Přejít na obsah

Pochvala za super jednání!!!!!


hopa26

Doporučené příspěvky

Přeji hezký den,chtěl bych tímto poděkovat za super jednání a pomoc "Kubsonovi" při obstaraní nových hodinek.

Vzhledem k mé nulové znalosti cizích jazyků a postupu při koupi přes E-bay,bych musel ještě dlouho šetřit.

Takto se už dva dny těším z krásných Omega Seamaster a moc si to užívám!!! :-))

 

Takže pokud jste na tom někdo podobně jako já,neváhejte a kontaktujte Jakuba.

 

 

Takže Kubo,dík moc. Je to paráda!

Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeji hezký den,chtěl bych tímto poděkovat za super jednání a pomoc "Kubsonovi" při obstaraní nových hodinek.

Vzhledem k mé nulové znalosti cizích jazyků a postupu při koupi přes E-bay,bych musel ještě dlouho šetřit.

Takto se už dva dny těším z krásných Omega Seamaster a moc si to užívám!!!   :-))

 

Takže pokud jste na tom někdo podobně jako já,neváhejte a kontaktujte Jakuba.

 

 

Takže Kubo,dík moc.  Je to paráda!            

                                                                                                                  Petr.

na kolik te vysly ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za chvíli je tu volba nového prezidenta... Možná bys měl šanci, základnu příznivců máš slušnou :)

VOTE KUBSON !!! :D

 

Jinak já také děkuji. Sice tehdy aukce nedopadla, protože jsem nebyl ochoten dát tolik peněz, ale oceňuji tvoji pomoc a perfektní přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý kdo jednal s Kubsonem zná jeho ochotu pomoci a perfekní přístup k ostaním. Beru ho jako velmi spolehlivého a solidního obchodníka. Nikdo mu zásluhy nebere, ale jsem proto ustat ve chválení, protože by se tento thread plnil jenom slovy děkuji atd. :). Snad se na mne za to Kubson zlobit nebude.Ahoj jfk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych taky prosil o smazání téhle diskuze, protože manželka už uvažuje o tom že se zaregistruje a řekne k tomu něco svého :D

ale děkuju moc za vaše slova

:D ...... myslím,že naše manželky by měly mít svatozář ....... moje tedy určitě ;)

Všechny budou kanonizovány ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych taky prosil o smazání téhle diskuze, protože manželka už uvažuje o tom že se zaregistruje a řekne k tomu něco svého :D

ale děkuju moc za vaše slova

Myslím, že vím co by psala, že se nám věnuješ na úkor rodiny nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...