Přejít na obsah

Vintage divers ...


M@chino

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

No jo, kdyz to ma tesneni jak vod zahradni hadice a bylo tom 50 let, se nediv. Kazdopadne si je sveril na to nejlepsi misto u nas, kam si mohl. Jsou to nadherny hodinky. 

A abych jenom nekrafal, tak dneska sestikila s monocoque pouzdrem z titanu. 

IMG_20220726_164239.jpg

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, villain83 napsal:

No jo, kdyz to ma tesneni jak vod zahradni hadice a bylo tom 50 let, se nediv. Kazdopadne si je sveril na to nejlepsi misto u nas, kam si mohl. Jsou to nadherny hodinky. 

A abych jenom nekrafal, tak dneska sestikila s monocoque pouzdrem z titanu. 

IMG_20220726_164239.jpg

Jo to je taky velky dobry 🤙

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se nedivim, spolu s vintage PloProf to je za me to nejhezci, co kdy Omega vyprodukovala jako ciste divers hodinky. Jasne, maj spoustu peknejch modelu, ale konkretne u techhle dvou, kdyz je vidim, se mi rozbusi srdce. Tohle se s dnesnima pseudodiverama Omega (majitele prominou) vubec neda srovnavat, tomuhle ty dnesni kusy nesahaj ani po kotniky. 

Na techhle je vse puvodni? 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Roman-ZA @Seamaster Děkuji, snažím se. Docházejí fotky, takže proto rozšiřuji o mé oblíbené yachting timery a fotky spoře oděných jachtařek (-:

@madmaxx tyhlety dvoustovky v pilot pouzdře ref.166.091 jsou suprový. Tyhle pouzdra mám rád. jsou to hodinky pro chlapy (-:   Ale je pptřeba dávat pozor na futra!  Škoda že jsem zaváhal. Ale mám radost že je máš zrovna Ty, znalec vintage potápek (-:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...