Přejít na obsah

GOLD ELIGIUS


pavča

Doporučené příspěvky

At nam Zlinaci nezapadnou.....

Kupoval jsem u panu taky na doporuceni, profesionalni jednani, cenova nabidka super, vsechno na jednicku  :clap:

Jedinou vadou bylo dlouha cekacka na hodinky - 5tydnu - ale to neni jejich chyba, objednavali primo ve Svycarech...

 

Doporucuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V GE jsem kupoval svoje první hodinky (Omega SMP 300M), vše proběhlo po mailu a i když nebyla nabízená cena nejnižší tak jsem je zde koupil.. Rychlá (možná i super rychlá), vynikající komunikace od nabídky k doručení hodinek.. určitou roli hrálo i tohle vlákno - samé kladné zkušenosti.. :) až budu mít cestu tak se chci určitě osobně zastavit.. doporučuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Rád bych se podělil o velmi positivní zkušenost při nákupu hodinek Omega AT u tohoto dealera /, ke kterému mě prvotně zavedly zde uváděné kladné reference. /nákup probíhal díky vzdálenosti Pha-Zlín e-mailem/. Pochvalu zaslouží celý nákupní proces od zajímavé cenové nabídky, po výbornou komunikaci i příkladné zaslání hodinek, které byly ca. za měsíc od objednání doma.


 


Mohu jenom doporučit a už vím, kde nakupovat příště. image001.gif


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

S odkazem na dnešní dotaz berusenky745, kterou HondzaX poslal do tohoto vlánka, jen doplňuji, že za mě naprostá spokojenost (Hamiltony). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Velke zklamani z jednani. Poslal jsem email, kde jsem se tazal, jestli by mi byli schopni objednat neco, co nemaji v nabidce, a vratila se mi lziva odpoved, ze poptavany model se jiz nevyrabi. V jinem obchode nemeli sebemensi problem mi to objednat a dodat. Tohle me teda dost nastvalo. Kdyby mi na ferovku rekli, ze to je pro ne prilis prace a ze se jim to nevyplati, tak bych to pochopil. Ale ze mi takhle pruhledne lhali (navic s tim, ze se to da zjistit behem par vterin), to me teda dost rozcarovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Hodinky jsem v tomto obchodě nakonec nekoupil, nicméně vyměnil jsem si panem Vladimírem Stuchlíkem ml. několik e-mailů a musím říct, že vystupování velice příjemné a na profesionální úrovni. Každopádně na mě pan Stuchlík udělal velice dobrý dojem a snad ten obchod vyjde třeba příště ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nejlepší nabídky a velmi vstřícné a ochotné jednání jak p.Stuchlíka ml. tak i staršího. Akorát jsem přišel pro hodinky před zavíračkou a měl jsem naspěch, tak jsme nemohli pokecat více....příště to napravím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Musím pochválit tento obchod. Hodně příjemný přístup, možnost si vyzkoušet na vlastní ruku různé možnosti, dostatek špičkových hodinek skladem (omega, zenith, breitling) . Rodinný podnik, kde všichni mají rádi hodinky jako my.

Pořídil jsem u nich limitku omega ck2998. Upřímně byl to můj první nákup u AD a nelituji. Férová byla i nabídnutá cena a hlavně nadstandardní čas na rozmyšlenou.

Jediná nevýhoda je, že je mám pod okny v práci a výloha je nebezpečné přitažlivá. Už mne to tam zase táhne... Děkuji za pozitivní zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Když jsem něco poptával telefonem/mailem u majitelů/šéfů, tak vše naprosto OK.

 

Bohužel když jsem pak jel kolem a chtěl jsem na Omegách sundat tah a koupit + nasadit řemen, tak prodavačka za pultem mi dost nepříjemným tónem oznámila, že žádný hodinář momentálně není a nejméně dvě hodiny rozhodně nebude (rozumím, že tam nečeká hodinář na můj příjezd, ale způsob jakým jsem se to dozvěděl, mne z prodejny bezpečně vyvedl).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Trošku to tu oživím a přidám velmi pozitivní zkušenost. Objednáno přes e-shop, vyzvednuto osobně. Paní prodavačka velmi ochotná. Na hodinky mi půjčila lupu, abych mohl všechno hezky zkontrolovat. Kupoval jsem Hamiltony, snažila se mi osvětlit historii značky a veškeré informace k hodinkám, což nebylo třeba, bo to všechno znám, ale bylo příjemné slyšet, že má přehled a že není jen podavačka. V rámci Zlína asi jediný pořádný obchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...