Přejít na obsah

Steinhart Nav B-Uhr 44 a 47 Handaufzug


R4B4

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 133
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na 47 je ta cibule trochu zkosena..Na ofic. Steinhart u 44 taky a sirsi rucky,ale v kolazi je tam jedno foto s hubenyma ruckama a klasicka cibule,jako prezentuje Chronoshop.Proto jsem se ptal..No necham se prekvapit..Jak dlouho jste na hodinky z Chronoshopu cekali?Jinak dikec za odpoved... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 47 je ta cibule trochu zkosena..Na ofic. Steinhart u 44 taky a sirsi rucky,ale v kolazi je tam jedno foto s hubenyma ruckama a klasicka cibule,jako prezentuje Chronoshop.Proto jsem se ptal..No necham se prekvapit..Jak dlouho jste na hodinky z Chronoshopu cekali?Jinak dikec za odpoved... :)

K té době čekání - v Chronoshopu jsem objednával Nav B-Uhr 47 22.2. a 19.3. si je jel vyzvednout - přišli jim 18. 3. a hned mě informovali. Jinak celý nákup v Chronoshopu byl velice příjemný a musím je všude jen chválit.

Ještě zmínka ke korunce - aktuální korunka na Steinhart Nav B-Uhr 47 je podle mě ta, které se říká cibulovitá a je asi nejvíce podobná té, která byla i na původních B-Uhr - viz. specifikace: http://img.photobucket.com/albums/v155/watchuseek/B-Uhren/fl23883.jpg

Jinak tyhle hodinky od Steinhartu mohu jen doporučit. Zpracování je perfektní a a Unitas uvnitř je přesný a má opravdu charisma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted je mi to trochu jasnejsi...Ta dodaci lhuta,to je masakr..Alespon me to vede k presvedceni,ze je kvalita nepopiratelna.Jeste se vratim k superluminove,podle vseho by to mela byt bgw9.Proti starsi c1,je podle testu  vydrz o mnoho vetsi.Je tomu v praxi skutecne tak,vydrzi to po nasviceni celou noc?A jeste jeden dotaz,ty 44 v jake barve remenu to ted chodi?Diky vsem,vim ze jsem s temi dotazy otravnej,ale znate to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted je mi to trochu jasnejsi...Ta dodaci lhuta,to je masakr..Alespon me to vede k presvedceni,ze je kvalita nepopiratelna.Jeste se vratim k superluminove,podle vseho by to mela byt bgw9.Proti starsi c1,je podle testu  vydrz o mnoho vetsi.Je tomu v praxi skutecne tak,vydrzi to po nasviceni celou noc?A jeste jeden dotaz,ty 44 v jake barve remenu to ted chodi?Diky vsem,vim ze jsem s temi dotazy otravnej,ale znate to...

Ohledně barvy řemenu - v Chronoshopu informují u popisu hodinek, že požadovanou barvu řemenu můžeme uvést v poznámce k objednávce. Já jsem si přál dodat hodinky s jiným řemenem, než s tím, na kterém Steinhart hodinky běžně dodává a vše proběhlo přesně, jak jsem si přál. Takže naprostá spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 k tomu lumi -nevim co to je za druh ale asi tak- nedá se říct že by celou noc zářili , ale kolik je vidíš celou noc uplně v pohodě. a řemen na těch co jsem kupoval před 14 dni je tmavě hnědá čokoláda , ani chvilku jsem nepřemýšlel o jiném ,ladí k nim bezvadně.tak atˇ se brzy dočkáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak diky za info...budu cekat..uz aby to bylo.... :frusty:

Vyděržaj pianjer! Za to čekání to fakt stojí, já čekal skoro 2 měsíce, já sice čekal na 47mm. Přišli mi na řemenu hnědá čokoláda , fakt bomba, no a postupně dokupuji v jiných barvách. Tak, ať ti dlouho tikají.

Upraveno uživatelem R4B4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyděržaj pianjer! Za to čekání to fakt stojí, já čekal skoro 2 měsíce, já sice čekal na 47mm. Přišli mi na řemenu hnědá čokoláda , fakt bomba, no a postupně dokupuji v jiných barvách. Tak, ať ti dlouho tikají.

Dikec za podporu...Ty remeny se mi krom samotnych hodinek taky dost libi a planuju ze dokoupim...Dva mesice,no to je opravdu hodne dlouho,ale kvalita se neda uspechat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Steinhart Nav B Uhr 47mm, jsem loni čekal 4měsíce. Bylo to utrpení, Steinhart nestíhal  a pak měl zas problém s dodávkou strojků (automaty ETA 2824). Nakonec, jsem se na to vykašlal a objednal Archimede Pilot H, na ně jsem čekal jen 2měsíce... Věřím, že to byla ojedinělá záležitost a ty budeš s dodáním spokojen. Vydrž! Určitě to bude stát za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Paneraie bych čekal taky rád a klidně rok, ale na hodinky v kat. Steinhart... to naštve. Jinak, 2 měsíce je asi normal a chápu to. Kde jinde, než tady se má člověk vybrečet? Doma a v práci to nejde, tam by se mi smáli.

No jo, je to cht?né zboží. Třeba na Wardy jsem čekal čtvrt roku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...