Přejít na obsah

Kde koupit nová Seiko Monster black SRP307


t.p

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Diky za odpovedi, poznam rozdil mezi J a K verzi? Nebo je to spis o emocich?

 

U J verze, co jsem se díval, by mělo být na ciferníku u na 6 hodině "Made in Japan" a na dýnku je to taky vyraženo. Jestli je rozdíl i uvnitř, to netuším, ale čekal bych možná o trošku lepší zpracování - slícování lunety atd. A rozdíl bude i v ceně.

 

Mrkni sem do vedlejšího vlákna, jsou tam fotky SKX007J a SKX009K - krom drobné barevné rozdílnosti modelů tam jsou vidět i ty rozdíly J a K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Muzete mi nekdo napsat, jak u vas probihal obchod s 21jewels?

 

Pred 4 dny jsem objednal a zaplatil za hodinky kreditkou, prislo mi hned potvrzeni objednavky a potvrzeni o transakci a od te doby zadny info, cekal bych uz mail o odeslani zbozi, kdyz je meli skladem

 

Slo o SKX007J (oyster tah, co byly skladem)

 

Napiste mi prosim, ze to je OK a balicek dorazi za 5 dni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím mám absolutně stejný problém. Dne 14.2.2013 jsem objednal a zaplatil SKX781K na orange strapu (dokonce jsem dostal od 21jewels upozornění, že už je mají). Přišlo pouze něco jako platební a transakční informace a infromace k dodávce. Kontroloval jsem si účet a platba proběhla. Nicméně při objednávce je možné volit poštovné zdarma (tam je upozornění na delší dobu dodání) a dodání kurýrem, které je zpoplatněno a je výrazně rychlejší. Mám za to, že dodání bude trvat cca do tří týdnů. Ale informaci o vyskladnění už celkem netrpělivě čekám. :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolim si citovat, ohledne freeshiping obednavek z HK :

 

"How we handle orders from China.

1. Make the order.

2. Forget that you made the order.

3. Act surprised when it comes 3 weeks later."

Abych nebyl uplne OT, posledni objednavka z 21jewels - po 18dnech mi prislo upozorneni z celnice - 5 dni na to jsem mel hodinky na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolim si citovat, ohledne freeshiping obednavek z HK :

 

"How we handle orders from China.

1. Make the order.

2. Forget that you made the order.

3. Act surprised when it comes 3 weeks later."

Abych nebyl uplne OT, posledni objednavka z 21jewels - po 18dnech mi prislo upozorneni z celnice - 5 dni na to jsem mel hodinky na ruce.

 

:rolleyes:. Ale nemohu příliš souhlasit. Objednával jsem si začátkem měsíce 2x hodinky v Hongkongu přes Ebay, platba paypalem. Jedny přišly za 10 dní, druhé za týden, dva rozdílní prodejci. Nemám výhrad.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po týdnu žádná informace, tak jsem pro jistotu ověřoval v bance, jak je to s platbou. Na výpise se mi totiž objevilo, že platba kartou je blokována do 5.3. Tak je to tak, že platební kartou zaplatíte, operátor ( v tomto případě Worldpay - shopperworldpay) zprocesuje transakci a peníze leží připravené pro prodávajícího. Ten si je doposud nevyžádal, takže pro něho jsou blokovány do nějakého data, v mém případě do 5.3. Nerozumím, proč je týden 21jewels nečinný. Ještě počkám do konce týdne a buď tam zavolám nebo napíšu. Ale jsem v klidu, prodávající upozornil na dodání kolem tří týdnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak jsem pro jistotu ověřoval v bance, jak je to s platbou. ...

ja se prave dival na ucet a zadny pohyb tam nemam, predpokladam, ze jde taky o blokaci

 

nutne potrebuju, aby obchod uspesne probehl, protoze uz jsem si vyhlidl ve stejnym shopu dalsi hodinky a kaucuk :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Seika dorazila, žádné clo, žádné DPH. Freddy na deklaraci uvedl, že je to dárek, takže "nothing to declare". Hodinky dorazily v pořádku, vše, jak bylo v popise.

Zatím spokojenost. Jo a měl jsem obavu z velikosti na ženskou ruku. Jak vidno z fotek, je to v pořádku. Manželka vypadá spokojeně (no a to je o co jde !!!).

Sice to nejsou SRP, ale SKX781K-SO, tak doufám, že se nebudete zlobit, že jsem to vrazil do tohoto vlákna. :sad01_anim:

 

post-23666-041732300 1361811664.jpg post-23666-084165900 1361811710.jpg

 

post-23666-090095900 1361811692.jpg post-23666-070363200 1361811809.jpg

post-23666-083786700 1361811728.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...