Přejít na obsah

Něco co nejvíce podobného SKX007, ale quartz


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Reborn: Tak ty jsem vubec neznal. Rozhodne zajimavy hodinky! Jen se bojim, ze diky lunete budou vypadat hodne maly. Take mozna je jen diky lunete, 43 mm s korunkou je +- 39 mm pouzdro? Chtelo by to mit je na ruce. Jeste me uplne neberou ty dve korunky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Frostie : To je přesně to, co říkám. 240 USD je prostě šílenost, navíc to ani není origo stav= chybí guma.

 

jj, jen jsem to upřesnil a započítal nemalé poštovné + ještě nějakých dalších 40 USD za gumu, no to je fakt šílenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reborn: Tak ty jsem vubec neznal. Rozhodne zajimavy hodinky! Jen se bojim, ze diky lunete budou vypadat hodne maly. Take mozna je jen diky lunete, 43 mm s korunkou je +- 39 mm pouzdro? Chtelo by to mit je na ruce. Jeste me uplne neberou ty dve korunky.

 

to horní, řekl bych, nebude korunka, jen tlačítko iluminátoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reborn: znovu a snad uz funkcni odkaz http://www.web-hodin...asio-mdv102-1av

 

no tak to zcela mění situaci a je to znatelně lepší, než 200 a x USD... Píší doba dodání 10-15 dní, takže asi skladem nebudou, položím dotaz a uvidíme...

 

Edit: dotaz jsem odeslal, předpokládám, že zítra dorazí odpověď, takže se s vámi budu moc podělit. Pro znalé nj přikládám alespoň návod k modulu 3304, kterým jsou diversky osazeny.

Casio diver, modul 3304.pdf

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to zcela mění situaci a je to znatelně lepší, než 200 a x USD... Píší doba dodání 10-15 dní, takže asi skladem nebudou, položím dotaz a uvidíme...

 

Edit: dotaz jsem odeslal, předpokládám, že zítra dorazí odpověď, takže se s vámi budu moc podělit. Pro znalé nj přikládám alespoň návod k modulu 3304, kterým jsou diversky osazeny.

 

Tak hoši,

 

obdržel jsem odpověď z webu, kde nabízeli námi obdivované Casio-divery s nádhernou iluminací za 1.890,- Kč a řekl bych, že máme po pr..li a že situace v podstatě není o moc lepší než na EBay. Přikládám text odpovědi v plném nezměněném znění:

 

Dobrý den,

 

Vámi poptávané hodinky Casio MDV-102 již v naší nabídce nejsou.

 

Model který jste našel, je pozůstatek starého feedu. Některé modely

Casio jsou ještě skladem ,ale nejsou zobrazeny. Pokud máte zájem o jiný

model napíši Vám co je skladem.

 

S pozdravem,

tým webhodinky.cz

 

Takže asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem z těch všech mechanik nějakej unavenej.. mám na zkoušku objednány "nejlevnější diversky od casia" mrw200h-1b2. uvidím, jestli je to dle ceny šunt největší, nebo se budou dát nosit. lumi sice dle wus stojí za starou belu jak je u casia zvykem, vypadají ale pěkně přehledně. tak pak hodim nějakou fotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem z těch všech mechanik nějakej unavenej.. mám na zkoušku objednány "nejlevnější diversky od casia" mrw200h-1b2. uvidím, jestli je to dle ceny šunt největší, nebo se budou dát nosit. lumi sice dle wus stojí za starou belu jak je u casia zvykem, vypadají ale pěkně přehledně. tak pak hodim nějakou fotku.

 

já myslím, že by to zase nemuselo být až tak nejhorší, nicméně budu se těšit na tvoje postřehy a fotky, až budou doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Zrovna tyhle jsem si zkoušel v obchodě, taky zaujaly...plast nejhnusnější, velké zklamání. Ani jsem nechápal, za co chtějí 8 stovek. Luneta bez jakékoliv aretace. Všecko děsně laciné. Z takových hodinek bych neměl radost. Taky jsem se mechanik přejedl, tak mi teď dělají společnost Citizenky PMX56-2812. Zdaleka ne dokonalé, ale baví mě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Zrovna tyhle jsem si zkoušel v obchodě, taky zaujaly...plast nejhnusnější, velké zklamání. Ani jsem nechápal, za co chtějí 8 stovek. Luneta bez jakékoliv aretace. Všecko děsně laciné. Z takových hodinek bych neměl radost. Taky jsem se mechanik přejedl, tak mi teď dělají společnost Citizenky PMX56-2812. Zdaleka ne dokonalé, ale baví mě.

 

tak to jsou ovšem velmi luxusní potápky. Dobrá volba, ggrande!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Zrovna tyhle jsem si zkoušel v obchodě, taky zaujaly...plast nejhnusnější, velké zklamání. Ani jsem nechápal, za co chtějí 8 stovek. Luneta bez jakékoliv aretace. Všecko děsně laciné. Z takových hodinek bych neměl radost. Taky jsem se mechanik přejedl, tak mi teď dělají společnost Citizenky PMX56-2812. Zdaleka ne dokonalé, ale baví mě.

mi taky musíš kazit radost dopředu :mad: . co taky čekat od laciných hodinek, než že budou lacině vypadat, no. nechci dávat do baterkáčů víc, než pár stovek. navíc jsem chtěl něco lehkýho plastovýho. a stejně už mě to všechno nějak přestává bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi taky musíš kazit radost dopředu :mad: . co taky čekat od laciných hodinek, než že budou lacině vypadat, no. nechci dávat do baterkáčů víc, než pár stovek. navíc jsem chtěl něco lehkýho plastovýho. a stejně už mě to všechno nějak přestává bavit.

 

nenech se zviklat, jestli stojí 800 kč, tak je to ok, na léto do vody a na tobogán za ty prachy optimum!

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie : To je přesně to, co říkám. 240 USD je prostě šílenost, navíc to ani není origo stav= chybí guma.

 

Ta cena je fakt srandovní. Navíc když se ještě před rokem, možná rokem a půl se daly sehnat za 50-70$.

Podle mě to žádné ikonické hodinky nejsou a osobně se mi více líbí řada 106.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenově kolem $350 ale vypadají moc dobře, Eco-drive, titan, super tah s posunovatelnou sponou.Recenze na stejný model, jen v černém provedení, třeba tady.

 

 

PMX56-2812a.jpg

 

 

těmito přesně se v příspěvku 32 chlubil ggrand...:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...