Přejít na obsah

FORTIS VÁŠ NÁZOR


Doporučené příspěvky

post-26370-039828100 1359895339.jpg ty chci!!!

 

FORTIS-Flipper Colors

druh strojku:quartzový - baterie,označení strojku:Miyota 2115 funkce:datum,pouzdro: ušlechtilá ocel velikost pouzdra:42 mm,sklíčko:minerální,číselník:černý, arabské číslice,náramek/řemínek:silikonový řemínek, překládací spona,korunka:stlačovací,vodotěsnost:100m cena 2000kč stroj + 1000kč silikon co si vyberete

 

post-26370-052193500 1359895581.jpg

 

 

post-26370-021909900 1359895622.jpg

 

co vy na to, sportovně založený a stylový letní hodinky do 3000kč ??? jawdrop.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

amerika uz bola objavena, tu

 

sorry jen sem se dneska zastavil v koscomu a poprví je tam zahlíd a oslovili mě a jak koukám na tvojí profilovku tak je asi bedeš mít taky biggrin.gif v tý oranžoví sou asi nejthumbsup_anim.gif a mužeš mi stručně napsat tvuj názor když už je chvíly nosíš notworthy.gif..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su uplne najlepsie. Od cias seiko samurai tu neboli tak skvele hodinky. Pre mladych modernych aktivnych ludi, nic pre kanlc a bavorak tlustoprdov. :)

 

díky v nejblišich dnech du do nich podle mě sou to hravý hodinky s kterýma se dá vyblbnout měnit barvy spony prostě kombinovat) přesně pro mě wub.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre mladych modernych aktivnych ludi, nic pre kanlc a bavorak tlustoprdov. :)

Mně je 21 a vážně se mi nelíbí. To není o věku, ale o subjektivním názoru. Můj je takový, že ta useknutá trojka je otřesná a značka Fortis si Miyotu nezaslouží. Z hezkých mechanických flipper hodinek udělali quartz konkurenta Swatch.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jacob a akoze aky strojcek by si si v nich vedel predstavit, ked nie je lacny spolahlivy a overeny quartz? Dat tam mechaniku a cenu 10tisic, tak to nikto nekupi lebo je to plast.

 

Btw useknuta trojka je len na tych oranzovych, hore biele uz ju nemaju, je to novsie verzia ale zas su tam nezmysly o vodotesnosti.

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem ve druhém vláknu, že existuje více variant ciferníků. Nelíbí se mi, že nejdříve prodávají něco s nedodělaným ciferníkem, který potom opraví, něco tam připíšou a k tomu na dýnko napíšou Designed in Switzerland, Assembled in China. Pořád to prodávají pod značkou Fortis, na což by se měl brát ohled.

 

Neříkám, aby v nich byla ETA 2892, ale quartz ETA se pro koncového zákazníka prodává od 30 do 40 USD. Cena nákupu pro Fortis by byla třeba i násobně nižší. Oni použili ten nejlevnější stroj, který mohli.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speciálně pro Jelimana T.O.M.P.

 

Až si něco nastuduješ o Fortisu, tak mluv, do té doby mlč. Tady začni: http://www.fortis-wa...00&changelang=2 - strana 48-49!

 

Značka má přes 100 let historie, je synonymem pro kosmonautiku a dělá kvalitní hodinky!

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Značka má přes 100 let historie, je synonymem pro kosmonautiku a dělá kvalitní hodinky!

 

Už vzhledem k tomu, že je Fortis synonymem pro kosmonautiku a dělá kvalitní hodinky by si neměla dovolit udělat takový kopanec s quartzovým ..... nadívaným Myiotou.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník T.O.M.P.

Speciálně pro Jelimana T.O.M.P.

 

Až si něco nastuduješ o Fortisu, tak mluv, do té doby mlč. Tady začni: http://www.fortis-wa...00&changelang=2 - strana 48-49!

 

Značka má přes 100 let historie, je synonymem pro kosmonautiku a dělá kvalitní hodinky!

 

 

synonymum pro kosmonautiku

 

:happybday:

 

 

a tydle plastikový věci jsou určený do raket u nichž se předpokládá, že při pádu shořej, aby nebyla veliká škoda ???

 

:boxing: a kosmonauti si taky mohli vybrat barvu ??

 

 

Upraveno uživatelem T.O.M.P.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jen, ze kdo se o firmu zajímá, ví, ze Fortis s tímhle modelem mel úspěch, loni mel 100. výročí a na tuto počest se znovu oživil tento model.

 

Jak říkám, kdyz o Fortisu moc nevíte, raději nepište plky.

 

Dal jsem vám odkaz na rozsáhlou publikaci, tak si to otevřete a studujte!

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

synonymum pro kosmonautiku

 

:happybday:

 

btw. víš co to slovo znamená ? když už nevíš jak se píše ???

a tydle plastikový věci jsou určený do raket u nichž se předpokládá, že při pádu shořej, aby nebyla veliká škoda ???

Já zase už pět minut dumám, co je na slově "kosmonautika" česky špatně. Prosímtě, pouč nás. EDIT: Haha, tak koukám, žes ten kec už stačil smazat. Gůgl, co?:)

A hodinky se mi sice nelíběj, ale respekt k těm, kdo si je poříděj.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Ja jen, ze kdo se o firmu zajímá, ví, ze Fortis s tímhle modelem mel úspěch, loni mel 100. výročí a na tuto počest se znovu oživil tento model.

 

Dal jsem vám odkaz na rozsáhlou publikaci, tak si to otevřete a studujte!

Děkuji za odkaz, nicméně ho nepotřebuji neb publikaci vlastním v tištěné podobě víc než měsíc a stačil jsem si ji pečlivě přečíst. Díky tomu jsem se jen utvrdil v názoru, že firma s tak perfektními MECHANICKÝMI modely udělala těžké, přetěžké faux pas když oslavila své stoleté výročí PLASTOVÝM QUARTZOVÝM modelem. Připomíná mi to Pelíšky, kde asi udělali soudruzi chybu ???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...