Jump to content
Sign in to follow this  
jencekgs

Steinhart Aviation GMT

Recommended Posts

Tak jsem se po roce a kousek na fóru, nákupu třech baterkáčů nakazil a mám své první mechaniky.

Zaregistroval jsem se, protože mi dosluhovaly Casia. Po pár měsících jsem koupil Citizeny a cítil se uspokojen. Pak jsem objevil traser supersport a musel jsem je mít.

Tak jsem sehnal černé a v poblouznění i stříbrné. Stříbrné jsem prodal a žil s takovou malou myšlenkou na mechaniky.

Uvažoval jsem Apollonech ale bál jsem se trochu té výšky. Chtěl jsem i Ocean 1, ale nebyl jsem úplně převědčen.

Pak se objevily Aviationy v inzerci a ještě v Ostravě. No ale byl jsem druhý, tak přišel smutek. Po necelém týdnu se objevily znovu ty samé a zareagoval jsem minutu po uvedení inzerátu. Hodinu na to jsem seděl v autě a jel k Ondrovi pro hodinky. Vzhledem k časové tísni nebylo moc času na pokec a už jsem se s pocitem, který tu určitě všichni znáte vracel domů.

Tak teď bych měl rád klid.

Tak tu je pár foteček mých prvních "opravdových" hodinek.

Pár amatérských foteček

img5971j.jpg

img5986co.jpg

img5975c.jpg

img5977v.jpg

A celá moje rodina

img5981k.jpg

Jsou parádní!

Taky jsem po nich pokukoval. Ale než jsem se rozhoupal.. :)

Až tě to zase chytne, tak víš, u koho hledat střelivo.. :D

Jinak samozřejmě blahopřeju k prima koupi a užívej si ten pocit. ;)

Na ruce ti sedí parádně a s tím řemenam od Zrna získaly. I když s tím černým Di Models byly takové "decentnější", pokud lze vůbec o těhle hodinkách něco takového napsat. Nemám je týden a už se mi po nich stýská :crying_anim: , ale já prostě musel, bez stopek nedokážu fungovat. Už aby dorazila objednaná chrono verze. Zkusil sis luminiscenci? Užívej si je.

EDIT: P.S.: Klid nebudeš mít nikdy chronobundus je nevyléčitelná nemoc, která lze pouze dočasně kompenzovat nákupem hodinek. A Protže hodinky jsou věčné hledání dokonalosti, tak se určutě zase ozve :smile_anim: .

Edited by Klasik

Ten řemen od Zrna je super. Ten černý jsem ještě nezkoušel.

Lumi jsem zkoušel. Je krásná, ale já spím s trasery. Prostě tritium.

No právě se té nemoci trochu bojím, ale naštěstí mám trochu protilátky a tou je prázná peněženka,

Dobře ti sedí. Líbí se mi ciferník - 03, 06 a 09 - to ťukne do oka, pěkný. Ev. dej vědět jak jsi spokojenej se značkou, taky mám na Steinharty zálusk. Ať ti dobře slouží!

Ty sou moooc pěkný. Taky jsem po nich v prodejním vlákně pokoukával, pokud sou to ony.

V prodeji tu furt visí ty s UNITASem, bojím se toho, mám hodně hubené zápětstí.

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/57448-steinhart-aviation/page__p__878937__hl__steinhart__fromsearch__1#entry878937

Edited by Georgeisin

Já mám ruku 18,5 jestli ti to pomůže při rozhodování. Jsem znich hodně nadšený.

Pěkné, opravdu pěkné. Taky jsem o nich v začátku přemýšlel!

A děláš hezké fotky!

Až se s nimi trochu pomuchluješ, a budeš mít čas, hoď, pls, info, jak přesně ti šlapou sem

děkuju :)

Byt se mi ty hodinky nelibej,do dneska si presne pamatuju ten pocit,kdyz jsem si nasadil na pazouru prvni mechaniku...furt sem na ne kukal,poslouchal,sundaval a zase nandaval,jako blazen:-)Tenhle pocit ti preju,uzivej si ho,brzy pravdepodobne zjistis,ze jinak uz nechces:-)

Moc zajimave hodinky... I kdyz hranace moc nemusim, tyhle se mi moc libi... Gratuluju...

No mě se hranaté taky nelíbí, ale tyto jsou vyjímka. Ty mě opravdu zaujaly. Hlavně se mi na nich líbí že mají kulatý cifr.

Rád vidím, že se dostaly do dobrých rukou a dělají ti radost :smile_anim:

Pěkné fotky :clap:

Edited by Ondrej71

Hoj, spokojený jsem moc.

přesnost je úplně super. Nosím je od rána do asi 17h, pak je odložím. přes víkend jsem je měl na ruce asi na 3-4hodiny aby se nezastavily. Seřídil jsem je minulé úterý a dnes jsem +13s. Za 8 dní si myslím že je to super.

A pořád mě baví, tak jestli o nich uvažuješ, můžu doporučit.

A já stále čekám a čekám a čekám na svou chronoverzi. Ach jo, to čekání je nekonečné...:suicide_anim: Jsem rád, že tě hodinky tak nadchly. Máš pěkný fotky:)

Hoj, spokojený jsem moc.

přesnost je úplně super. Nosím je od rána do asi 17h, pak je odložím. přes víkend jsem je měl na ruce asi na 3-4hodiny aby se nezastavily. Seřídil jsem je minulé úterý a dnes jsem +13s. Za 8 dní si myslím že je to super.

A pořád mě baví, tak jestli o nich uvažuješ, můžu doporučit.

Dosť dobrý model. Vo vlákne Výberu hodiniek, má jeden člen zvláštny názor - hranaté hodinky = trochu "priteplé" pre chlapov...tak to je len neznalosť, lebo toto je kus železa, hrany puzdra, žiadny medík na chleba :)