Přejít na obsah

Vintage divers ...


M@chino

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Dík. Ale houby zachovalej cifr, musím hodně natáčet ruku i mobil, aby ten spider dial nebyl vidět 🤣.

Ale to je tak na 95% kusů, co jsem na webu kdy viděl. Ciferník je lakovaný a na ten lak se stačí jenom blbě podívat a už praská. 

Mimochodem jsem asi barvoslepej, protože až do nedávna jsem si myslel, že je ciferník (hodně) tmavě modrej. A ona to prý je černá.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Dzos napsal:

Dík. Ale houby zachovalej cifr, musím hodně natáčet ruku i mobil, aby ten spider dial nebyl vidět 🤣.

Ale to je tak na 95% kusů, co jsem na webu kdy viděl. Ciferník je lakovaný a na ten lak se stačí jenom blbě podívat a už praská. 

Mimochodem jsem asi barvoslepej, protože až do nedávna jsem si myslel, že je ciferník (hodně) tmavě modrej. A ona to prý je černá.  

Máš pravdu, že u tohoto modelu ten cifr má praskliny dost často. Proto se tuto referenci bojím koupit  jen podle fotek, protože sklíčko to zkresluje a kupuješ zajíce v pytli. Ale jsou to úžasné divery🤿. Ale i ten spider ciferník má něco do sebe.

63C01BBA-D4DC-469B-8352-D602B1F8E655.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je už extrém. Možná taky zkreslený úhlem focení. V reálu to moc vidět není a ty praskliny jsou velmi jemné. Svým způsobem jsou každé hodinky unikátní, protože to u každých vypadá jinak.

A není to problém jenom této reference, spider ciferník bývá na vícero modelech. Předpokládám, že to bude výrobcem. Možná vždy ten samý. Nejsem si jistý, ale předpokládám, že si Omega ty ciferníky nedělala sama, ale u subdodavatele. 

Kdysi byl na ebay NOS ciferník bez kazu, měl jsem ho blbec vzít. Přišel mi tenkrát drahej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...