Přejít na obsah

Něco co nejvíce podobného SKX007, ale quartz


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Frostie: Díky za gratulaci.

 

lub: Promiň, prostě jsem je zahlédl ve výloze a říkal si SUPER! No jenže pak to nadšení velice rychle opadlo. Třeba jsem jen přehnaně kritický a měl jsem jiné očekávání.

 

kloubik: Mít hodinky 2x tak drahší než ty, o které se bojím a ještě k tomu mají do SKX007 na míle daleko, to je asi špatně :D

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem z těch všech mechanik nějakej unavenej.. mám na zkoušku objednány "nejlevnější diversky od casia" mrw200h-1b2. uvidím, jestli je to dle ceny šunt největší, nebo se budou dát nosit. lumi sice dle wus stojí za starou belu jak je u casia zvykem, vypadají ale pěkně přehledně. tak pak hodim nějakou fotku.

 

Rozumím Ti, také mám někdy podobný stavy. Už je máš doma? Mám obavu, že vypadá dají lépe na obrázku, než ve skutečnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši,

 

obdržel jsem odpověď z webu, kde nabízeli námi obdivované Casio-divery s nádhernou iluminací za 1.890,- Kč a řekl bych, že máme po pr..li a že situace v podstatě není o moc lepší než na EBay. Přikládám text odpovědi v plném nezměněném znění:

 

Dobrý den,

 

Vámi poptávané hodinky Casio MDV-102 již v naší nabídce nejsou.

 

Model který jste našel, je pozůstatek starého feedu. Některé modely

Casio jsou ještě skladem ,ale nejsou zobrazeny. Pokud máte zájem o jiný

model napíši Vám co je skladem.

 

S pozdravem,

tým webhodinky.cz

 

Takže asi tak...

 

Velká škoda, byl to dobrý adept na titul "hodně muziky za rozumnou cenu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak přátelé, víte jak jsem vyřešil svůj problém - najít něco podobného SKX007, ale quartzky? Koupil jsem si SKX007 :-) Jako správný začátečník jsem už pochopil i já a měním kompletně strategii.  Seiko quartzky budu nosit ke košili v práci, možná je tam budu i parkovat. Na všechno ostatní (čti volný čas) budou SKX007. Začnu na gumě a uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...