Přejít na obsah

Single malt


Doporučené příspěvky

Ten uzávěj je bomba, ten koník není žádné plastové šidítko, ale pěkně zpracovaný kus kovu. A ty dva čumprlíky na otevření jsou taky fajn detail. 

 

Na moji recenzi Glendronachu nečekej, tahle flaška zůstane ještě déle zavřená, dokud se nenajde ta správná příležitost. :) Ale vzhledemm k tomu co jsem o ní četl to bude špičková komplexní záležitost z Vysočiny. A za velice dobrou cenu ve srovnání s jinými značkami a vzhledem k stále stoupajćím cenám. Už jenom ta tmavě hnědočervená barva, to je vývar jak má být a nepřibarvovaný! Takže nečekej a kup si ji. A pak mi můžeš napsat, jaká je. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Jsou zde tací (že Maroshu :D), kteří se už jen při zmínce o japonské whisce osypou, protože skotská patří do Skotska a Japonci mají zůstat u saké. Já jsem jiného názoru, japonské whisky mám moc rád a považuju je za vynikající. Určitě stojí za to je ochutnat. 

 

Třeba Suntory Hibiki 17yo je pro mě za jedno z nejlepších pití, co jsem kdy měl možnost ochutnat, je to blend, ale strčí do kapsy většinu skotské produkce. Bohužel se už špatně shání za rozumnou cenu. 

 

post-3194-0-90436300-1447772940_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou máte zkušenost s japonskou whisky? Stojí to za to?

 

MNě kolegyně dovezla ze služebky Yamazaki (asi 12 let) a žádná sláva to není. Přijde mi taková nevýrazná...

 

Jinak ve středu mi dorazí zásilka z Vizovic (letošní plnění z roku 1995) tak jsem zvědavý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou zde tací (že Maroshu :D), kteří se už jen při zmínce o japonské whisce osypou, protože skotská patří do Skotska a Japonci mají zůstat u saké. Já jsem jiného názoru, japonské whisky mám moc rád a považuju je za vynikající. Určitě stojí za to je ochutnat. 

 

Třeba Suntory Hibiki 17yo je pro mě za jedno z nejlepších pití, co jsem kdy měl možnost ochutnat, je to blend, ale strčí do kapsy většinu skotské produkce. Bohužel se už špatně shání za rozumnou cenu. 

 

attachicon.gifhibiki.JPG

Japoské whisce jsem přišel na chuť mockrát, můžu jen potvrdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim kluci, mel tu nekdo cest s 30ys singl maltem od Talisker... Dlouhou dobu jsem slychaval, ze chutna po dechtu a rybine... Nedavno jsem to slysel znova... Flasku sice doma nemam, ale par drinku mnou jiz proslo a nezdalo se mi... Jake mate zkusenosti vy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem ji bohuzel jeste nezkousel. A rikali to lidi, kteri milujou kourovou whisky nebo lidi, kteri to nemuzou citit? To je docela dulezite. Pokud mas rad Talisker a spol = na raseline susene oblili a 300 Euro pro ktere nemas vyuziti, tak jdi do ni! A rybiny a dehtu bych se opravdu nebal.  :D 

 

Pokud vladnes nemcinou tak tady mas recenze stareho a noveho plneni (rozdil v obsahu alkoholu):

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze to rikali lide co maji zrovna Skotske radi... Ja na ni parkrat narazil a tak jsem nemeskal a ochutnal a jak pisi vubec se mi nezdalo, ze by to melo nejakou tuto *pachut*... jen me napadlo se zeptat tady, kdyz jsem vcera opet v klubu narazil na stejne hodnoceni. A jako 300? vyhodim duchaplneji, ne ze ne... Domu bych si ji nekoupil ...

 

imho, nemcine bohuzel neholduji, ale ja mam vice mene jasno... A za me, mi chutna nejvice klasicka 10ys ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Musim sa pochvalit - vcera som objednal HighlandPark 12 a Glenkinchie 12, tak som zvedavy co to bude zac.. Teraz (nie konkretne teraz) si pocuckavam Talisker 10y a ten mi dost smakuje, tak som na HP zvedavy.. A ta Glenkinchie by mala byt na styl Glenlivet a ta mi chutila dost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...