Přejít na obsah

GOLD ELIGIUS


pavča

Doporučené příspěvky

Jak se tak dívám po nabídkách hodinek a jak projíždím občas fórum, tak často narážím v nabídkách a odkazech na e-shop GOLD ELIGIUS Zlín. Přesto jsem zde nenašel žádné ohlasy a hodnocení. Má někdo s tímto prodejcem zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V podstatě jediný obchod ve Zlíně s vybraným portfoliem značek. Výborné jednání p. Stuchlíka,(majitel), ochota k cenovým návrhům, solidní personál, prostě samé poztiva.

Pultové ceny na klasické České úrovni, ale jak říkám, vstřícnost a ochota k jednání.

Já doporučuju bez výhrad.

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě jediný obchod ve Zlíně s vybraným portfoliem značek. Výborné jednání p. Stuchlíka,(majitel), ochota k cenovým návrhům, solidní personál, prostě samé poztiva.

Pultové ceny na klasické České úrovni, ale jak říkám, vstřícnost a ochota k jednání.

Já doporučuju bez výhrad.

 

... souhlas ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel u mě k praktické zkušenosti taky nedošlo, poněvadž jsem nakonec využil jednorázové neodolatelné možnosti nákupu jinde, ale osobní jednání s panem Stuchlíkem bylo naprosto v pohodě. Nabídnutou cenu bych za jiných okolností akceptoval. Škoda, že nemá autorizovaný servis na omegy, byla by to pro ty stávající pěkná konkurence...

Upraveno uživatelem algy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okamžitá zpětná vazba, max. do druhého dne, skvělé ceny, ochota, spolehlivost. Takhle si představuji hodinářství, ne to, co předvádějí někteří AD v Praze. Raději si do Zlína dojedu z Prahy. Takže za mě PERFEKTNÍ.

 

 

Já jsem ještě v tomto obchodě nic nekupoval,(možná je to tam fakt super a přístup taky) ale už 20let razím mezi Zlíňáky známé pořekadlo, chceš-li koupit jakoukoliv věc nejdráž v republice nakupuj ve Zlíně! Vždycky když přijede strýc z Prahy tak nechápe jak město s nejnižšími příjmy může být tak drahé.....vždy je rád že už odjíždí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem je tady chválil myslím jednou a nedávno jsem s nimi opět komunikoval ohledně nezávazné cenové nabídky a jako vždy super komunikace. Teď mám pocit, že tam za ně začal komunikovat nějaký další Stuchlík, myslím že Adam, a je to ve stejném duchu jako doposud, takže fakt dobrý a nelze jinak než doporučit.

Upraveno uživatelem rfido
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jim bohužel musel včera napsat. Zde nabyté Hamiltony mi moc dlouho nevydržely, rozbila se mi spona viz. foto. Doufám, že mi odpoví a vyřešíme reklamaci k mé spokojenosti.

 

Ale pro mě jinak dokonalé Hamiltony jsou v tomto zklamání, ten hrot je na sponě pouze nalepen, takže je otázka času, než se mi strhne z nové spony.

 

Adam

 

post-20973-035370900 1361136339.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gold Eligius jsou vlastně dvě prodejny velde sebe - zlatnictví (Omega, Breitling) a hodinářství (ostatní značky)

Dámský personál je znalostně slabší, nemá přehled o základních modelech, zejména ve zlatnictví. Ale ochotně všechno ukážou, předvedou. Několikrát se mě ujal Stuchlik mladší a ten už je někde jinde.

Prodejní servis, ochota i jednání o ceně na jedničku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já mohu potvrdit zkušenost poprodejní!

 

Jak je vidět pár příspěvků výše, moje Hamiltony měly defekt na sponě u pásku. Napsal jsem do Gold Eligius, ujal se mě pan Stuchlík ml.. Chtěl po mně fotografie defektu a naskenovanou záruční kartičku. Komunikoval s Hamiltonem a vyjednal mi dokonce dvě spony, protože na Basel mají ukázat nové typy spon, tak mi nový typ pak pošlou gratis. Současný typ spony mi pošlou do konce týdne.

 

Jednání až neuvěřitelné - v kontextu na co jsme zvyklý v Čechách. Dokonce údajně dvakrát kontrolovaly, aby Hamilton poslal správný typ spony atd. Odpovídají na email do hodiny max.

 

Za mě hodnotím jako výborný prodejní i (a to je důležitější) poprodejní servis!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Po uskutečněném nákupu, kdy jsem si pro hodinky do Zlína dojel a měl jsem tak možnost pana Stuchlíka staršího i mladšího osobně poznat, mohu jen doporučit. Výborné lidské i obchodní jednání, hezké popovídání si o hodinkách i věcech okolo, zkrátka celkový dojem jen umocňuje radost z nových hodinek. Velice děkuji a vřele doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jak se tak dívám po nabídkách hodinek a jak projíždím občas fórum, tak často narážím v nabídkách a odkazech na e-shop GOLD ELIGIUS Zlín. Přesto jsem zde nenašel žádné ohlasy a hodnocení. Má někdo s tímto prodejcem zkušenosti?

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/37342-nakup-gold-eligius/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...