Přejít na obsah

PRIM manufacture - Group


Doporučené příspěvky

Začíná mi to připomínat mé bývalé zaměstnání: jediným cílem firmy bylo vyprodukovat cca 40 mil. Kč, které majitel firmy (finanční magnát) potřeboval jako pravidelný sponzorský příspěvek do sportovního klubu jeho dcery. Jinak ho firma nezajímala, v životě v ní nebyl a generální ředitel se řídil pravidlem, aby ho kontaktoval jen v případě, že by hospodářský výsledek nasvědčoval tomu, že se cíl nepodaří splnit (což se nikdy nestalo). Po výměně GŘ na jeho místo přišel aktivní blbec, který se snažil pro tu firmu něco udělat a pokusil se najít nové trhy a nové aktivity. V rámci toho několikrát kontaktoval majitele, který to nesl velice těžce. A tak po třech měsících se vrátil na místo GŘ člověk, který tam byl předtím i za cenu, že ho musel z nového zaměstnání "vykoupit" a přidat mu na výplatě cca 50%, aby byl ochotný toto podstoupit. A všechno se vrátilo do starých zaběhlých kolejí...

vypadá to skoro stejně, jen s tím rozdílem, že tady nejde o produkci, ale o dotace.  :goof: 

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím číst s rezervou, většinu myšlenek jsem autocenzuroval... :notworthy: , původně to bylo více adresné.

*

Prim Manufacture 1949

ta zpráva  vše, co bylo kladného v médiích i v myslích lidu Prim za poslední půlrok, zase postavila na hlavu, zejména také rozhovor v tisku se ZL, který jsem tu v ZL vlákně zmiňoval. Zrovna se mi zdálo, že bych to mohl ten původní text konečně oskenovat, :lol2: , ale asi s tím tolik nebudu pospíchat. Počkám si na Fleischmanna, třeba to bude úplně stejné ..... Ale dá se napsat po této zprávě, že v Prim Manufacture 1949 to už nemůže být snad ani jiné ani lepší, :photo:  :photo:.

Možná by místo projevů servility a loayality k něčemu tak komerčně těžko pochopitelnému by více prospělo komunitě Prim, kdyby Prim Team sundal sobě i mnohým zde už konečně klapky z očí, a řekl něco smysluplného a reálného o tom, co se vlastně v této firmě děje.

Alea iacta est?

**

 

Obávám se, že té autocenzury by bylo potřeba trochu více...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že té autocenzury by bylo potřeba trochu více...

prosímtě, jestli to tak dooppravdy vidíš, tak mi to sděl podrobně proč v SZ.

Přispěješ tak dobré věci a nebude třeba tady pokračovat v další konfrontaci.

Já ti na to milerád odpovím nebo sdělím na plná ústa, co si o tom myslím.

Sem se to opravdu nehodí.

Děkuji za pochopení.

**

:notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

prosím číst s rezervou, většinu myšlenek jsem autocenzuroval... :notworthy: , původně to bylo více adresné.

*

Prim Manufacture 1949

ta zpráva  vše, co bylo kladného v médiích i v myslích lidu Prim za poslední půlrok, zase postavila na hlavu, zejména také rozhovor v tisku se ZL, který jsem tu v ZL vlákně zmiňoval. Zrovna se mi zdálo, že bych to mohl ten původní text konečně oskenovat, :lol2: , ale asi s tím tolik nebudu pospíchat. Počkám si na Fleischmanna, třeba to bude úplně stejné ..... Ale dá se napsat po této zprávě, že v Prim Manufacture 1949 to už nemůže být snad ani jiné ani lepší, :photo:  :photo:.

Možná by místo projevů servility a loayality k něčemu tak komerčně těžko pochopitelnému by více prospělo komunitě Prim, kdyby Prim Team sundal sobě i mnohým zde už konečně klapky z očí, a řekl něco smysluplného a reálného o tom, co se vlastně v této firmě děje.

Alea iacta est?

**

 

Když řeknou, že nekrachujou, nebudeš jim věřit, a když řeknou, že krachujou, už to budeš vědět ........ :D :D  Musím se zastat primtýmu, co mají chudáci říct smysluplného ?? Prostě jedou dál, než dojde palivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni v létě.  Teď ale čtu, že ke změně došlo k 1.3., tak to jsem asi zaspal....  jojo, to je tak když si nepřečtu celou diskuzi,  tak sry...  :frusty:

Upraveno uživatelem JZED
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by pro někoho mohlo bejt zajímavý, že maj teď v Koscomu celkem slušnou zásobu Primek - různý Spartaky, ty nový Sporty, Orlíky, dost dámskejch modelů.. myslim že toho tam maj víc, než v Panský (teda tam jsem dlouho nebyl). Ale proč to píšu, vzhledem k tomu, jak moc se chce Eltonu dávat slevy, je prima, že v Koscomu dostanete klasicky 10% dolů na všechny modely - teoreticky sice s tou jejich papírovou kartičkou, ale nemyslim si, že by dělali nějaký ofuky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by pro někoho mohlo bejt zajímavý, že maj teď v Koscomu celkem slušnou zásobu Primek - různý Spartaky, ty nový Sporty, Orlíky, dost dámskejch modelů.. myslim že toho tam maj víc, než v Panský (teda tam jsem dlouho nebyl). Ale proč to píšu, vzhledem k tomu, jak moc se chce Eltonu dávat slevy, je prima, že v Koscomu dostanete klasicky 10% dolů na všechny modely - teoreticky sice s tou jejich papírovou kartičkou, ale nemyslim si, že by dělali nějaký ofuky..

To je super zpráva. Bohužel devadesát procent z nesmyslu je pořád ještě nesmysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistá analogie kol Favorit a PRIM Manufacture - tradiční značka (+ soud o značku), orientace na zakázkovou výrobu včetně exkluzivní ceny (ikdyz u Favoritu to vypadá celkem adekvátně), absence levnějších modelů pro méně movité nadšence, trochu retro vzhled...

http://magazin.aktualne.cz/rozhovor-favorit/r~c088c7bcd13911e496f2002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=zabavabox&utm_term=position-3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím,u Favoritu to opravdu vypadá adekvátně. Jestli to adekvátní taky je, ukáže nepochybně trh. Řeči o exkluzivitě, nadstandardní kvalitě atd  vede dnes každý číňan a tak jsou lidi zvyklí je pustit jedním uchem tam a druhým ven. Nabídku každý zváží sám. Podle mého to vypadá že vyrábějí jízdní kola  :lol2: ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo když von každej chce mít nejlíp do druhýho dne mega na účtě

a další den znova. Prokop by moh vyprávět...

A pak to takhle vypadá. :D

Každopádně hipsteři budou mít z Favoritu radost.

Upraveno uživatelem t.p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To možná ano, ale do určité míry tu chyběla konkurence a ta cena byla, podle mě, nastavena tedy tímto monopolem, trh tady defacto neurčoval cenu jako dnes. Takže kdo chtěl hodinky/kolo, musel tu cenu akceptovat...

Dnes je situace jiná a tyto firmy se snaží udržet v konkurenčním prostředí hlavně díky povědomí o značce (proto ty snahy získat ji i soudní cestou), protože pár solitéru v obou oblastech, mám na mysli kola a hodinky, tu je, ale znají je jen fajnšmekři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...