Přejít na obsah

Prodej na Ebay


Doporučené příspěvky

Jsem taky bez limitu, jen jsem snad zatím nenarazil na nikoho, kdo je déle registrovaný

 

Tak já jsem registrovaný déle, a přesto mám limit 500$. Možná je to tím, že jsem málo prodával a/nebo že jsem s tím pozdě začal.

 

post-3795-074794600 1359986445.jpg post-3795-068946100 1359986497.jpg post-3795-096526700 1359986610.jpg

 

 

Upraveno uživatelem PavelK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani, mam na vas otazocku.. Ja som tam tiez ziadny limit nemal, ale vcera som sa registroval ako predajca a naskocil mi tam limit 500 dolarov.. Hodinky som dal vcera do drazby od 1? a momentalne su na sume cez 500?, takze ten 500 dolarovy limit som uz ocividne prekrocil.

Co sa stane, ked sa predaju za povedzme sumu 1200?? Kazdy mesiac mi ebay vyplati 500 dolarov az do dosiahnutia sumy, za ktroru som tie hodinky vydrazil?

Vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě už to někde někdo řešil. Samotnýho by mě zajímalo, jak to dopadne. Co jsem jen tak naťukl googla, tak jsem pak klikl sem. To jsou rules přímo na stránkách eBay. Ale do hloubky jsem nešel. Teoreticky, pokud ti povolili prodávat v aukci, by měli zohlednit fakt, že to může vystoupat vysoko. Já zatím jen nakupuju (114).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...