Přejít na obsah

Strešné okná


Doporučené příspěvky

Ahoj.

 

Caka ma rekonstrucia strechy,potrebujem 4 stresne okna.Chcem plastove,predbezne padla volby na Roto,Velux som nejako vylucil,cena mi pride rovnaka,mozna vyssia.Ale teraz pokukujem po Fakro...Predsa len cena skoro polovicna,ale zas robia len vysku 140cm...Nechcem ale setrit na kvalite.

 

Ma niekto nejaky napad,skusenost,aj zlu...?Dik

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teraz pozeram,ze som to s tou polovicnou cenou za Fakro prestrelil....Kazdopadne vo finale je Roto,Fakro.Videl som par dalsich vyrobcov za ludove ceny,ale asi by som sa bal...Usetrim 20tis na 4 oknach a potom zbytok zivota stravim na praskoch :crying_anim02: .

 

 

 

ze sa plast bude krutit je nejak potvrdene?Ja som si myslel,ze je to prekonany mytus....

Upraveno uživatelem svijanskymaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teraz pozeram,ze som to s tou polovicnou cenou za Fakro prestrelil....Kazdopadne vo finale je Roto,Fakro.Videl som par dalsich vyrobcov za ludove ceny,ale asi by som sa bal...Usetrim 20tis na 4 oknach a potom zbytok zivota stravim na praskoch :crying_anim02: .

 

 

 

ze sa plast bude krutit je nejak potvrdene?Ja som si myslel,ze je to prekonany mytus....

No mýtus :) , když do toho bude "prát" sluníčko, tak se budou kroutit určitě. Kamarád dělal střechu a vrazil tam jedno plastové okno, jen pro prosvětlení půdy a v létě to buď nezavřel, nebo neotevřel (podle stavu v jakém se okno právě nacházelo). No a v zimě zase musel mít pod okapničkou kbelík. Vlastní zkušenosti s tím nemám, jen prodávám jak jsem koupil. Já mám na terase zimní zahradu, bohužel taky z plastu a dvoukřídlé dveře na západ. Odpoledne, když na ně v létě začne prát sluníčko obě křídla raději neotvírám, protože bych je zavřel až v noci :D . Osobně bych do baráku plastová okna nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Veluxů jedna zásadní výhoda: monumentální příslušenství. Dodatečně jsme po 14 letech dodělávali předokenní rolety, protože v létě bylo v pokoji jako ve skleníku (i přes použití vnitřních stínících rolet, a ty se nakonec rozpadly):

http://www.velux.cz/zakaznici/vyrobky/doplnky/predokenni-rolety

I po těch letech byly na naše typy oken rolety k dostání a pasovalo všechno jako pr_del na hrnec. A rolety fungují skvěle v létě i zimě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Na stresne okna v kazdom pripade vonkajsie rolety, elektricke. A najlepsie aj el. ovladanie na tie okna, aspon na klucovych miestach pre vetranie (nad schodiskom). Cele sa to da vyriesit bezdrotovo (Velux - IO homecontroll od Somfy), dokonca ovladat inteligentnou jednotkou spolu s dalsimi vecami. Len kvoli prislusenstvu by som nic ine ako Velux nechcel.

Upraveno uživatelem eskimak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...