Přejít na obsah

Single malt


Doporučené příspěvky

No, tak to mi nezbývá, než s poslední větou souhlasit 🙂 Promiň, myslel jsem, že tou orientací vpravo dole je to vyřešeno, a Ty máš prostě nějaký očekávaný okruh, který by Ti NYNÍ mohl chutnat. Pokud je to ale tak, jak píšeš, pak to bude veselé. Zítra se něco dopíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Bert napsal:

No, tak to mi nezbývá, než s poslední větou souhlasit 🙂 Promiň, myslel jsem, že tou orientací vpravo dole je to vyřešeno, a Ty máš prostě nějaký očekávaný okruh, který by Ti NYNÍ mohl chutnat. Pokud je to ale tak, jak píšeš, pak to bude veselé. Zítra se něco dopíšu.

 

jj, nevyjadril som sa dostatocne exaktne.

trefa, vesele to uz je  a co je uplne na hovno (budget-wise), mlada sa vezie so mnou.. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, tedwine napsal:

Kolegovia, je to len mesiac co som sa zacal "venovat" whisky, budem rad ked mi poradite ako si organizujte poznamky, ci to mate len nejaky excel, alebo vhodnu aplikaciu?  Mam za sebou asi 8 druhov, celkom si pametam, ale takto to urcite dalej nepojde bez zapisov.

whiskybase.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, JanKuc napsal:

Po dlouhe dobe jsem zas neco koupil. Ta irska byla prvni smaltka co jsem kdy okostoval a vubec neni spatna i po 10 letech kdy sem ju nemel v hube. Akorat flaska je hnusna, driv byla hezci.

IMG_20220328_153208.jpg

Fajn vyber, vsetko super, okrem Glen 15, ten je teda extra divny. Nepasuje do rady 12-15-18, myslim ze je robeny uplne inak (jedna z mala systema solera skotska whisky). Inak 12 a 18 su samozrejme vyborne whisky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, eskimak napsal:

Fajn vyber, vsetko super, okrem Glen 15, ten je teda extra divny. Nepasuje do rady 12-15-18, myslim ze je robeny uplne inak (jedna z mala systema solera skotska whisky). Inak 12 a 18 su samozrejme vyborne whisky.

Tu patnácku jsem ještě neměl, tak snad sa z toho nezgrcnu. Ale typek mně to nechal za 799 kaček, takže dobrý kauf.

Apropos, kdesi jsem zahlédl že bude akce kaufland na 12yo glenfiddich něco přes 600 korun. To vezmu aspoň 3ks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, JanKuc napsal:

Tu patnácku jsem ještě neměl, tak snad sa z toho nezgrcnu. Ale typek mně to nechal za 799 kaček, takže dobrý kauf.

Apropos, kdesi jsem zahlédl že bude akce kaufland na 12yo glenfiddich něco přes 600 korun. To vezmu aspoň 3ks.

Za mna 12yo je o triedu lepsia ako 15.

Urcite sa ale nezgrcnes :lol2:. Pitne to je, len uvidis sam, je to take divne. Vzhladom na zvysok nakupu som presvedceny o tom ze ti to nesadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oproti standardnímu 16letému plnění je Distillers Edition 2005 znatelně jemnější a sladší, zároveň však nabízí větší množství vůní a příchutí. Jinak řečeno, obě dvě jsou moc dobré, i když každá svým způsobem. Kdybych si musel vybrat pouze jednu z nich, asi bych volil klasiku. Ale po DE by mně bylo smutno... 

Lagavulin_Distillers_Edition_2005.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...