Přejít na obsah

Single malt


Doporučené příspěvky

Poděl se o dojmy. Tohle pití mne zajímá.
Nejsem žádný degustator ale " ogar z valašska " takže: jemná rašelinová, necítím jód jak Laphroaig, taková sherry pro chlapa. Lehce pepřová a citrusová. Ve vůni kouřová ale nic tam nevadí. Kulatá a pitelná. Když přijdou kámoši a budou chtít ochutnat tak tohle je to co jim nabídnu. Jsem velmi příjemně překvapen, jsem na služebce a zítra musím být OK ale dám si ještě jednu.fb3d7a83cefc12281c9049001ac8d596.jpg

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zní to lákavě. Díky za upoutávku!
Ok, já ji dostal ( když mě ju šéf dával tak říkal že se v obchodě ptal a tam mu řekli že nic lepšího ze single nemají).Příště si ju koupím sám, protože je dobrá, moc dobrá. (a to jsem držgrešle) .Tož tak.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Laphroaig Quarter Cask & Citizen Promaster.

Abych byl upřímný, tak docela zklamání. Čekal jsem takovou "zesílenou" desítku (u které mi právě chybělo těch pár procent), ale z toho nemocničního šmaku moc nezůstalo...

No nic, další na řadě z právě příchozího balíku bude Ardbeg 10 a Port Charlotte 10.

Říkám si, co by se stalo kdybych na tohle fórum nelez. Zůstal bych u Teacher's, quartzových hodinek, kafe z kapsle, švýcaráku... Ani bych nevěděl, že existuje něco lepšího :-)6f64c1de05f9dbc2fefea4c541601c85.jpg

Odesláno z mého SM-G525F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě naopak kamaráde. QC je vždy slabší. Dáno jiným poměrem whisky a plochy dřeva, se kterým je v dotyku. Nevím, jestli Tvé očekávání vycházelo z vlastního úsudku, nebo informace zvenčí, ale fakt to tak není. Pokud piješ 10, tak si panáka QC dej vždy dříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čistě vlastní úsudek, já tomu až tak nerozumím, respektive rozlišuju v podstatě na chutná-nechutná. Aby bylo jasno, tak Laphroaig QC je super, ale dost odlišný od 10.

Mimochodem nevím, jestli tu někdy někdo zmiňoval Gold Cock Peated - podle mě vynikající. Taková nakouřená hruška za super cenu.

Odesláno z mého SM-G525F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...