Přejít na obsah

PRIM manufacture - Group


Doporučené příspěvky

který hříchy máš na mysli? Když jsem nedostal objednávku, nebo mě to stálo víc, nebo tvoje působení v Eltonu?

klidne SZ, ale tu první část jsme už probírali

 

nelži, moc dobře víš jak to je

 

ještě tu chybí strašák

 

Stránky byly aktualizovány a jsi tam stále prezentován jako zaměstnanec Eltonu. V čem tedy lžu? Jen cituji, co jsem četl na stránkách Eltonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stránky byly aktualizovány a jsi tam stále prezentován jako zaměstnanec Eltonu. V čem tedy lžu? Jen cituji, co jsem četl na stránkách Eltonu.

nejsem zaměstnanec, nikdy jsem zaměstnanec nebyl a nebudu. Tuhle nabídku jsem s díky odmítl.

Můžeš mě najít mezi smluvními partnery, ale to ty i strašák víte. A pro Elton dělám většinou zadarmo, nebo téměř zadarmo. Za letošek cca 6000Kč včetně DPH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoreticky si ale založit firmu Tralalala sro a začít vyrábět hodinky Prim může každý.

Slovo "prim" je ve slovníku, ochranou známku budou mít jen grafické tvary loga, nikoliv

slovo jako takové. Není možné dle platné legislativy mit OZ na běžné slovo.

 

Tak o co jako jde?

O "značku"?

Pch. Běžný uživatel hodinek, tedy asi tak 10.420.000 lidí v ČR plus X milionů osob v

sousedních státech by při předložení hodinek od firem MPM, Elton a Tralalala, a všech

nesoucích na cifru p r i m v jakékoliv grafické podobě, byla přesvědčena že jde

o jednu firmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč mimoň? Reprezentat lidu, tedy Venca z Horni Dolni si dnes Primky (ty od Eltonu) urcite nekoupi... Prim se z lidove znacky pro masy stal 'zbozim' pro chronomagory a predmetem daru pro papalase ze statni spravy. Nikdy bych si MPM nekoupil, ale navazuji na puvodni CSSR prim co se tyce lidovosti verneji... Stacilo kdyby si Elton vyndal hlavu z prdele a zacal delat levnejsi hodinky s Etou, Mijotou, jako treba Steinhart atd a nechal si exkluzivni radu Igenu, Orliku s Inhausem, kterou by mel jako svou vykladni skrin. Verim ze kdyby udelal Igeny za 12 s etou, tak by na tom slusne vydelaval.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem vintage
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, nedávno byl u nás na školení jeden z klientů. Jelikož to byl patriot, tak se pochlubil, že si koupil České hodinky - PRIM. Jelikož vědí, jaký je můj vztah k hodinkám, tak mě kolegové zavolali, abych se šel podívat. Hezké. Zlaté chronografy s bílým cifrem v quartzu. Prý za 30 papírů. Neměl jsem to srdce, abych mu řekl pravdu. Pochválil jsem mu je a odešel.

 

Tak takový je vztah Českého člověka k Českým hodinkám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, nedávno byl u nás na školení jeden z klientů. Jelikož to byl patriot, tak se pochlubil, že si koupil České hodinky - PRIM. Jelikož vědí, jaký je můj vztah k hodinkám, tak mě kolegové zavolali, abych se šel podívat. Hezké. Zlaté chronografy s bílým cifrem v quartzu. Prý za 30 papírů. Neměl jsem to srdce, abych mu řekl pravdu. Pochválil jsem mu je a odešel.

 

Tak takový je vztah Českého člověka k Českým hodinkám :(

 

Aťsi, ale tys projevil příkladný vztah k zákazníkovi !  

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže na fakturu. Já ale toho, komu fakturuji, beru jako svého zaměstnavatele. Je to jen jiná forma výplaty peněz. Takže z mého úhlu pohledu to stále je zaměstnanecký postoj.

 

A teď to řekni jistýmu Schwartzovi, co si za takový postoj pár let poseděl ....... pravdu máš ale v tom, že i na ŽL máš poslouchat toho, koho chleba jíš, zejména, je-li na své jméno háklivý, a na internetu........

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, nedávno byl u nás na školení jeden z klientů. Jelikož to byl patriot, tak se pochlubil, že si koupil České hodinky - PRIM. Jelikož vědí, jaký je můj vztah k hodinkám, tak mě kolegové zavolali, abych se šel podívat. Hezké. Zlaté chronografy s bílým cifrem v quartzu. Prý za 30 papírů. Neměl jsem to srdce, abych mu řekl pravdu. Pochválil jsem mu je a odešel.

 

Tak takový je vztah Českého člověka k Českým hodinkám :(

Tak to se mi jednou ještě podařilo zavčasu zatáhnout za brzdu. Kamarád už měl vylbrány MPM za 80 táců. O tom, že jsou dvě firmy nevěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz tady opakovane ctu Tvoje vylevy, tak si porad rikam, kdo Ti co asi provedl...

Neprovedli- nemohli. Já se jim jen směju. Jsou to chudáčci co nikdy nic pořádnýho nevytvoří. Jen papouškují fráze z brožurek a školení. Než si všimnou, že to tak dělají všichni a podnikání začalo být jen o marketingových žvástech, zatímco idea, nápad, strategie a originalita jsou fuč a jedna firma za druhou jdou do kopru, prolžou se k důchodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všímám si, že dost soudruhů tu smí co ostatní ne...

Pouze cituji jedno moudro sebrané kdesi na webu. Myslím, že podstatu věci to vystihuje: 

Když někdo umře, tak o tom neví, ale pro ostatní je to těžké...

To samé platí, když je někdo debil...

Upraveno uživatelem t.p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Neprovedli- nemohli. Já se jim jen směju. Jsou to chudáčci co nikdy nic pořádnýho nevytvoří. Jen papouškují fráze z brožurek a školení. Než si všimnou, že to tak dělají všichni a podnikání začalo být jen o marketingových žvástech, zatímco idea, nápad, strategie a originalita jsou fuč a jedna firma za druhou jdou do kopru, prolžou se k důchodu.

Straspole ty bys byl uplne idealni podnikatel, kdybys uz nebyl proletar. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...