Přejít na obsah

Single malt


Doporučené příspěvky

@tedwine Pokud na tu lahev nedopadalo přímé sluneční světlo, myslím, že by to neměl být zásadní problém. Zvlášť ne po třech letech. Řada milovníků whisky má takto vystavené lahve i doma. (Sám ale dávám přednost skladování v temných prostorách.)

Co se týče druhé otázky, jestliže whisky spotřebuješ do 2 až 3 měsíců, odsávání vzduchu apod. bych taktéž neřešil. Snad by takový přístup měl smysl v případě, že ji míníš mít rozpitou dlouhé měsíce či spíš léta, nebo chceš někomu věnovat její vzorek a máš v plánu mu jej předat za delší dobu apod., ale jinak...

Samozřejmě tím netvrdím, že když necháš ze dva panáky na dně lahve po dva až tři měsíce, že se třeba v případě těch alkoholem slabších nedočkáš nějaké výraznější změny na kvalitě, přesto... Anebo i jinak, některé whisky - v závislosti na čase a úbytku - troška vzduchu pomůže, některé ublíží. Vlastně těch úhlů pohledu na tuto problematiku je mnoho. Občas člověk musí sám vyzkoušet, co mu vlastně vyhovuje nejvíc. Bavíme se o běžném konzumentovi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka kolegovia za postrehy, tak nejako som to predpokladal. Na flasku nedopadalo priamo slnecne svetlo, bola este zvlast v sklenenej vytrine, obchod ma tonovane okna, UV sa k nej snad ani nedostalo, dufam ze to bude v poriadku.  Ale aj tak je to na palicu, vybrat flase s kvalitnym alkoholom, vystavit a krabice supnut na vrch vytriny.  

Druha otazka ma napadla koli tomu, ze Lagavulin  16 bola jedna z prvych whisky ktore som pred par mesiacmi otvoril a kedze je to nedostatkovy tovar, upijal som z nej pomaly. Ostalo v nej tak 15 % a mam pocit ze nie je taka ako ked som ju otvaral.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako měsíc teoreticky poznat půjde, spis bych si ale tipnul, ze daleko větší roli na vnímání chuti jsou okolnosti (nálada, denní doba, co si jedl predtim a tak). Chuť je strašně subjektivní.

Můžeš si zkusit koupit 4 stejný lahve (ideálně ty Laga :D), jednu otevrit a pak zkusit okostovat po měsíci oproti cerstvě otevřené. Po dalších dvou měsících druhou láhev a po dalších třech měsících třetí. Zjistíš jak a v čem se to liší ale dobrý to bude furt :).

Pak sem napis jak to dopadlo a dej mi adresu, prijedu ti pomoct vypít ty ctyry nacaty lahve!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, feltharg napsal:

[...] Můžeš si zkusit koupit 4 stejný lahve (ideálně ty Laga :D), jednu otevrit a pak zkusit okostovat po měsíci oproti cerstvě otevřené. Po dalších dvou měsících druhou láhev a po dalších třech měsících třetí. Zjistíš jak a v čem se to liší ale dobrý to bude furt :). [...]

P. S. Ještě by si ale musel pohlídat, aby ty 4 lahve 16leté Lagavulin byly ze stejné várky. V opačném případě riskuje, že se uspokojivého závěru stejně nedopídí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P. S. Ještě by si ale musel pohlídat, aby ty 4 lahve 16leté Lagavulin byly ze stejné várky. V opačném případě riskuje, že se uspokojivého závěru stejně nedopídí... 

Tak ideálně distillers edition, už jsme zase u toho - moje nejoblíbenější :). Na ty se píšou čísla sudů. Na normální tuším ne? Sem to dlouho nezkoumal…
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, feltharg napsal:


Tak ideálně distillers edition, už jsme zase u toho - moje nejoblíbenější :). Na ty se píšou čísla sudů. Na normální tuším ne? Sem to dlouho nezkoumal…

A este ani tam nie je vylucena chyba pri plnení 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@feltharg Na všech je samozřejmě kód lahve, ze kterého lze (jak kdy) vyčíst den plnění a další údaje. Jenže ani stejný den plnění nezaručí, že v oněch 4 lahvích je týž obsah (tj. ze stejného sudu nebo jiné nádoby, kde se třeba smíchal obsah vícero sudů ve snaze vše "zprůměrovat"; tady si už ale nejsem jistý, jaká je běžná praxe, nebo co zákon ještě dovoluje). A podobné je to i s Distillers Edition. Lahev či karton sice nese i informaci o šarži, ale už nevypovídá o tom, z kterého konkrétního sudu whisky pochází. Ale z druhé strany, v těchto případech jde o větší produkci, nejedná se o vzácnější "single cask whisky" (pouze z jednoho sudu) apod. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, feltharg napsal:

Jako měsíc teoreticky poznat půjde, spis bych si ale tipnul, ze daleko větší roli na vnímání chuti jsou okolnosti (nálada, denní doba, co si jedl predtim a tak). Chuť je strašně subjektivní.

Můžeš si zkusit koupit 4 stejný lahve (ideálně ty Laga :D), jednu otevrit a pak zkusit okostovat po měsíci oproti cerstvě otevřené. Po dalších dvou měsících druhou láhev a po dalších třech měsících třetí. Zjistíš jak a v čem se to liší ale dobrý to bude furt :).

Pak sem napis jak to dopadlo a dej mi adresu, prijedu ti pomoct vypít ty ctyry nacaty lahve!

A proč tak složitě? Stačí prostě ihned po otevření odlít do dvou, tří vzorkovnic až po vrch a pak jen odpíjet lahev. Kdykoli tak máš možnost porovnat vedle sebe původní obsah po otevření s tím "oxidovaným". ;)

Jinak já jsem v tomto ohledu zastáncem pomalého propíjení se lahví a naopak mne hrozně baví ty změny, které se v průběhu s whisky dějí. Klidně i několik let od otevření. Faktem je, že pokud někdo oblibuje kouřové bomby, tak se mu nikdy nebude líbit, že ten kouř se s postupným odpíjením a zvětšováním vzduchové kapsy přece jen pomalu ztrácí. V tomhle mají halt kouřovky "drobnou" nevýhodou oproti nekouřovým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč tak složitě? Stačí prostě ihned po otevření odlít do dvou, tří vzorkovnic až po vrch a pak jen odpíjet lahev. Kdykoli tak máš možnost porovnat vedle sebe původní obsah po otevření s tím "oxidovaným".
Jinak já jsem v tomto ohledu zastáncem pomalého propíjení se lahví a naopak mne hrozně baví ty změny, které se v průběhu s whisky dějí. Klidně i několik let od otevření. Faktem je, že pokud někdo oblibuje kouřové bomby, tak se mu nikdy nebude líbit, že ten kouř se s postupným odpíjením a zvětšováním vzduchové kapsy přece jen pomalu ztrácí. V tomhle mají halt kouřovky "drobnou" nevýhodou oproti nekouřovým.

Proč tak složitě? No přeci aby zbylo i na nás! :D
Jeste se podívám doma na starý flašky ale mel jsem za to ze na starejch spešlech byly přímo čísla sudu nebo dokonce láhví ale moji paměti se nedá moc věřit :D

Nejdýl sem doma susil nejakej zajimavej finiš Edradour (myslím že chardonnay) a to proste v tom bylo cejtit i po letech. Pecka :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, feltharg napsal:

Jako měsíc teoreticky poznat půjde, spis bych si ale tipnul, ze daleko větší roli na vnímání chuti jsou okolnosti (nálada, denní doba, co si jedl predtim a tak). Chuť je strašně subjektivní.

Můžeš si zkusit koupit 4 stejný lahve (ideálně ty Laga :D), jednu otevrit a pak zkusit okostovat po měsíci oproti cerstvě otevřené. Po dalších dvou měsících druhou láhev a po dalších třech měsících třetí. Zjistíš jak a v čem se to liší ale dobrý to bude furt :).

Pak sem napis jak to dopadlo a dej mi adresu, prijedu ti pomoct vypít ty ctyry nacaty lahve!

Vobec nie spatna myslienka, ale najprv poraď kde nakupit tak 6 flas za 400 total aj s dopravou do SR, potom mozme experimentovat 😅 .  

Celkom fun, kam sa zvrtla diskusia od nevinneho "wine-stopperu"   

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...