Přejít na obsah

dotaz - hodinar Ostrava a okoli


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Ahoj, s Janáčkem jsem mluvil a hodinky mu nesu na konci měsíce tak uvidíme . Proto jsem vytáhl z šuplíku dětské Prim sport - model formule vypucoval je a začal shánět lunetu. Došel jsem ráno k Alešovi na Stodolní jestli ji nemá, tvářil se, že né pak koukl do šuplíku a vytáhl sporty sundal z nich lunetu, tak se ptám co za ní a on nato ,že nic ....... Tak moje dnešní zkušenost. Zatím Škaro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj pánové. Nechal si někdo u někoho ze zmíněných opravovat vysypanou Lumi v ručičkách? Chronos mne ve dveřích poslal do háje, Deal pouze komplet ručičky na objednávku a trošku jiný tvar a další to většinou odmítají. 

 

Díky moc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Ahoj pánové. Nechal si někdo u někoho ze zmíněných opravovat vysypanou Lumi v ručičkách? Chronos mne ve dveřích poslal do háje, Deal pouze komplet ručičky na objednávku a trošku jiný tvar a další to většinou odmítají.

 

Díky moc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj, možná trochu legrační dotaz. Prosim vás, jak vypadá ten pan hodinář Miroslav Janáč  se, kterým máte ty dobré zkušenosti? Jde o to, že jsem potřeboval rychlou upravu tahu a tak jsem na vaše doporučení skočil do Hodinářství Fridrich, kde mi podle slov prodavaček měl upavu  dělat pan Janáč. Byl to mladý pan odhadem tak 30-35 let. Napadlo mě jestli nešlo o nejakého příbuzného třeba. No abych šel k věci, spokojený jsem nebyl a mou důveru si nezískal.

Upraveno uživatelem number.beast
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, možná trochu legrační dotaz. Prosim vás, jak vypadá ten pan hodinář Miroslav Janáč  se, kterým máte ty dobré zkušenosti? Jde o to, že jsem potřeboval rychlou upravu tahu a tak jsem na vaše doporučení skočil do Hodinářství Fridrich, kde mi podle slov prodavaček měl upavu  dělat pan Janáč. Byl to mladý pan odhadem tak 30-35 let. Napadlo mě jestli nešlo o nejakého příbuzného třeba. No abych šel k věci, spokojený jsem nebyl a mou důveru si nezískal.

Tvůj popis sedí.

Copak se stalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nechci to nijak dramatizovat, jde o mou vlastní zkušenost a pohled na věc. No k věci už od začátku to bylo podivné. V hodinářství jsou dvě prodavačky jedna z nich na mě, co potřebuju. Tak jsem ji vysvětlil, že potřebuju přehodit článek tahu z jedné strany tahu na druhou. Jednoduché, jak facka. Paní prodavačka šla asi čtyři kroky dozadu k panu hodináři a něco mu tam vysvětlovala. Vůbec jsem tu hru na tichou poštu nepochopil, ale dobře. Následně se začali ozývat zvuky, jako když někdo zpravuje traktor. Asi za deset minut paní vylezla a říka ?40 korun!?, já na ní jestli si to můžu zkontrolovat, no proststě intuice a hele osička tahu čučela z jedné strany tahu o 2 mm, tak jestli se na to může pan hodinař ještě jednou podívat. Pak jsem zaplatil a odešel. To, že přehozené byly dva članky místo jednoho, poškrábané leštěné boky tahu, osičky nestejnoměrné zasunuté, to že mi vratili upatlané hodinky a že je pani smudlala v ruce s prstýnkama, nebo že otírala tah proskené dýno, jsem už neřešil. Takže tolik moje dojmy. Takže jestli jsem byl spokojený a jestli si získal mojí důvěru? Ne nebyl a nezíslal. Jde o blbosti, ale ty u mě ve výsledku rozhodujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...