Přejít na obsah

Single malt


Doporučené příspěvky

Tak nějak jsem si potřeboval udělat malou radost, tak jsem si včera koupil tuhle pěknou flašku. Glenfarclas je jedna z posledních nezávislých skotských palíren, tedy nepatří žádnému nadnárodnímu koncernu ale je to rodinná firma a to už od roku 1836. Velice sympatické. A k tomu dělají výbornou whisky, tahle byla destilovaná v roce 1993, stočená 2012, zrála tedy pěkných 19 let v sudech po Oloroso Shery. Opravdu výborná, doporučuju.

post-3194-004761200 1363116857.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Dneska si pochutnávám na téhle dobrotě a je to fakt paráda...už se nemůžu dočkat, až mě přejde rýma a budu si k ní moct zapálit doutník

Ja si dal Talisker a rymu nemam, takze Carlos Torano Reserva Selecta Churchill. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalmore. 12? 15? Víc? King Alexander? Nenapínej!

 

Edit: já poctivě pracuju na Glenfarclas, kterou jsem otevřel před několika dny.

15...a chutná mi víc než 18y Laphroaig, kterej padl o víkendu

Upraveno uživatelem Mirek24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) Sklenku Lafroig 18 jsem prave dopil. Je fajn, ze je nas tu vic. Nerad piju sam. Poslednich 5 dnu piju kazdy den jinou, ale zadnou mladsi, nez 7 let, Rioju, takze mi trocha morske vody, morskych ras, raseliny a koure udelala velmi dobre.<br />

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl před tou 18y ještě Quarter Cask a přechod na tu osmnáctku mi přišel lehce downgrade...Dalmore teď vyhovuje i mýmu rozpoložení, bo su nachrmlany jak cip. Zanechává krásně ořechovou chuť, ta kouřová mi teď nedělá úplně dobře. Zítra už na to ale kašlu a odpálím k ní Cohibu, rýma nerýma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmu "můj" chlast do jednoho příspěvku...nejraději piju dobrý čaj.

Doma se mi teď válí toto:

 

Glenffidish

attachicon.gifIMG_1826.jpg

...ani skotská ani bourbon...nejede mi to

Koňak

attachicon.gifIMG_1829.jpg

...taky mi nechutná

Víno

červené - australské....i když toto je sakra těžké:

attachicon.gifIMG_1828.jpg

bílé: české mi jede: chardonnay, rulanda šedá a hibernal

 

Rum-tak to mi jede!!!

attachicon.gifIMG_1827.jpg

 

...a slivovička.

 

Pivo: jen nepasterizované nebo kvasnicové, miluji belgické Karmelites apodobně.

 

Hotovo.

Rum Zacapa mi vůbec nechutná. Je to blavajz. To kubánské modely můžu v jakémkoliv množství :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega na vedlejším fóru řeší zapeklitou věc, můžete pomoci? Díky

 

Zdarec, 
potrebuju alkoholickou radu v oboru kteremu vubec nerozumim. 
Bratr ma v pulce dubna narozeniny, bude mu 30. Zatim jsem nic jineho nevymyslel, nez to, ze mu symbolicky koupim 30-ti letou skotskou, kterou ma rad. Jenze jakou? cenove se pohybuji od cca 4500 az po 55tycek za 0.7l. Chci 0.7l flasku, cenove nevim, do +-15? Neznate nekoho kdo by mi mohl pomoct s vyberem? diky

 

bratr asi dle popisu pije asi Glenfiddich 30 Year Old... http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=141149&fid=33&l=7141766#goto7141766

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, včera jsem to nezaregistroval - teď jsem přišel z rachoty a už nestíhám.Škoda bar vypadá výborně tak snad to klapne někdy příště. Užijte si to 

Zítra jdeme po 19h se Z. na panáka do Marpeku, nechcete se někdo připojit? Pokud ano, dejte vědět, zamluvíme místa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...