Přejít na obsah

PRIM manufacture - Group


Doporučené příspěvky

ještě tu chybí strašák

Jsem tady, neboj. A koukám, jak jsi to pěkně překroutil.  Nevím, kdo tady tvrdil, že po aktualizaci stránek Eltonu už tam uvedený nebude-  z mého pohledu má Manťák pravdu pravdoucí. Ale je mi to vlastně  jedno, na ten tvůj folklór tady už jsem si zvyknul, překvapenej jsem byl jen chvilku. Takže ten dlouhý odstavec o chybějící výchově v mládí, co jsem k tomu napsal, jsem zase smazal, protože když  ti není shůry dáno, v apatyce stejně nekoupíš. 

 

K názoru, že by se v Eltonu měli zabývat spíš urychleným řešením sporu s MPM přidám ještě návrh, zda by neměli zaměstnat nějakého chemika  :lol2:  nebo možná grafika, který není líný googlit či se snad nedejbože zeptat přímo odborníka. Nebo že by bylo dodání správných podkladů prací nějakého manažera? Že by nějaký nadějný kravaťáček zase něco pohnojánkoval, to by mohlo taky být. Až to bude v cajku, tak se ti ti zákazníci na bronzový Orlíky budou shánět o dost líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprovedli- nemohli. Já se jim jen směju. Jsou to chudáčci co nikdy nic pořádnýho nevytvoří. Jen papouškují fráze z brožurek a školení. Než si všimnou, že to tak dělají všichni a podnikání začalo být jen o marketingových žvástech, zatímco idea, nápad, strategie a originalita jsou fuč a jedna firma za druhou jdou do kopru, prolžou se k důchodu.

mluvíš o tom jak to bylo ještě nedávno v Eltonu?

 

Edit: Ať neciituju každý post - jsem věděl že nezklameš

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mluvíš o tom jak to bylo ještě nedávno v Eltonu?

 

Edit: Ať neciituju každý post - jsem věděl že nezklameš

:lol2: ne, mluvím výjimečně zcela obecně. Taky jsi nezklamal  :lol2:  snažíš se hezky. Nedivím se, že si ti do citace nechce. 

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zas jeden takovej škatulkář :lol2: ale mně to jako OSVČ docela jde od ruky, jako proletář se fakt necítím. Ale jestli to takhle chceš mít, tak měj, já se nezlobím.

Ja sem byl tudle na nejaky vernisazi a pak jsme sedeli s tim umelcem v hospode. Nemel na vlak domu, tak sem vod nej koupil jeden z jeho vobrazku. Prachy hned, vobrazek po serii vystav. Nejdriv me velebil ale jak vecer postupoval, zacal do me rejt a bylo videt, jak ho sere, ze nekdo ma penize a von ne. Bavime se o dvou tisicich. Rozesli sme se ve zlym. Zaskatulkoval sem si ho za zakomplexovanyho blba a z toho vobrazku nemam zadnou radost. Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem byl tudle na nejaky vernisazi a pak jsme sedeli s tim umelcem v hospode. Nemel na vlak domu, tak sem vod nej koupil jeden z jeho vobrazku. Nejdriv me velebil ale jak vecer postupoval, zacal do me rejt a bylo videt, jak ho sere, ze nekdo ma penize a von ne. Bavime se o dvou tisicich. Rozesli sme se ve zlym. Zaskatulkoval sem si ho za zakomplexovanyho blba a z toho vobrazku nemam zadnou radost.

Já Ti rozumím, jen nechápu souvislost. Ale to neva, je to poučný čtení. No tak ten vobrázek zase prodej, když Ti nedělá radost, ne ? Nebo ho daruj třeba někomu koho nemáš rád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem byl tudle na nejaky vernisazi a pak jsme sedeli s tim umelcem v hospode. Nemel na vlak domu, tak sem vod nej koupil jeden z jeho vobrazku. Prachy hned, vobrazek po serii vystav. Nejdriv me velebil ale jak vecer postupoval, zacal do me rejt a bylo videt, jak ho sere, ze nekdo ma penize a von ne. Bavime se o dvou tisicich. Rozesli sme se ve zlym. Zaskatulkoval sem si ho za zakomplexovanyho blba a z toho vobrazku nemam zadnou radost.

Tvl, Zmizik je Homolka. 

 

https://youtu.be/qKlsWW_Esek?t=2m27s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já Ti rozumím, jen nechápu souvislost. Ale to neva, je to poučný čtení. No tak ten vobrázek zase prodej, když Ti nedělá radost, ne ? Nebo ho daruj třeba někomu koho nemáš rád.

Lidem, ktery nemam rad, nic nedavam. Jen prodavam. To je rozdil mezi podnikatelem a OSVC. :D :D :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, ale také si myslím, že by ty penízky šly využít na nábor nových zaměstnanců a především učňů.Jak  neustále zdůrazňují, tak jsou zahlceni prací a všemi možnými renovacemi, které od nich požadujeme a čekáme půl roku.A hodinářů na kompletaci strojků a celých hodinek je tam asi 6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...