Jump to content

GOLD ELIGIUS

pavča
 Share

Recommended Posts

At nam Zlinaci nezapadnou.....

Kupoval jsem u panu taky na doporuceni, profesionalni jednani, cenova nabidka super, vsechno na jednicku  :clap:

Jedinou vadou bylo dlouha cekacka na hodinky - 5tydnu - ale to neni jejich chyba, objednavali primo ve Svycarech...

Doporucuji!

• 3 weeks later...
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

V GE jsem kupoval svoje první hodinky (Omega SMP 300M), vše proběhlo po mailu a i když nebyla nabízená cena nejnižší tak jsem je zde koupil.. Rychlá (možná i super rychlá), vynikající komunikace od nabídky k doručení hodinek.. určitou roli hrálo i tohle vlákno - samé kladné zkušenosti.. :) až budu mít cestu tak se chci určitě osobně zastavit.. doporučuji..

• 3 months later...

Rád bych se podělil o velmi positivní zkušenost při nákupu hodinek Omega AT u tohoto dealera /, ke kterému mě prvotně zavedly zde uváděné kladné reference. /nákup probíhal díky vzdálenosti Pha-Zlín e-mailem/. Pochvalu zaslouží celý nákupní proces od zajímavé cenové nabídky, po výbornou komunikaci i příkladné zaslání hodinek, které byly ca. za měsíc od objednání doma.

Mohu jenom doporučit a už vím, kde nakupovat příště. image001.gif

• 1 month later...

S odkazem na dnešní dotaz berusenky745, kterou HondzaX poslal do tohoto vlánka, jen doplňuji, že za mě naprostá spokojenost (Hamiltony). 

• 1 month later...

Velke zklamani z jednani. Poslal jsem email, kde jsem se tazal, jestli by mi byli schopni objednat neco, co nemaji v nabidce, a vratila se mi lziva odpoved, ze poptavany model se jiz nevyrabi. V jinem obchode nemeli sebemensi problem mi to objednat a dodat. Tohle me teda dost nastvalo. Kdyby mi na ferovku rekli, ze to je pro ne prilis prace a ze se jim to nevyplati, tak bych to pochopil. Ale ze mi takhle pruhledne lhali (navic s tim, ze se to da zjistit behem par vterin), to me teda dost rozcarovalo.

• 4 months later...
  • 7 months later...

Jo, musím taky chválit. Jel jsem tam pro Brajtle a přibalil jsem k nim ještě jedny Hamiltony pro kamaráda. Mluvil jsem s panem Stuchlíkem džejár. Wizard doporučuje ;o)

• 1 month later...

Hodinky jsem v tomto obchodě nakonec nekoupil, nicméně vyměnil jsem si panem Vladimírem Stuchlíkem ml. několik e-mailů a musím říct, že vystupování velice příjemné a na profesionální úrovni. Každopádně na mě pan Stuchlík udělal velice dobrý dojem a snad ten obchod vyjde třeba příště ;-)

• 2 months later...

Nejlepší nabídky a velmi vstřícné a ochotné jednání jak p.Stuchlíka ml. tak i staršího. Akorát jsem přišel pro hodinky před zavíračkou a měl jsem naspěch, tak jsme nemohli pokecat více....příště to napravím.

• 2 months later...
  • 8 months later...

Musím pochválit tento obchod. Hodně příjemný přístup, možnost si vyzkoušet na vlastní ruku různé možnosti, dostatek špičkových hodinek skladem (omega, zenith, breitling) . Rodinný podnik, kde všichni mají rádi hodinky jako my.

Pořídil jsem u nich limitku omega ck2998. Upřímně byl to můj první nákup u AD a nelituji. Férová byla i nabídnutá cena a hlavně nadstandardní čas na rozmyšlenou.

Jediná nevýhoda je, že je mám pod okny v práci a výloha je nebezpečné přitažlivá. Už mne to tam zase táhne... Děkuji za pozitivní zkušenost.

• 10 months later...

Když jsem něco poptával telefonem/mailem u majitelů/šéfů, tak vše naprosto OK.

Bohužel když jsem pak jel kolem a chtěl jsem na Omegách sundat tah a koupit + nasadit řemen, tak prodavačka za pultem mi dost nepříjemným tónem oznámila, že žádný hodinář momentálně není a nejméně dvě hodiny rozhodně nebude (rozumím, že tam nečeká hodinář na můj příjezd, ale způsob jakým jsem se to dozvěděl, mne z prodejny bezpečně vyvedl).