Přejít na obsah

PRIM manufacture - Group


Doporučené příspěvky

takže vlastně nic se neděje, obě firmy mají stále nárok, 

Jedna krájí nerezové tyče doma a druhá má krájecí stroje někde daleko od Prahy, nebo vlastně od Moskvy...., normálním lidem je to jedno, bo jsou pro ně drahé primky i z mpm, natož z nmnm. A že von ten Luftjarda do tohohle nic neinvestuje ... takové skvělé  pracovní možnosti to je mi divný, chce to koupit fabriku i s městem, a rozjet montovnu čínských hodinek - Dlouhý pochod, pro český trh Pochod do Prčic.

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže vlastně nic se neděje, obě firmy mají stále nárok, 

Jedna krájí nerezové tyče doma a druhá má krájecí stroje někde daleko od Prahy, nebo vlastně od Moskvy...., normálním lidem je to jedno, bo jsou pro ně drahé primky i z mpm, natož z nmnm. A že von ten Luftjarda do tohohle nic neinvestuje ... takové skvělé  pracovní možnosti to je mi divný, chce to koupit fabriku i s městem, a rozjet montovnu čínských hodinek - Dlouhý pochod, pro český trh Pochod do Prčic.

***

lépe bych to nezesumatizoval. S Karlosem jsem o tom diskutoval ve statusech, marně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápis Bohemian crystal je obyčejné parazitování na zavedené značce Bohemia Crystal

Přijde mi to něco jako Sorny nebo Panafonic. Pokud se nemýlím tak se ten nápis objevil prvně

na hodinkách co šly do Japonska a účel byl jasnej: Prym japonci neznaj, zato Bohemia Crystal jo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...