Přejít na obsah

Vintage divers ...


M@chino

Doporučené příspěvky

Orient King Diver GS469620-7CPT. Neuvěřitelný ciferník v barvě temně tmavé modři rozdělený do tří částí. Při normálním pohledu vypadá celý ciferník černý a pod úhlem se ukáže hluboká modrá na prostřední nebo horní a dolní části ciferníku. Perfektní detail který jsem se pokusil nafotit. Okolo datumovky je vidět kousek modré prostřední části.

post-11168-040638200 1361819503.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Připojuji se do klubu. Tyhle hodinky jsem dostal od profesora. Profesor chodí do pingpongového klubu, kde se o mě zmínil nějakému staršímu pánovi. Ten si vzpomněl, že má doma troje hodinky, že mi je pošle. Profesor to donesl v kapse a hodil mi to do hrsti - byly tam Longines Conquest V.H.P. Perpetual Calendar, nějaké Swatch stopky a tohle. Neuvěřitelné štěstí.

post-11004-0-38426300-1364902494_thumb.jpg

post-11004-0-06852700-1364902499_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to pozeram - nevedel som, ze do takeho niecoho sa FL niekedy pustili .... No vidim, ze mas na vychytavky dobry nos - samozrejme myslel som tie Vacherony.... su fakt topka.... nieco podobne sa podarilo nedavno kupit mne (Zenith) tiez som skoro odpadol.....

 

 

 

 

Připojuji se do klubu. Tyhle hodinky jsem dostal od profesora. Profesor chodí do pingpongového klubu, kde se o mě zmínil nějakému staršímu pánovi. Ten si vzpomněl, že má doma troje hodinky, že mi je pošle. Profesor to donesl v kapse a hodil mi to do hrsti - byly tam Longines Conquest V.H.P. Perpetual Calendar, nějaké Swatch stopky a tohle. Neuvěřitelné štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to pozeram - nevedel som, ze do takeho niecoho sa FL niekedy pustili .... No vidim, ze mas na vychytavky dobry nos - samozrejme myslel som tie Vacherony.... su fakt topka.... nieco podobne sa podarilo nedavno kupit mne (Zenith) tiez som skoro odpadol.....

Ahoj! Pochlub se, klidně do PM. To mě zajímá. Já to sbírám a zajímám se o to, takže brousím dost často na netu. Takže to ani taková náhoda není. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj - tu je link http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/59595-zenith-vintage-pure-gold/ som zvedavy co povies

 

 

Ahoj! Pochlub se, klidně do PM. To mě zajímá. Já to sbírám a zajímám se o to, takže brousím dost často na netu. Takže to ani taková náhoda není. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda pacienti, pěkně mě se..te. To je hrozný. Hned jak mi dorazí nový přírůstek, tak ho sem nahodím, abych byl zase trochu "snad" pochválen :) 

 

Jinak FL jsou krásný a navíc ještě Longines. Holt to má někdo štěstí no  :sad01_anim:  :thumbsup_anim:

Kam si chodil na školu, abych taky trochu zaloboval u profesorů ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He he,tak me pamet neklame,pamatoval jsem si pinec a deep blue...no,mohu ti blaboprat,to je fakt legenda mezi diverama,sveho casu jsem je drazil na ebay,ale cena sla sakra,sakra vysoko...stejne tak jsem touzil po Ollech&Wajs Carribean 1000,ale tam to bylo obdobny...holt kultovky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...