Přejít na obsah

SBDB008 - Spring Drive Tuna


shag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Len doplnim ze kazdy Seikolog bude musiet podstupit astraciu.

 

Astrácia znie veľmi dobre. Určite je to niečo príjemné, čo človeka zbaví väčšiny pozemských problémov. Inak Seiko plánuje prekvapenie v podobe nového modelu Gastron. Ten vie človeka navádzať do sushi-barov v rôznych časových zónach a vie aj budiť v lietadle, keď sa podáva jedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len doplnim ze kazdy Seikolog bude musiet podstupit astraciu.

 

good one.. pozeram ze Alda v zakulisi pritvrdil* :)

 

 

Radi te vezmem pod nase kridla. U nas jsou dvere kazdemu otevrene. Netrap se. Skoncuj s potem vyzranymi pouzdry  :)

 

btw, to ze Konradov pot polepta gumeny obrus a hori aj pod vodou neznamena, ze ten problem ma kazdy z nas :)

 

_____________

*a to oni vedia.. pritvrdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Astrácia znie veľmi dobre. Určite je to niečo príjemné, čo človeka zbaví väčšiny pozemských problémov.

 

tie prve dve misionarske zdruzenia na mojom zozname maju v tomto smere omnoho lepsie evanjelia. zhruba 15eur za liter stoji take bezne evanjelium, skor by som povedal ze to je taky obsiahlejsi pastiersky list, ale take extra stare hodnotne citanie, to je zhruba za pajcku a viac. Ale po precitany zopar zväzkov, najlepsie v kruhu priatelov duchovnej literatury, si uz, takpovediac, takmer novy clovek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie prve dve misionarske zdruzenia na mojom zozname maju v tomto smere omnoho lepsie evanjelia. zhruba 15eur za liter stoji take bezne evanjelium, skor by som povedal ze to je taky obsiahlejsi pastiersky list, ale take extra stare hodnotne citanie, to je zhruba za pajcku a viac. Ale po precitany zopar zväzkov, najlepsie v kruhu priatelov duchovnej literatury, si uz, takpovediac, takmer novy clovek :)

 

Padre, tvoje slová znejú veľmi lákavo. V Tebou menovaných dvoch spolkoch som mnoho času už strávil. Však súc nehodným synom a vlkom v koži baránkovej, na vieru ma neobrátili. Ich kázania boli príjemné a modlitby úprimné. Atmosféra na ekumenických stretnutiach povznášajúca. Po čase som ale zistil, že mi z častého prijímania akurát hučí v bedni a tak som spolky opustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...