Přejít na obsah

Vintage divers ...


M@chino

Doporučené příspěvky

Potápěčské hodinky to nejsou, ale lunetu mají. Navíc jsem toto vlákno trochu začal “prznit” i jachtařskými hodinkami a fotkami, tak sem HEUER SKIPPER určitě patří taky. Mám radost, že se ke mě dostaly a navíc v referenci s pouzdrem 11063V.  

CAE7599A-816D-459B-AE3A-6A71C7595762.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, madmaxx napsal:

Jak bych to řekl….jsem teď docela spokojenej parchant 😎

A8BC2EB3-25E9-4D02-BB33-90BB454E0121.thumb.jpeg.b1610d0dbe037c2be404fb02572fc77f.jpeg

vládci moří spolu 😎

596FC457-BD27-4283-9025-6AC3E56CF660.thumb.jpeg.05f616a8abf7ad01108c40da5c38285d.jpeg

Gratuluji k ikoně!!!!! Moc mě dráždila ruka napsat na ně a koupit je, ale máš štěstí, že jsem v posledních dvou týdnech koupil dvoje Autávky a musel bych ty ploprof hodně doma obhajovat. Jsou fakt suprové a moc ti je přeji. Navíc je to skvěle OMEGA kombo (-:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Piplík napsal:

Gratuluji k ikoně!!!!! Moc mě dráždila ruka napsat na ně a koupit je, ale máš štěstí, že jsem v posledních dvou týdnech koupil dvoje Autávky a musel bych ty ploprof hodně doma obhajovat. Jsou fakt suprové a moc ti je přeji. Navíc je to skvěle OMEGA kombo (-:

Díky, byl to takový trochu více neplánovaný přírustek 🙈 Ale taková šance není každý den…bych řekl 😎Mám z nich fakt radost, ty hrany mají něco do sebe 👍 a člověk by nečekal, že budou na ruce úplně v pohodě.  Teď jim ještě sehnat parádní gumu od Isofrane, ještě nevím jestli tmavě modrou nebo oranžovou 🤔 Nemá náhodou někdo v šuplíku navíc?

Koukal jsem, že máš nový kousek od Hujeru 👍😎 Skipery jsou parádní. Jen tak dál 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ponorka9 @villain83 díky pánové! Oblek by si zasloužily..nejlépe neoprenový😎

Mě ty novodobý ploprof připadají takový moc “navoněný”, pouzdro je už víc symetrický, s dýnkem…už to prostě nejsou takový tooly jak ty původní. A není nad to mít na ruce něco co pamatuje starý dobrý časy 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, madmaxx napsal:

@ponorka9 @villain83 díky pánové! Oblek by si zasloužily..nejlépe neoprenový😎

Mě ty novodobý ploprof připadají takový moc “navoněný”, pouzdro je už víc symetrický, s dýnkem…už to prostě nejsou takový tooly jak ty původní. A není nad to mít na ruce něco co pamatuje starý dobrý časy 😉

 

Ted budeme jenom cekat, kdo z majitelu novejch PloProf nam napise, ze vime hovno, jak ty novy vypadaj a ze jsme je nikdy nemeli v ruce a bla bla...😁

Tohle Omega uplne zbytecne zazdila. Nejkrasnejsi a nejlegendarnejsi divers hodinky, co kdy vyrobila, podela tim nejzasadnejsim, konstrukci pouzdra. Takova skoda... 

Pritom zachovani monoblok pouzdra by je ve vysledku az tak zasadne neprodrazilo... 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...