Přejít na obsah

Single malt


Doporučené příspěvky

Jo, nad cenou se podivovali sichni. V Aberdeenu stala 80 liber. Vsechny palirny dneska kvuji rychlym ziskum experimentuji s NAS whiskama. A Laphroaig neni vyjimkou. Obzvlaste pak po te, co se jim tak povedla Quarter Cask a Uigeadail ktere chvali uplne vsichni a stoji za kazdou vydanou korunu. Uigeadail je navic pravdepodobne ze starsich whisek, nez deset let, takze to je trochu jiny pripad. No a ted jsou, jak urvani z retezu. Doufejme, ze kvuji NAS produktum nebude za par let nedostatek klasickych desitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... talisker Port Rhouighe. Pak otevřou tuto novou krásku z Islay ...

Talisker Port Ruighe - dalsi priklad pro NAS whisku. Jak ti chutna dableM?Je necim zajimava, abych ji koupil? Kdyz vezmu v potaz, ze to je ani ne desetileta a stoji jen o neco malo min, nez moje oblibena 16yo Lagavulin.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Talisker Port Ruighe - dalsi priklad pro NAS whisku. Jak ti chutna dableM?Je necim zajimava, abych ji koupil? Kdyz vezmu v potaz, ze to je ani ne desetileta a stoji jen o neco malo min, nez moje oblibena 16yo Lagavulin....

Kupoval jsem si ji, jako levnější variantu destilery edition od Taliskeru. Whisky dozrává v sudech po portském, má tmavší barvu než klasická desítka. Cítím lehkou rašelinu, sladkost a ovoce. Určitě si někdy kup whisky z islay a island z destilery edition, jsou o něco jemnější, dozrávají v sudech po různých druzích vína, díky tomu chytnou zajímavou barvu a chuť ovoce. Stojí od 1200 do 2000,-Kč dle palírny a stáří. Lágavulin DE bude také bomba.

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lagavulin DE mam rozpitou, je to bomba, jak pises. Talisker DE jsem mel pred nekolika lety a taky mi moc chutnala. Normalni Talisker 10 mi uz asi prijde moc plocha, ale je fajn. Storm asi zikouset nebudu, ale prave tahle dozravana v portskem me zajima. No, asi budu muset vyzkouset. :D

 

Přesně jak jsi napsal.  DE jsou o tu ovocnost jinde nad základním plnění a je to důvod si je vždy každý rok koupit a vyzkoušet. Storm jsem vyzkoušel postupně dvě láhve, ale  vracet se už k němu nebudu. Při návratu z JV Asie jsem si zakoupil Talisker Dark Storm, ale po zkušenosti se Stormem moc od něj neočekávám. Otevřu si jej někdy na podzim a snad překvapí :)

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

kdysi jsem dostal flašku této whiskey Glenfarclas. Jelikož whisky moc nepiji a dávám přednost rumům a brandy, tak se v nich moc nevyznám. Zaujalo mě na ní pouze to, že má 60%.

 

Neznáte tuto whisky někdo? Myslíte, že jí třeba někdo, kdo preferuje whisky ocení?

post-23927-0-51852700-1401996533_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eznáte tuto whisky někdo? Myslíte, že jí třeba někdo, kdo preferuje whisky ocení?

osobne bohuzial nie, pil som klasicku "modru", vobec neurazila ... tato bude este o level vyssie, v sudovom plneni, pozri recenzie na nete a urobis si predstavu, kazdopadne obdarovany ju urcite oceni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...