Přejít na obsah

Rychlost Chronomagu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kamile muzes prozradit, na jake mnozstvi pristupu najednou je server kde je Chronomag pripraven a kolik je opravdu prumerne najednou pristupu? Prijde mi totiz, ze tu vlastne delame Dosove utoky, podobne jako hackeri vyrazuji servery vladnich organizaci. V dusledku mi to prijde stejna situace:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jste všichni šlehnutí po hlavě? Jako (root)admin na foru ten člověk netuší jaké jsou parametry serveru, na kterém to zdejší království běží, ani na to nemá vliv. Na tohle kontaktujte "chronomaga" a taky s tím, že vás s.e.r.e to, jak to místní admini nyní vedou.

 

Tím že budete pořád brečet ve vláknech, kde si to Patrick nepřečte akorát zasíráte normální diskuzi.

 

:suicide_anim:

 

Jo taky nejsem nadšený z těch 503, ale za to Kamil ani nikdo z místních nemůže :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zchlad trochu klavesnici. Tohle vlakno se jmenuje, jak se jmenuje, a mluvime tedy k veci. Root admin by, uz podle jmena te funkce, paru mit mel. Je tady nejaky zebrik a stiznosti maji svuj postup a cesta nahoru vede pres adminy. Ti by to meli s majitelem resit. Ne x uzivatelu kazdy za sebe. I kdyz tady asi jina moznost nebude, viz Tapatalk. Ve meste taky neklepes hned na primatora, kdyz ti nejede kabelovka. A v neposledni rade jsem i ja psal, ze obracet se na mistni adminy s necim jinym, nez banem, je zcela zbytecne. Takze to teatralni rozcileni zuriveho advokata mistni honorace neni na miste. Podle me teda.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...