Přejít na obsah

Steinhart Nav B-Uhr 44 a 47 Handaufzug


R4B4

Doporučené příspěvky

Jurda111, tak přesně to takhle zdílím ijá. Psal jsem si s Kubsonem s Chronoshopu kvůli té korunce, oni to bohužel nijak neovlivní, to je jasné, jediná možnost je, že by nechali u svého hodináře korunku vyměnit, ale za cca. 500,-, tak do toho jsem nešel, možná někdy později. Možná se bude výrobce revanžovat nějakou tou maličkostí, k hodinkám, třeba druhý řemen grátis, to bych fakt valil oči :eek:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 133
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jurda111, tak přesně to takhle zdílím ijá. Psal jsem si s Kubsonem s Chronoshopu kvůli té korunce, oni to bohužel nijak neovlivní, to je jasné, jediná možnost je, že by nechali u svého hodináře korunku vyměnit, ale za cca. 500,-, tak do toho jsem nešel, možná někdy později. Možná se bude výrobce revanžovat nějakou tou maličkostí, k hodinkám, třeba druhý řemen grátis, to bych fakt valil oči :eek:.

,

 

No, nevím, i když od němců by se dal takový přístup docela i čekat, ale asi bych si to nemaloval :-(, ale fakt je, že dostat tah navíc by bylo super :-)Já mám jedny Steinharty vyhlídnutý, tak jsem teď ve fázi rozhodování.

Upraveno uživatelem rfido
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jurda111, tak přesně to takhle zdílím ijá. Psal jsem si s Kubsonem s Chronoshopu kvůli té korunce, oni to bohužel nijak neovlivní, to je jasné, jediná možnost je, že by nechali u svého hodináře korunku vyměnit, ale za cca. 500,-, tak do toho jsem nešel, možná někdy později. Možná se bude výrobce revanžovat nějakou tou maličkostí, k hodinkám, třeba druhý řemen grátis, to bych fakt valil oči :eek:.

 

Těch cca 500 je cena výměny...nesmíte zapomenout na cenu korunky, která je +/- stejná...takže celá výměna přijde zhruba na litr...což mi ani tak nepřijde hodně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

,

 

No, nevím, i když od němců by se dal takový přístup docela i čekat, ale asi bych si to nemaloval :-(, ale fakt je, že dostat tah navíc by bylo super :-)Já mám jedny Steinharty vyhlídnutý, tak jsem teď ve fázi rozhodování.

Samozřejmě jsem to myslel s nadsázkou, to bych fakt valil oči, člověk se tak aspoň utěšuje. :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch cca 500 je cena výměny...nesmíte zapomenout na cenu korunky, která je +/- stejná...takže celá výměna přijde zhruba na litr...což mi ani tak nepřijde hodně...

Já jsem počítal s tím, že při výměně korunky by šlo stále o nové, nenošené hodinky, takže by šlo jen o výměnu korunky kus za kus, tak proto asi jen cca.500,- za práci, ale možná se mýlím a pravdu máš ty, ale teď je my to vlastně jedno, protože jsem včera navštívil Chronoshop a prohlédl jsem si korunku z blízka, usoudil jsem, že není důvod měnit. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem nechtěl uvěřit, že by to mělo trvat chronoshopu dýl jak 14 dní...no bohužel...kdoví jak to pytlíkují, příště to zkusím taky přímo...

To jsem si myslel i já, že hodinky budu mít do týdne, teď už je to 5-tý týden. Z UK je máš asi rychleji, ale i s poštovným je cena kolem 10000,-, myslím, že cca.700,- je docela dost, za to máš dost dobrý nový řemen na hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem dnes započal 5tý týden. No já čekal těch 14 dní a říkal jsem si při nejhorším 3 týdny. Protože se znám, jak jsem netrpělivý, tak jsem hodně zvažoval alternativu archimedek, které byly skladem a taky ty automaty od Steinhartu, které mají ještě teď skladem. V tomto čase čekání jsem objevil ty německé stránky, nevím jestli oficiální a začal je trochu studovat a zjistil, že i ta objednávka od nich není nijak složitá. Samozřejmě případná reklamace by byla jistě "chuťovka". Kdybych se vrátil v čase a věděl, že je po 4 týdnu nebudu mít, tak si je neobjednám. Teď už to natěšení docela upadá a začínám být na sebe nasraný, že jsem to nepořešil jinak a hodinky už měl na ruce.

To jsem si myslel i já, že hodinky budu mít do týdne, teď už je to 5-tý týden. Z UK je máš asi rychleji, ale i s poštovným je cena kolem 10000,-, myslím, že cca.700,- je docela dost, za to máš dost dobrý nový řemen na hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám, že každý boží den vyhlížím email a telefon, jestli tam nemám zprávu, že hodinky jsou na cestě, i mně to čekání fakt se.e, ale což, už to nějak vydržím. I já jsem zvažoval si je objednat přímo od výrobce, ale ulakomyl jsem se a chtěl ušetřit, hold to čekání je teď daň..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba zítra budou ;o)

Přiznám, že každý boží den vyhlížím email a telefon, jestli tam nemám zprávu, že hodinky jsou na cestě, i mně to čekání fakt se.e, ale což, už to nějak vydržím. I já jsem zvažoval si je objednat přímo od výrobce, ale ulakomyl jsem se a chtěl ušetřit, hold to čekání je teď daň..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si myslel i já, že hodinky budu mít do týdne, teď už je to 5-tý týden. Z UK je máš asi rychleji, ale i s poštovným je cena kolem 10000,-, myslím, že cca.700,- je docela dost, za to máš dost dobrý nový řemen na hodinky.

 

 

 

Kdepek z UK...ja bydlim v UK a objednaval jsem primo ze Steinhart stranek, tudiz z nemecka. Postovne 15Euro jestli se dobre pamatuju, platil jsem paypalem a pocitam ze pripadna reklamace bude bez problemu kdyz ji budu resit primo z vyrobcem.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba zítra budou ;o)

Tak zase nic. Včera jsem psal přímo výrobci do němec, jak dlouhá by byla dodací lhůta hodinek ( uvedl jsem přesně model hodinek, samozřejmě ty ,,naše" ), odepsali, že hodinky mají skladem, ale na zpracování objednávky mají 4-5 dnů, tak fakt nevím proč objednávku pro Chronoshop tak brzdí. :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná proto, že jich objednali dvacet a mezi něma jsou ty co nejsou skladem. Na německých stránkách je uvedeno, že některé modely budou koncem února a některé začátkem března. Tak třeba němci čekají až bude objednávka kompletní a pak to půjde jedním balíkem. Jiné vysvětlení mne nenapadá.

Tak zase nic. Včera jsem psal přímo výrobci do němec, jak dlouhá by byla dodací lhůta hodinek ( uvedl jsem přesně model hodinek, samozřejmě ty ,,naše" ), odepsali, že hodinky mají skladem, ale na zpracování objednávky mají 4-5 dnů, tak fakt nevím proč objednávku pro Chronoshop tak brzdí. :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná proto, že jich objednali dvacet a mezi něma jsou ty co nejsou skladem. Na německých stránkách je uvedeno, že některé modely budou koncem února a některé začátkem března. Tak třeba němci čekají až bude objednávka kompletní a pak to půjde jedním balíkem. Jiné vysvětlení mne nenapadá.

I to je možné, každopádně ?vyděržaj piaňjer". Kdybys dostal echo, že se už něco děje, tak dej vědět. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Zdravim vsechny.Objednal jsem si Steinhart Nav B-Uhr 44 Handaufzug z Chronoshopu a jsem trochu zmateny.Jak tento model presne vypada.Na strankach vyrobce je foto tohoto  modelu s sirsimi ruckami,ale tento model by je mel mit slabsi,podle fota z Chronoshopu.Dalsi otazkou je korunka..Cibule,nebo novy "skoro'' diamant jako ma 47?A posledni dotaz ohledne superluminovy.Dle ofic.stranek by to mela byt bgw9 v roce 2013.Predem se omlouvam za moje dotazy,ktere svedci o totalni neinformovanosti :lol2:

   
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...