Přejít na obsah

Prim Traktor


Doporučené příspěvky

Nevíte náhodou někdo jestli se dávali ručičky z Traktorů také na jiné hodinky s kalibrem 50. Přijde mi, že například Prim 50 064 1 mají ručičky úplně stejné jako jsou na Traktorech. Mohl by mi, prosím, někdo tuto myšlenku potvrdit nebo vyvrátit? 

Na mých Traktorech je totiž minutovka ohnutá a zlacení je zde odřené. Chtěl bych tak použít ručky z jiných hodinek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 896
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 17. 3. 2022 v 17:03, Mr_Svoboda napsal:

Nevíte náhodou někdo jestli se dávali ručičky z Traktorů také na jiné hodinky s kalibrem 50. Přijde mi, že například Prim 50 064 1 mají ručičky úplně stejné jako jsou na Traktorech. Mohl by mi, prosím, někdo tuto myšlenku potvrdit nebo vyvrátit? 

Na mých Traktorech je totiž minutovka ohnutá a zlacení je zde odřené. Chtěl bych tak použít ručky z jiných hodinek. 

Na všech padesátkách kromě těch s centrální vteřinovkou (55 a 57, ty mají širší náboj) jsou ručičky záměnný, spousta modelů má stejný jako traktory. Zrovna 50 064 1 jsou dámský a tam jsou všechny ručičky kratší, nevypadají na pánských hezky.  Na klasických traktorech 50 039 1 jsou ty užší pánské ručičky, stejné jako na hodně starších modelech (třeba 50 031, 50 021 1 atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 5 týdnech...
V 22. 6. 2022 v 10:43, Josef01 napsal:

Přesně po 3 měsících dorazil Traktor :) Provedení ocel, už ale nejsou dostupné. Pán říkal, že výroba je zahlcená, Prim nestačí vyrábět a dodací lhůty jsou cca 4 měsíce.

20220622_093903.jpg

Super, gratulace, posli fotky na ruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...