Přejít na obsah

Prim Traktor


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 896
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

to je Dělnická Záložna Prosek  :notworthy: ale tohle bych řekl, že může být dobové, tedy z šedesátek.

To ten velitel z Chebu  voní jako fake stejně jako to je v jedněch Pobědách - Velitel armády.

To bych tedy nevzal nebo si vyměnil dýnko. Fake je pro Primkaře ostuda. Ale jinak v klidu.  :cheers:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je Dělnická Záložna Prosek  :notworthy: ale tohle bych řekl, že může být dobové, tedy z šedesátek.

To ten velitel z Chebu  voní jako fake stejně jako to je v jedněch Pobědách - Velitel armády.

To bych tedy nevzal nebo si vyměnil dýnko. Fake je pro Primkaře ostuda. Ale jinak v klidu.  :cheers:

Tyhle bláboly "znalců" prostě miluji.

Ale jinak v klidu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Za mě jsou traktory prostě nejkrásnější Primky.

 

I s celkem dodrbaným pouzdrem (ale zatím bez prodření až na mosaz), cifrem s letitou patinou a zlehka poškrábaným sklem (na sluníčku se rozehraje krásná stínohra :)) nadělají spoustu parády.

 

Moje nejoblíbenějsí oblekovky na zvláštní príležitosti.

 

post-55042-0-80629500-1549624409_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Mé současné znalosti říkají, že by tyto traktory měly mít stejné ručky. Takže na traktorech s kalibrem 50 níže by měla být správně delší minutová i hodinová ručka jako na kalibru 52 vedle. Předem děkuju za potvrzení.

 

post-23639-0-18339200-1570023071_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
V 2. 10. 2019 v 15:32, jirka44 napsal:

Mé současné znalosti říkají, že by tyto traktory měly mít stejné ručky. Takže na traktorech s kalibrem 50 níže by měla být správně delší minutová i hodinová ručka jako na kalibru 52 vedle. Předem děkuju za potvrzení.

 

post-23639-0-18339200-1570023071_thumb.jpg

Toto by mne také zajímalo. Kdyby se zde našel někdo erudovaný, který by přispěl k vysvětlení, bylo by to fajn. Osobně mám také doma jedny Traktory s kratšími ručkami, stejně jako na fotce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...