Přejít na obsah

FORTIS VÁŠ NÁZOR


Doporučené příspěvky

Návštěvník T.O.M.P.

Ja jen, ze kdo se o firmu zajímá, ví, ze Fortis s tímhle modelem mel úspěch, loni mel 100. výročí a na tuto počest se znovu oživil tento model.

 

Jak říkám, kdyz o Fortisu moc nevíte, raději nepište plky.

 

Dal jsem vám odkaz na rozsáhlou publikaci, tak si to otevřete a studujte!

 

teď mi vykáš a ještě před chvílí si mě oslovoval Jeliman ? - nechápu

 

ale odpovím ti (jsem pro to si tykat, jak je zde zvykem) věcně: pokud si Fortis dělá kosmickou image, každej jejich dealer má vy vítrýně jakési pilotní helmy a pod., pak tento módní výstřelek tu pracně budovanou image prostě degraduje

 

degraduje je někam na úroveň swatchek, v mých očích jistě. pokud má někdo jiný názor ok, je to jeho názor

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Snow

pokud si Fortis dělá kosmickou image, každej jejich dealer má ve vítrýně jakési pilotní helmy a pod., pak tento módní výstřelek tu pracně budovanou image prostě degraduje

degraduje ji někam na úroveň swatchek

Věcný, naprosto výstižný názor.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník T.O.M.P.

...a prozradíš,co si za těch 5let vydumal?

 

sice nemám rejpaly moc rád -a tvůj příspěvek není nic než rejpání- ale klidně:

 

když jsem psal, že dumám, tak to znamená, že ten proces je neukončenej (vzpomeň si na základku jetsli jste tam brali vid dokonavý a nedokonavý).

a nějak mi pořád vadilo, jak moc mi Fortis při každý příležitosti vnucuje ty kosmonauty. Na někoho to působilo asi víc, až tak, že se to pro něj stalo synonymem. Já to srovnávám s image jiných značek. Např. Omegy byly taky v kosmu, ale jejich prezentace tohoto faktu je taková normálnější, méně afektovaná - možná je to tím, že Omegy se propagují i přes jiné celebrity a jiné úspěchy - např. svojí kvalitu: společenskou, technickou, i designovou.

 

Ty barevný-výměný Fortisy jsou prostě nevkusný

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fortis si svou image pro kosmonautiku budoval a v 80. letech Fortis Flipper byla móda, prostě zkouší, zda se to povede i letos. Co na tom - přece je nikomu nenutí, kdo chce mechanické hodinky, vybere si od nich něco jiného. Seiko taky dělá od lowendu až po high-end.

 

Každopádně názory T.O.M.P mám úplně někde, byť jsou údajně věcné, představení s investicemi do hodinek mi stačilo.

 

Já abych to shrnul - Fortis nedělá kvalitní hodinky, které něco vydrží. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/57287-b-42-cosmo-chrono/

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník T.O.M.P.

[/size]

Já zase už pět minut dumám, co je na slově "kosmonautika" česky špatně. Prosímtě, pouč nás. EDIT: Haha, tak koukám, žes ten kec už stačil smazat. Gůgl, co?:)

A hodinky se mi sice nelíběj, ale respekt k těm, kdo si je poříděj.

 

 

tak nad tím nedumej. dumáš zbytečně.

měl jsem pocit, že Peta-biker napsal synonimum, ale asi jsem se spletl, tak jsem svůj příspěvek (jeho část) smazal

tak doufám, že jsem tvojí touhu řešit smazanou část mýho příspěvku uspokojil

 

 

edit:

jo a prosím tě můžeš nějak vysvětlit proč máš respekt k těm co si je poříděj

(já osobně bych k nim měl spíš despekt)

 

 

Upraveno uživatelem T.O.M.P.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

To akoze astronaut, po navrate z vesmiru, si nemoze ist s kamosmi zahrat futbal a zabavit sa? Ani detom kupit hodinky znacky, ktoru nosi ich ocko. :)) aby mali sny a tuzby.

:eek: nechce se mi věřit, že by autor myslel své větičky vážně. Ocko astronaut si ide zahrat fotbal :lol: No ty vole :lol: !!!

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se to tady zvrhává ve vzájemné uražení...ale k věci- souhlasím se Snowem, Fortis jako značku respektuju ale tyhle nedotažený plasťáky se jim prostě nepovedly! A srovnání se Seikem se sice nabízí ale není to až tak úplně to samé- Seiko i do lowendu rve svoje strojky a díly, zato Flippery (nova verze) ve mně evokují Čínu, a přitom ty klasiky ze 70.let se mi líbí, škoda přeškoda

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jen, ze kdo se o firmu zajímá, ví, ze Fortis s tímhle modelem mel úspěch, loni mel 100. výročí a na tuto počest se znovu oživil tento model.

Petře a tobě to připadá jako důstojná oslava stého výročí Fortisu :worried_anim:? Vždyť ta původní verze byly solidní Swiss Made hodinky s mechanickým strojem, incablocem a antimagnetickou ochranou. Kdyby do toho současného modelu dali quartz ETU a smontovali je ve Švýcarsku, tak by ty hodinky hned působily jinak. Oni tam dají Miyotu a na dýnko hrdě napíší Assembled in China jak na iPhone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice nemám rejpaly moc rád -a tvůj příspěvek není nic než rejpání- ale klidně:

 

když jsem psal, že dumám, tak to znamená, že ten proces je neukončenej (vzpomeň si na základku jetsli jste tam brali vid dokonavý a nedokonavý).

a nějak mi pořád vadilo, jak moc mi Fortis při každý příležitosti vnucuje ty kosmonauty. Na někoho to působilo asi víc, až tak, že se to pro něj stalo synonymem. Já to srovnávám s image jiných značek. Např. Omegy byly taky v kosmu, ale jejich prezentace tohoto faktu je taková normálnější, méně afektovaná - možná je to tím, že Omegy se propagují i přes jiné celebrity a jiné úspěchy - např. svojí kvalitu: společenskou, technickou, i designovou.

 

Ty barevný-výměný Fortisy jsou prostě nevkusný

 

 

 

Já jsem Fortisy měl dvoje,můžu říct,že to byly jedny z nejlepších hodinek,co jsem měl,a to že jsem jich málo něměl.Ano,rejpnul jsem si,protože pokud si pětileté dumání nad jednou značkou rozlousknul teď,když si viděl barevný plastový quartzky,moc detailně ses o ten brand asi nezajímal.Co se kosmonautiky týče,ano,na tom Fortis staví svůj marketing,ovšem myslím,že velmi úspěšně,ostatně,proč taky ne,myslíš,že téměř dvacetileté partnerství s ROSCOSMOS je dílem náhody?To asi ne,že jo,ta firma má i nějaké to prvenství...dalo by se o tom polemizovat hodiny,ale informací ke studiu je kupa....myslím,že pokud si koupíš od týhle firmy nějakou mechaniku,budeš mluvit jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Petře a tobě to připadá jako důstojná oslava stého výročí Fortisu :worried_anim:? Vždyť ta původní verze byly solidní Swiss Made hodinky s mechanickým strojem, incablocem a antimagnetickou ochranou. Kdyby do toho současného modelu dali quartz ETU a smontovali je ve Švýcarsku, tak by ty hodinky hned působily jinak. Oni tam dají Miyotu a na dýnko hrdě napíší Assembled in China jak na iPhone.

Přesně tak Jacobe. Tohle není oslava nýbrž poprava. Oslavit stoleté výročí shitem Assembled in Chinaje vrchol. Myslím, že se to musí odrazit u skalních fanoušků, ale ne tak jak se domnívá Ivan Lelák. Skalní fanoušek si tohle, už se mi nechce hledat slovo, nepoběží koupit. Skalní fanoušek si odplivne. Jímá mě hrůza právě nad slovy Ivana Leláka "Třeba přítelkyně ...................... uvažuje, že si koupí celý ten kufřík jako bezvadnou, nekonfekční stylovku, kterou může měnit každý den". Fortis končí jako bezvadná, nekonfekční stylovka ????

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky Fortis se mi vždyky líbily a tato extravagance můj názor nezmění. To, že někteří upravují svůj názor na základě více méně okrajového produktu značky, vypovídá více o nich samotných.

 

A T.O.M.P. by měl jít do sebe, je tady celkem 6 dní a chová se zde, jako by mu to tady patřilo. I v jiných vláknech dokazuje, že dělá závěry příliš rychle a povrchně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

To, že někteří upravují svůj názor na základě více méně okrajového produktu značky, vypovídá více o nich samotných.

Děkuji za psychologický rozbor Freude. Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko i do lowendu rve svoje strojky a díly, zato Flippery (nova verze) ve mně evokují Čínu.

 

Přesně. Na blbnutí, proč ne...dokonce se mi celkem líbí. Ale osobně by mě štvalo, že mám na hodinkách nápis "Fortis", a přitom je to "made in china".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...