Přejít na obsah

PRIM manufacture - Group


Doporučené příspěvky

Ahoj, nevím jestli to sem úplně patří, ale dostaly se mi do ruky Prim aeskulap s baterkovym strojkem, v bibli jsem je nenašel a na fóru taky né.... Spiš jsem špatně hledal a chtěl jsem potvrdit, ze je dělal dnešní Elton. Celé jsem to řešil s Alešem Vemarem, musím říct palec nahoru za ochotu a vstřícné jednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si taky myslel, akorát mi bylo potvrzeno Panem Vemarem, že je to originál jejich výroba z 90tých let. Vevnitř je strojek Ronda. Údajně jich vyrobili " pár kousků a pak to zase utnuli " posílal jsem mu fotky a nezdálo se mu pouzdro, s tím, že zjistí co a jak a dá mi vědět . Následujícího dne přišel mail, s tím, že je to origo Nové Město. Pokud by jsi chtěl Honzo mužů Ti poslat fotky a emailovou komunikaci. Škaro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky s měřením počtu pulsů a s poskakující vteřinovou ručičkou bateriového strojku, to není nejlepší řešení (již se to tady jinde řešilo). Při vyšších hodnotách pulsu se znehodnocuje a snižuje rozlišovací schopnost stupnice.

 

Edit: Překlepy.

Upraveno uživatelem Mipa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Včera jsem zabrouzdal na Antik prim a tady je citace z jeho stránek : Oznamuji, že na základě hrozby žalobou ze strany Eltonu, dle kterého neoprávněně těžím z proslulosti a dobrého jména označení Prim ve vztahu k náramkovým hodinkám, měním název tohoto portálu určeného milovníkům a sběratelům výrobků značky Prim na WWW.ANTIK-HOVORKA.CZ. Prosím o zachování vaší přízně. Váš Libor Hovorka

 

Zrovna u tohoto serveru mi nepřipadá, že by někdo parazitoval na dobrém jménu hodinek Prim. Prostě politiku Eltonu nechápu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...