Jump to content

Prim Traktor

financ
 Share

Recommended Posts

Nevíte náhodou někdo jestli se dávali ručičky z Traktorů také na jiné hodinky s kalibrem 50. Přijde mi, že například Prim 50 064 1 mají ručičky úplně stejné jako jsou na Traktorech. Mohl by mi, prosím, někdo tuto myšlenku potvrdit nebo vyvrátit? 

Na mých Traktorech je totiž minutovka ohnutá a zlacení je zde odřené. Chtěl bych tak použít ručky z jiných hodinek. 

• 3 weeks later...
  • Replies 894
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

V 17. 3. 2022 v 17:03, Mr_Svoboda napsal:

Nevíte náhodou někdo jestli se dávali ručičky z Traktorů také na jiné hodinky s kalibrem 50. Přijde mi, že například Prim 50 064 1 mají ručičky úplně stejné jako jsou na Traktorech. Mohl by mi, prosím, někdo tuto myšlenku potvrdit nebo vyvrátit? 

Na mých Traktorech je totiž minutovka ohnutá a zlacení je zde odřené. Chtěl bych tak použít ručky z jiných hodinek. 

Na všech padesátkách kromě těch s centrální vteřinovkou (55 a 57, ty mají širší náboj) jsou ručičky záměnný, spousta modelů má stejný jako traktory. Zrovna 50 064 1 jsou dámský a tam jsou všechny ručičky kratší, nevypadají na pánských hezky.  Na klasických traktorech 50 039 1 jsou ty užší pánské ručičky, stejné jako na hodně starších modelech (třeba 50 031, 50 021 1 atd.)

• 2 months later...

Přesně po 3 měsících dorazil Traktor :) Provedení ocel, už ale nejsou dostupné. Pán říkal, že výroba je zahlcená, Prim nestačí vyrábět a dodací lhůty jsou cca 4 měsíce.

20220622_093903.jpg

• 5 weeks later...
V 22. 6. 2022 v 10:43, Josef01 napsal:

Přesně po 3 měsících dorazil Traktor :) Provedení ocel, už ale nejsou dostupné. Pán říkal, že výroba je zahlcená, Prim nestačí vyrábět a dodací lhůty jsou cca 4 měsíce.

20220622_093903.jpg

Super, gratulace, posli fotky na ruce

Vypadají super, pouzdro je nové vodotěsné ? Nebo se v tomto ohledu nic nezměnilo a pouzdro je stejné jako financova limitka s českým lvem ? Stroj 50 ?

Je to limitka (80ks) s kalibrem 103.00 - ruční nátah. Detailnější fotky z foťáku, kde je vidět i zrnitost cifru a sendvičové provedení.

Prim_Traktor2.jpg

Prim_Traktor1.jpg

Josefe  jsou to moc pěkný hodinky a je mi jasný, že naživo budou ještě hezčí, jako většina Primek.