Přejít na obsah

Vintage divers ...


M@chino

Doporučené příspěvky

Návštěvník LukeD

Sice zlatou barvu obecně (nejen) na hodinkách nikterak zvlášť moc nemusím, nicméně tyhle mi nějak svým způsobem uhranuly. Možná za to může i ta kombinace odrbané vintage zlaté se stříbrným leskem. Určitě za to může kombinace světle modré a žluté na lunetě. Každopádně mě asi nikdy nepřestane štvát, že jsem tu nedávnou aukci nakonec prohrál. Navíc zase až tak finančně vysoko nevisely - ve finále šly za 103 liber.

 

LUCERNE [swiss] "Electra" 1970's Vintage Aviator Diver Date Watch
HP Cal. 1641C [Hippolyte Parrenin] HW Date Movement
44.50 mm excluding crown, 46.50 mm including crown
Mechanical: Hand-winding

post-34682-0-33993200-1393426379_thumb.jpg

post-34682-0-67920700-1393426386_thumb.jpg

post-34682-0-10132600-1393426395_thumb.jpg

post-34682-0-04473300-1393426402_thumb.jpg

post-34682-0-02527000-1393426410_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Jak jsem nakoupil, tak prodávám. :) Je fakt, že je to spíše hybrid - viz popis aviator diver. A mě nějak nenapadlo, kam jinam bych je tu mohl vrazit. ;)

 

Edit: Navíc se teď dívám, že na předchozí stránce jsou také jedny waterproof přímo od autora tohoto vlákna, tak snad ty mé nebudou zase až tak moc OT.

Upraveno uživatelem LukeD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Pro vzduchoplavce, kterému letadlo vypovědělo službu, takže skončil potopený v moři? :) Nu což, teď už to nesmažu... a maximálně budu na chvíli za trotla, který se netrefil s příspěvkem. To nějak přežiju. Beztak jsem si chtěl hlavně postesknout a ulevit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj jsou ... neuveritelna spokojenost se stavem ... NOS ... doufam, ze v nich je strojek se znacenim Benrus ... zatim otvirani neplanuji ... :(

 

Hezky,to jsou ty z Aukra,ze?Jaka je velikost?Vypadaji jako novy,az rozlousknes ten strojek,napis to sem,to me zajima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jak píšu je to pokus, nic jiného jsem doma nenašel. Ale je zjímavé, že rozměr mezi nožkama je 17.5mm. Podle mě na živo ten tah vypadá příšerně /na fotkách o mnoho lépe/. Je strašně úzký. Jiné tahy, který mám doma a jsou standart 18mm, tam nevlezou. A mě na potápky /i když toto jsou spíše fashion potápky/ více pasuje guma. Musím se poohlídnou po gumě, která se u stěžejek rozšiřuje. Zkoušel jsem černou gumu, kterou mám na Elektronika 5, ale Benrus mají strašně úzké nožky a guma byla o dost širší, takže taky nic. Musím vyrazit na nákup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

idem sa vytesit sem ... :)

 

Aurore Swiss, design spolocny s Sinn 810, rovnake puzdro ma aj Heuer 980.
200m, srubovacia korunka, zatial sprchovanie/kupanie bez problemov.
IMG_7278.jpg

 

 

Fortis chrono

600feet, cal. 7733

netestovane

IMG_7311.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

idem sa vytesit sem ... :)

 

Aurore Swiss, design spolocny s Sinn 810, rovnake puzdro ma aj Heuer 980.

200m, srubovacia korunka, zatial sprchovanie/kupanie bez problemov.

 

Fortis chrono

600feet, cal. 7733

netestovane

 

Fortisy moc pekne, ten tak je origo? paradne jim sedi, takove hranate tahy jsou super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...