Přejít na obsah

PRIM manufacture - Group


Doporučené příspěvky

moje zkušenost s tímhle eshopem

- již zmiňované krabičky, objednám si je u Eltonu a pak jejich zaměstnanec si je prodává na svým webu

- při spuštění webu jsem si objednal troje hodinky, potvrzená objednávka, za mě zaplaceno a pak mi došel mail, že dvoje hodinky už byly prodaný někomu jinýmu

- koupil jsem si několik replik řemínků na igeny, který se ve finále zlevňovaly, takže tam pořád mám slevu několik set korun na další nákup

 

a když se tam objevilo Parexo, jsem tam přestal chodit úplně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v době kdy nestíhají vyrábět a nabírají lidi na druhou směnu bych snižování ceny neviděl jako správný manažerský krok

Tahle dokola omílaná naučená standardní manažerská kravina už dovedla na konec cesty mnoho firem a ještě dovede, divím se že se pořád ještě najdou (cenzored)  kteří to budou do bezmocných neinteligentních všehoschopných kravaťáčků na dobře zaplacených školeních hustit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud zacnes snizovat cenu, tak zakonite smerujes k nule.

Zvláštní, tajemný  jev- pokud začneš šroubovat do nereálna, tak taky zákonitě směřuješ k nule. Rychlokvašným manažerům zapomněli školitelé prozradit, že ta přímka  na grafu, který kreslí na tabuli, má ve skutečném, reálném světě tvar kružnice a neztrácí se tím pádem v nekonečnu.  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi by bylo přesnější napsat, že se o to logo, co oba používají, vede soudní spor, domnívám se, aby to nebylo tak jednoduchý.

 

Každopádně hrozit accutronovi žalobou za to, že používal název antik prim pro obchod, kde se prodávají antik primky,  je podle mne za hranicí dobrého chování, rozumu a občanského soužití. Možná by mohl accutron použít to antik-primky, aby skřípaly zuby.

Taky nechápu kde je smysl takového jednání. Myslím že by měli spíš řešit ten soudní spor, který může fabriku položit. Zase řeší kraviny a to hlavní- značka a potažmo zákazník- jim stále uniká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: financ

Jak pročítám tvé příspěvky, tak si řikám co ti kdo slíbil, že jsi začal  tak aktivně zpracovávat přehled mých údajných hříchů. Vypadá to, že se budu do konce věků muset smažit v chrono-pekle :devil:.

 

Mrkni se na stránky Eltonu a seznam zaměstnanců - koho chleba jíš ... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to mám a chápu ( i já) - dosud mi ucházelo, že ten nedávno založený internetový obchůdek s vysloužilým haraburdím a příslušenstvím pro sběratele a nadšence, bývalý antik prim,  té tradiční manufaktůře moderně vybavené za evropské dotace a štědře podporované z našich daní, člena to zbrojařského koncernu, která nestačí vyrábět a ceny tak může šroubovat (až k nule a ještě dál) , tomu Eltonu hodinářská a.s. vlastně KONKURUJE !!!! A to do té míry, že mu hrozí právními kroky za užívání značky, kterou nese to jím prodávané haraburdí, a o jejíž vlastnicví se ona manufaktura soudně pře s jinou konkurencí, a navíc zaměstnává trolly, kteří majitele tohoto bazaru na veřejném fóru denuncují ( nevím, jestli oprávněně, či nikoli). :D Omlouvám se, mám dlouhé vedení, ale k tomuhle pochopení jsem nějaký čas potřeboval..... :D :D 

 

Hmmmmmmmmm ...................................... jen podotknu, že MPM to zapotřebí zjevně dosud nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: financ

Jak pročítám tvé příspěvky, tak si řikám co ti kdo slíbil, že jsi začal  tak aktivně zpracovávat přehled mých údajných hříchů. Vypadá to, že se budu do konce věků muset smažit v chrono-pekle :devil:.

který hříchy máš na mysli? Když jsem nedostal objednávku, nebo mě to stálo víc, nebo tvoje působení v Eltonu?

klidne SZ, ale tu první část jsme už probírali

 

Mrkni se na stránky Eltonu a seznam zaměstnanců - koho chleba jíš ... -_-

nelži, moc dobře víš jak to je

 

ještě tu chybí strašák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...