Přejít na obsah

Single malt


Doporučené příspěvky

Návštěvník LukeD

Mazec! Nechápu, že za to ty prachy někdo může dát. Na druhou stranu, nesmyslné částky se dávají i za větší chujoviny. A když někdo ty prachy přehrabuje vidlema...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Skygazer: Pěkné to máš.

 

Já dnes zjistil, že nějaký ten panáček dva denně nejsou vůbec na škodu:

Standardní dávka či standardní nápoj podle definice SZÚ představuje jedno velké pivo s 16 gramy alkoholu, dva decilitry vína se 17 až 18 gramy alkoholu, deci 20procentního likéru s 18 gramy alkoholu či půldeci tvrdého 40procentního alkoholu s 16 gramy alkoholu.

Zdroj: http://relax.lidovky.cz/nejrizikovejsi-je-narazove-piti-velkeho-mnozstvi-alkoholu-varuji-experti-16e-/zdravi.aspx?c=A151229_155403_ln-zdravi_ELE

 

A navíc prý pravidelné pití malých dávek alkoholu chrání srdce a cévy. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skygazer: Pěkné to máš.

 

Já dnes zjistil, že nějaký ten panáček dva denně nejsou vůbec na škodu:

 

A navíc prý pravidelné pití malých dávek alkoholu chrání srdce a cévy. ;)

Samozrejme.. Alkohol v malých dávkach neškodí v jakémkoliv množství..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste neco - jsou to jenom male flasticky po dvou deci. Ale na vyzkouseni akorat.

A to som si ani nevsimol!!! No vrtalo mi hlavou kde nasiel take luxusne 3-balenie. Tie 2-decovky som uz samozrejme videl :). Ale v tychto troch pripadoch niet co skusat, 3x 7dl je rozumne balenie :D.

Idem si dat nejakeho dobreho panaka nech poriadne vidim. Len mam toho v bare uz moc a neviem si vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Já před chvílí "sjel" včera nahranou Přízračnou nevěstu... a k tomu jsem si nalil Juru Diurachs'. A jako jo, docela to k sobě šlo. ;) Fajn večer...

Upraveno uživatelem LukeD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Traja králi ;)

ještě k nim chybí další tři králi: Dalwhinnie,Oban a Glenkinchie... :-)

 

Já před chvílí "sjel" včera nahranou Přízračnou nevěstu... a k tomu jsem si nalil Juru Diurachs'. A jako jo, docela to k sobě šlo. ;) Fajn večer...

"sjetí" u toho byli asi i tvůrci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...