Přejít na obsah

Vintage divers ...


M@chino

Doporučené příspěvky

@Piplík suprovně jsi to nakopnul, díky! Nápad s 1. v měsíci taky dobrý a hnedle první pokus paráda. A když už jsme u toho, zaujala mě tam ta reklama na značku JENNY. Používají stejné názvosloví i logo jako DOXA. Jestli to je všeobecně známo, tak se omlouvám za propast ve vzdělání, ale já to vidím prvně. Víš k tomu ty, nebo kdokoliv, něco bližšího?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@villain83 díky za jakýkoliv komentář. Toto není Piplíkovo vlákno (-: Jsem rád, když to tady dotazy a informacemi, které já dost často nemám, oživíme všichni společně.

@nickolas JENNY je super značka, kterou bych tady taky rád brzy představil, protože vedle dalších (jako Aquadive, Phillip Watch, Phigied)  psala historii ultimátních potápěčských hodinek v triple save pouzdrech typu "caribbean". Ani nevím zda JENNY Caribbean tady někdo na fóru má v krabici?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Piplík napsal:

@villain83 díky za jakýkoliv komentář. Toto není Piplíkovo vlákno (-: Jsem rád, když to tady dotazy a informacemi, které já dost často nemám, oživíme všichni společně.

@nickolas JENNY je super značka, kterou bych tady taky rád brzy představil, protože vedle dalších (jako Aquadive, Phillip Watch, Phigied)  psala historii ultimátních potápěčských hodinek v triple save pouzdrech typu "caribbean". Ani nevím zda JENNY Caribbean tady někdo na fóru má v krabici?

Vintage modelu tu asi moc nebude. Ja mel tuhle reedici ( rok 2012, tusim) a byly fajn, jen teda na me uz moc velky/nepohodlny.  Mimochodem, patent na tuhle lunetu/stupnici vlastní rodina Jenny.

IMG_20200601_163948.jpg

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Piplík napsal:

@Seamaster díky za Omegy. Tohle je hodně dobré trio ! Vždycky obdivuji tvoje ploprof 600. Neříkej, že si do quatra ještě nechtěl proprof 1000 nebo Seamaster 200 s helmet pouzdrem? Ty by se tam hodily. 

1000ky ani ne, jsou to v podstate Ploprofy v jinym pouzdre jenom, nikdy me nelakaly... chybi me asi jenom Semaster 120m chrono=big blue.
Nekolikrat byly nadosah, nikdy to nedopadlo. Treba jednou, ale nejsem fanatik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@malda krásný full set. Ty toho máš více na ukázání. Třeba ty big blue by jsi mohl zase někdy vyndat ze sejfu a nafotit je pro nás. I nějakou recenzi by si zasloužili (-:). Vím že si kdysi dávno nějaké vlákno na big blue měl, nemýlím se? Díky za příspěvky.

Upraveno uživatelem Piplík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Seamaster napsal:

Tak jo, ozivuju, ale vic toho sem fakt nemam.

 

 

Ty nodate SM300 jsou úžasný a o Ploprofech ani radši nemluvim. Naprosto fantastický trio...vintage Ploprofy jsou cenově mimo už dlouhodobě, ale třístovky od WatchCo šly ještě "nedávno" sehnat docela dobře a mrzí mě, že jsem se nikdy nerozhoupal

 

Jinak fajn oživení vlákna

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@VintageLover Karle, ty jsi to tady napálil všechno najednou.

"Hujeři" dorazili i do vintage divers vlákna (-:

Doufám, že nevadí, že jsem použil tvé "metody" jak nalákat lidi a začal jsem tady dávat pravidelné galerie "potápěček"? Inspiroval jsi mě (-: Díky

Jó a ty Enicar jsou boží (-:

Upraveno uživatelem Piplík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piplík: BigBlue jsou pořád doma, ale na ruku je raděj ani nedávám. Mám strach, že s nima praštím někde o futra:( Ty Heuery ale nosím. Díky za oživení vlákna a super příspěvky. Já jsem se vyřádil tady, jak si vzpomínáš:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...