_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Mirek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...