Přejít na obsah

Steinhart Aviation GMT


Doporučené příspěvky

Tak jsem se po roce a kousek na fóru, nákupu třech baterkáčů nakazil a mám své první mechaniky.

 

Zaregistroval jsem se, protože mi dosluhovaly Casia. Po pár měsících jsem koupil Citizeny a cítil se uspokojen. Pak jsem objevil traser supersport a musel jsem je mít.

 

Tak jsem sehnal černé a v poblouznění i stříbrné. Stříbrné jsem prodal a žil s takovou malou myšlenkou na mechaniky.

 

Uvažoval jsem Apollonech ale bál jsem se trochu té výšky. Chtěl jsem i Ocean 1, ale nebyl jsem úplně převědčen.

 

Pak se objevily Aviationy v inzerci a ještě v Ostravě. No ale byl jsem druhý, tak přišel smutek. Po necelém týdnu se objevily znovu ty samé a zareagoval jsem minutu po uvedení inzerátu. Hodinu na to jsem seděl v autě a jel k Ondrovi pro hodinky. Vzhledem k časové tísni nebylo moc času na pokec a už jsem se s pocitem, který tu určitě všichni znáte vracel domů.

 

Tak teď bych měl rád klid.

 

Tak tu je pár foteček mých prvních "opravdových" hodinek.

 

Pár amatérských foteček

 

img5971j.jpg

 

img5986co.jpg

 

img5975c.jpg

 

 

 

img5977v.jpg

 

A celá moje rodina

 

img5981k.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ruce ti sedí parádně a s tím řemenam od Zrna získaly. I když s tím černým Di Models byly takové "decentnější", pokud lze vůbec o těhle hodinkách něco takového napsat. Nemám je týden a už se mi po nich stýská :crying_anim: , ale já prostě musel, bez stopek nedokážu fungovat. Už aby dorazila objednaná chrono verze. Zkusil sis luminiscenci? Užívej si je.

 

 

 

EDIT: P.S.: Klid nebudeš mít nikdy chronobundus je nevyléčitelná nemoc, která lze pouze dočasně kompenzovat nákupem hodinek. A Protže hodinky jsou věčné hledání dokonalosti, tak se určutě zase ozve :smile_anim: .

 

 

 

Upraveno uživatelem Klasik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten řemen od Zrna je super. Ten černý jsem ještě nezkoušel.

 

Lumi jsem zkoušel. Je krásná, ale já spím s trasery. Prostě tritium.

 

No právě se té nemoci trochu bojím, ale naštěstí mám trochu protilátky a tou je prázná peněženka,

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fajn, to se mi libi. Honem zavri tenhle inzeat http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/56857-steinhart-ocean-1-black/page__p__868805&do=findComment&comment=868805, to fakt nemas zapotrebi, takove hnusne fejky.

 

A fotky jsou taky supr, jen houst, at si tu furt lidi nestezujou, ze to jsou same rolady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sou moooc pěkný. Taky jsem po nich v prodejním vlákně pokoukával, pokud sou to ony.

 

V prodeji tu furt visí ty s UNITASem, bojím se toho, mám hodně hubené zápětstí.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/57448-steinhart-aviation/page__p__878937__hl__steinhart__fromsearch__1#entry878937

Upraveno uživatelem Georgeisin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj, spokojený jsem moc.

přesnost je úplně super. Nosím je od rána do asi 17h, pak je odložím. přes víkend jsem je měl na ruce asi na 3-4hodiny aby se nezastavily. Seřídil jsem je minulé úterý a dnes jsem +13s. Za 8 dní si myslím že je to super.

A pořád mě baví, tak jestli o nich uvažuješ, můžu doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já stále čekám a čekám a čekám na svou chronoverzi. Ach jo, to čekání je nekonečné...:suicide_anim: Jsem rád, že tě hodinky tak nadchly. Máš pěkný fotky:)

 

 

 

 

 

Hoj, spokojený jsem moc.

přesnost je úplně super. Nosím je od rána do asi 17h, pak je odložím. přes víkend jsem je měl na ruce asi na 3-4hodiny aby se nezastavily. Seřídil jsem je minulé úterý a dnes jsem +13s. Za 8 dní si myslím že je to super.

A pořád mě baví, tak jestli o nich uvažuješ, můžu doporučit.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...