Přejít na obsah

Louis Erard


Chinasky

Doporučené příspěvky

Pred casom som tu pisal, ze sa priatelke rozbilo sklicko na hodinkach. Stava sa.

 

Zaujimavy bol ale pristup vyrobcu a servisov uvedenych v booklete k hodinkam.

 

Servis pre CR - Klenoty - namiesto sklicka vymenia cele puzdro v hodnote cca 200-250 Euro, dodacia doba 6 mesiacov

Servis pre Rakusko - nerobia opravy na tuto znacku

 

Vyrobca Louis Erard - poslane dva emaily kde som uviedol vsetko co sme k hodinkam mali, popisali situaciu ze nemame odpoved od autorizovanych servisov.

 

Doteraz som od vyrobcu nedostal ziadnu odpoved. Ked som nieco potreboval z OMEGY, do dvoch dni som mal preciznu odpoved.

 

To len keby nahodou niekto uvazoval hodinky Louis Erard nosit na ruke. Zretelne su urcene len do vitriny. Ked sa im nieco stane, ste v haji, alebo si musite hladat neautorizovany servis, cim zase stratite zaruku....

 

NEVER AGAIN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale jsem blb,rozbity sklicko by ti v reklamaci stejne neuznali...

o sklicko v zaruke ani tak neslo. Črepiny sa asi dostali aj do strojku a bude to treba vycistit, a to uz by chcelo mat od nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o sklicko v zaruke ani tak neslo. Črepiny sa asi dostali aj do strojku a bude to treba vycistit, a to uz by chcelo mat od nich.

 

 

jasny,to chapu,ale vzhledem k tomu,ze je to mechanicky poskozeni zpusobeny bohuzel evidentne vinou tvoji pritelkyne,nepredpokladam,ze by ti to v ramci zaruky jakkoli byli ochotny opravit,pokud se dostaly strepy a buhvico do strojku,je to dost blby...nechapu ale,ze delaj mrtvyho brouka,to je trapny.Nevim,jestli by nebylo ve finale lepsi to sverit nekomu z mistnich borcu(Valis,Mechano...),mel bys to alespon bez nervu...nebo se jich minimalne poptat,co a jak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny,to chapu,ale vzhledem k tomu,ze je to mechanicky poskozeni zpusobeny bohuzel evidentne vinou tvoji pritelkyne,nepredpokladam,ze by ti to v ramci zaruky jakkoli byli ochotny opravit,pokud se dostaly strepy a buhvico do strojku,je to dost blby...nechapu ale,ze delaj mrtvyho brouka,to je trapny.Nevim,jestli by nebylo ve finale lepsi to sverit nekomu z mistnich borcu(Valis,Mechano...),mel bys to alespon bez nervu...nebo se jich minimalne poptat,co a jak...

aby nedoslo k omylu. Nechcel som to opravovat v ramci zaruky. Chcel som to normalne zaplatit. Ale nie v takych palbach ako sa to ponukalo v Prahe. Cakal som aspon odpoved, pripadne kontakt na firmu co to da v ich mene dohromady. Nic take sa nestalo.

 

Nakoniec to robia oproti dvom levom, ako som tu dostal poradene. Uvidime ako to dopadne.

 

Cakal som od znacky iny pristup. Priatelka ma hodinky kde je vnutry klasicka jednoducha ETA. Je ale mozne ze robia aj nieco vlastne(komplikovane), a tam uz vidim nebezpecenstvo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...