Přejít na obsah

Single malt


Doporučené příspěvky

Kolega na vedlejším fóru řeší zapeklitou věc, můžete pomoci? Díky

 

 

bratr asi dle popisu pije asi Glenfiddich 30 Year Old... http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=141149&fid=33&l=7141766#goto7141766

Za tyhle prachy asi jenom Ballantines 30. Jíinak me nic nenapadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Panove, poradte mi: mam si k narozeninam vybrat nejakou lahev dobre whisky. Zatim mi hrdlem proslo nasledujici:

Laphroaig, Ardbeg, dale uz jen vice sladove ( chivas, tullamore, jameson atd) dost jsem premyslel o Japonske whisky

Nikka pure malt, co si o tom myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oboje co si si vybral je spolocne s Laphroaig celkom hardcore, neprezradil si ako velmi si zbehnuty v tychto veciach (svoj prvy poharik Laphro. som nedopil ;)

dnes nepoznam nic lepsie

skus aj Glenkinchie alebo nieco jemnejsie (ak si zaciatocnik), snad sa ozve kamil ten ti poradi :)

do sudka prispejem len tymto

 

A-Guide-to-Flavours.png

 

 

 

Panove, poradte mi: mam si k narozeninam vybrat nejakou lahev dobre whisky. Zatim mi hrdlem proslo nasledujici:
Laphroaig, Ardbeg, dale uz jen vice sladove ( chivas, tullamore, jameson atd) dost jsem premyslel o Japonske whisky
Nikka pure malt, co si o tom myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za odkaz, o Japonsku jeste popremyslim. Co se tyka Lagavulin, muzes mi to zkusit prirovnat k Ardbegu, je to take takove jodove zverstvo? Nebo je jemnejsi....

 

zacatecnik pres whisky opravdu jsem.Prvni moje flaska byla od Laphroaigu.Po otevreni lahve a následnem zaliti krcniho otvoru, jsem myslel ze jsem si vypalil veskere chutove poharky.Ovsem chyba lavky, od te doby nedam na jodove zverstvo dopustit.Nebranim se necemu jemnejsimu, na druhou stranu, kdyz se naskytne neco extremniho i teto variante se nebranim.Je na case se posunout dale....

diky za tu mapku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oboje co si si vybral je spolocne s Laphroaig celkom hardcore, neprezradil si ako velmi si zbehnuty v tychto veciach (svoj prvy poharik Laphro. som nedopil ;)

dnes nepoznam nic lepsie

skus aj Glenkinchie alebo nieco jemnejsie (ak si zaciatocnik), snad sa ozve kamil ten ti poradi :)

do sudka prispejem len tymto

 

A-Guide-to-Flavours.png

Ta mapa je geniální, chtěl bych mít něco takovýho s ženami. Ale těch jsem poznal mnohem míň.

EDIT: Jako tak nějak líp. Dvě.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lagavulin je stejne jodove zverstvo, ale ma toho hodne navic. Zraje v ex-sherry sudech (Ardbeg 10 v Ex-Bourbon sudech), takze jeji chut i vune je komplexnejsi a zajimavejsi a ma taky 6 let vic (predpokladam, ze jsi pil Ardbeg 10) . A nebo pokud chces zustat u Ardbeg, tak Ardbeg Uigeadail, to je taky uzasna flaska, je michana z 90% z ex-bourbon sudu a 10% ex-sherry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...