Přejít na obsah

PRIM manufacture - Group


Doporučené příspěvky

Myslím že elton má na vic než porad dokola prekreslovat 40 let starý strojky a zvetsit datum a velikost pouzdra. Bývaly vedení toho pro svoje blaho a svy dobry jména už udělalo dost, ted by bylo dobrý, kdyby nekdo udělal něco pro fabriku a lidi co tam dělají. Snad se to Strnadovi povede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strnad si jede po vlastní ose. V rámci repasů armádní techniky potřebuje automobilku - koupil Tatru a Aviu. Potřebuje ciferníky do kabin a reprezentativní dárky pro obchodní partnery - koupil Elton. Potřebuje k výrobě a opravám stroje - koupil MAS. Etc, etc... Nic nedělá na náhodu.

A když to Eltonu pomůže k tomu, aby se dostal do černých čísel a zůstaly peníze na vývoj a výrobu nových modelů hodinek - proč ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že elton má na vic než porad dokola prekreslovat 40 let starý strojky a zvetsit datum a velikost pouzdra. Bývaly vedení toho pro svoje blaho a svy dobry jména už udělalo dost, ted by bylo dobrý, kdyby nekdo udělal něco pro fabriku a lidi co tam dělají. Snad se to Strnadovi povede

No já teda nevím, jestli mají na víc, když neumí kvalitně vyrobit ani to co 40 let překreslují... Pokud nebude kvalitní produkt, důsledná výstupní kontrola, tak je vše jen mrhání peněz a času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí se podívat na nabídku Prim od MPM a na první pohled je zřejmé, že to jsou grcky z Číny. Elton potřebuje zlepšit kvalitu a bude vše O.K. Ale o tom tady běžele již spousta. O značce PMP jsem ještě neslyšel.

Promiň značku jsem spletl,máš pravdu. Elton potřebuje snížit cenu mechanických hodinek, aby pronikl níž a ne jen hodinky pro snoby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už ta tady bylo x krát. Lidé si kupují jízdní kola za desítky, často stovky tisíc, přesto bydlí v bytě a do práce jezdí ve Favotitu (reálný příklad), jiné dělají na tři směny a koupí si dovolenou za 100 000. Mohl bych pokračovat. Co tím chci napsat. Nezdá se mi spojení Primek z Eltonu se snoby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Stačí se podívat na nabídku Prim od MPM a na první pohled je zřejmé, že to jsou grcky z Číny. Elton potřebuje zlepšit kvalitu a bude vše O.K. Ale o tom tady běžele již spousta. O značce PMP jsem ještě neslyšel.

Jenom pro úplnost, Prim MPM dává do hodinek i strojky Miyota (8205, 82S7) a Seiko (NH38). A že by inhouse Elton byl kvalitnější než uvedení Japonci, o tom se dá polemizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v době kdy nestíhají vyrábět a nabírají lidi na druhou směnu bych snižování ceny neviděl jako správný manažerský krok

Je pravda, že se moc o výrobu hodinek v Eltonu nezajímám(i když jsem tam byl a pár kolegů se tam vyučilo),ale protože mne se..re,že třeba místo legendárních Orlíku tam nasekali hodinky různých kalibru,přidali k tomu dovětek a ,,Orliky,, se středovkou jsou na světě.A jiné značky to samé.A teď se do mne nespouštěj,že to dělají i jiné firmy,třeba automobilky,to mne nezajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

AHA !!! Celou dobu, co elton tvrdí, jak to logo navrhnul jejich zaměstnanec, p. Žid, si lámu hlavu s tím, kde to krásný logo vzal - elton, jak se sám chlubí, nikdy nezaměstnával grafiky a nešlo mi do hlavy, že by ta fakt úderná a v té době i moderní loga dal dohromady někdo bez skvělýho školení, jaksi mimochodem - náhodou - takže to prý byl mistr Rathouský. To by mi smysl dávalo. A mohu se domnívat, že jej angažovala Chronotechna Český Šternberk a veškeré důkazy, jako smlouvy, návrhy a tak leží tedy v archivu MPM a rodiny autora ?? 

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o to se taky spor nevede. Jedná se o logo, který MPM aktuálně používá. MPM koupilo ochrannou známku, má práva na bochánkový logo z budíků, ale používá na svých hodinkách logo z náramkových hodinek, který podle rozhodnutí soudu patří Eltonu. Jednoduchý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi by bylo přesnější napsat, že se o to logo, co oba používají, vede soudní spor, domnívám se, aby to nebylo tak jednoduchý.

 

Každopádně hrozit accutronovi žalobou za to, že používal název antik prim pro obchod, kde se prodávají antik primky,  je podle mne za hranicí dobrého chování, rozumu a občanského soužití. Možná by mohl accutron použít to antik-primky, aby skřípaly zuby.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...