Přejít na obsah

FORTIS VÁŠ NÁZOR


Doporučené příspěvky

Hodinky Fortis se mi vždyky líbily a tato extravagance můj názor nezmění. To, že někteří upravují svůj názor na základě více méně okrajového produktu značky, vypovídá více o nich samotných.

 

A T.O.M.P. by měl jít do sebe, je tady celkem 6 dní a chová se zde, jako by mu to tady patřilo. I v jiných vláknech dokazuje, že dělá závěry příliš rychle a povrchně.

 

Já osobně názor na Fortis neměním,ani mě tohle nějak neuráží,nevidím to sice jako šťastnou volbu,ale kvůli tomu určitě tenhle brand nezavrhuju.Rád bych si od nich časem zase něco pořídil,měl jsem jen dva modely a s těma jsem byl fakt spokojenej,občas se mi i zastesknerolleyes.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

...že firma s tak perfektními MECHANICKÝMI modely udělala těžké, přetěžké faux pas když oslavila své stoleté výročí PLASTOVÝM QUARTZOVÝM modelem...

Vlajková loď k 100. výročiu je F-43 FLIEGER CHRONOGRAPH ALARM GMT Chronometer C.O.S.C. Offiiciálna stránka.. Výročná reinkarnácia = aj Vintage Marinemaster.

 

Bilancujú a vyberajú tie najúspešnejšie modely, a tým Flipper bol. Pop kultúra, quartz, farbičky, lacné. Netreba za tým hľadať viac ako je.

 

Osobne sa mi flippery nepáčia, ale predsa Fortis má modely, ktoré stoja za to, tak kvôli jednej plastovej hračke ich nehádžme hneď cez palubu ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nutný před manipulací s korunkou strojek vytlačit ven z toho barevnýho pouzdra ? To plastové zakrytování korunky mě totiž trochu děsí.

Mohl by mi prosím někdo z majitelů potvrdit, jak je to s tou manipulací se zakrytovanou korunkou. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že někteří upravují svůj názor na základě více méně okrajového produktu značky, vypovídá více o nich samotných. .

Pokud zde drtivá většina členů vnímá značku Fortis pozitivně, tak věřím, že bez dalších výstřelků to tak zůstane. Já znám Fortis tak zběžně a jeden model hodinek můj pozitivní názor o 180 stupňů nezmění. Snowa považuji za jednoho z mála opravdových znalců tady na Chronomagu a také jsem si nevšiml, že by pomlouval například ostatní modely značky. Kdyby neexistovaly původní flippery, alespoň by ty nynější nebylo s čím srovnávat. Tohle je ale průser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to tady hrotíte bavíme se tady o hodinkách s cenovkou 2000-3000kč v mim případě na sport kolo,fitko atd suicide_anim.gifa nevim proč re5pect k tim co si je koupěj?? já do nich teda du protože za zanedbatelnou částku budu mít pěkný a hravý(výměny silikonu) hodinky na sport smile_anim.gif tot vše ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

to T.O.M.P. - tak zatím jsem s Tebou víceméně souhlasil, ale s Andorou si šlápl hodně, ale hodně vedle. Hodinky, které se Ti zdají patrně naivně pomalované patří k poznávacím znakům Fortis a jsou vyhledávanými kousky sběrateli celého světa. Například l.e. 100ks Fortis Stratoliner Chronograph Andora in Space je velmi žádaná

 

Edit - ještě obrázek.

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<br />oni ty flippery v tom nejsou sami<br /><br /><a href='http://www.svycarskehodinky.cz/354-kolekce.html?idProduktu=110&varianta=1' class='bbc_url' title='Externí odkaz' rel='nofollow external'>http://www.svycarske...=110&varianta=1</a><br /><br />takhle zničit potenciál, který dává valjoux 7750...<br /><br /><br />

No jasňačka, takhle čmárat po hodinkách, když maj takovej drahej strojek, ten valžů. Já si to myslel furt, že fortis nosej paka, jen jsem bál to říct nahlas. Naštěstí už nejsem sám. Dík brácho. Ještě mrkni na ty s těma divnejma číslama, třeba místo trojky odmocninu z devítky, síla ;). A největší pako je Harry, ten ty fortisy ještě tuní. A představ si, jim se ty jeho úpravy navrch líbí. Lůzři kosmonautický ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A největší pako je Harry, ten ty fortisy ještě tuní. A představ si, jim se ty jeho úpravy navrch líbí. Lůzři kosmonautický

 

 

 

covece neblbni, to nerikej ani ve srande, vis jaky ma Harry svaly? :rambo:

Panove nechte uz ty Fortisky bejt, jinak bude jeste mela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník T.O.M.P.

to T.O.M.P. - tak zatím jsem s Tebou víceméně souhlasil, ale s Andorou si šlápl hodně, ale hodně vedle. Hodinky, které se Ti zdají patrně naivně pomalované patří k poznávacím znakům Fortis a jsou vyhledávanými kousky sběrateli celého světa. Například l.e. 100ks Fortis Stratoliner Chronograph Andora in Space je velmi žádaná

 

 

jj, dík. jsem tady s názorama nějak v menšině ;-) a k tomu, když se "davově" přidají lidé bez vlastního názoru tak se divím, že nejsem lynčován

takže za této situace si vážím, když má někdo stejnýá názor a nebojí se ho říci

 

škoda, že se neshodneme i v názoru na Andory - ale vystihl jsi to přesně - připadají mi naivně pomalované. Od hodinek očekávám, že mne budou reprezentovat. a to tyhle malůvky (ani žádné jiné) prostě nebudu a nic na tom nezmění cena hodinek, jejich (jinak akceptovatelná) značka, ani exkluzivita daná tím, že jsou to limitky

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník T.O.M.P.

No jasňačka, takhle čmárat po hodinkách, když maj takovej drahej strojek, ten valžů. Já si to myslel furt, že fortis nosej paka, jen jsem bál to říct nahlas. Naštěstí už nejsem sám. Dík brácho. Ještě mrkni na ty s těma divnejma číslama, třeba místo trojky odmocninu z devítky, síla ;). A největší pako je Harry, ten ty fortisy ještě tuní. A představ si, jim se ty jeho úpravy navrch líbí. Lůzři kosmonautický ;)

 

 

brácho, co tě asi tak vedlo k napsání tvého příspěvku...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brácho, co tě asi tak vedlo k napsání tvého příspěvku...?

 

Poskakuješ tu ako kozliatko, čím niektorých vážených členov gentlemanov privádzaš k neuváženým činom, kedy ti nadávajú do Jelimanov a k.o.k.o.t.o.v, alebo ti píšu iné veci, ktoré by iným členom nepísali. Pravda bude asi tradične niekde v strede. Ja napríklad s niektorými tvojimi názormi súhlasím, ale ja nie som ani vážený člen, ani gentleman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

tak abych uklidnil příznivce Fortisů a sebral vítr z plachet davovým pokřikovačům,

tak musím říct, že tento kousek se mi moc líbí:

http://www.svycarske...vybranyrok=2012

 

Nedivím se. Model, který je na vrcholu pyramidy u značky. Fortis ? F-43 Flieger Limited Edition Chronograph Alarm GMT Chronometer C.O.S.C. je skutečně unikátní. Na nic podobného jsem u žádné další firmy nenarazil. Viděl jsem je v jedné prodejně v Praze, krátce je měli špatně naceněné. Než jsem schrastil peníze, abych je mohl koupit, na chybu přišli, opravili se o víc než třicet tisíc a má akce neslavně skončila :(.

Jeden z členů fóra, obrovský sběratel, měl typ, který je takřka k nerozeznání, jen nemá alarm. Prodával je zde za krásné peníze, novému šťastnému majiteli dodnes, nebojím se přiznat, závidím.

 

 

 

 

zdroj - http://www.watchmundi.com/2012/06/08/fortis-f-43-flieger-limited-edition-chronograph-alarm-gmt-chronometer-c-o-s-c/

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<br />brácho, co tě asi tak vedlo k napsání tvého příspěvku...? quote] 

 K napsání mého příspěvku mě vedla upřimná chuť Ti naznačit, že tady ze sebe děláš vosla. Zbytečně. Nejde o to,zda se Ti Andora líbí nebo nebo ne, vnímání estetiky je opravdu velmi individuální. Ale když si tady plácáš játra o potenciálu obyčejného strojku 7750, tak mi to přišlo, jak to říct, úsměvné. Tak jsem se pokusil o asi nezdařilé parodování Tvých postulátů. Jistě 7750 má velký potenciál. V úpravách může se změnit k nepoznání, ale nejsem si jistý, žejsi toto měl na mysli. Jinak značku fortis jako middle class v našich podminkách mám rád, měl jsem dvoje, poctivě udelané hodinky, jen právě s tou ETOU si mohli víc pohrát. Jo, a Harryho si vážím. :)

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...