Přejít na obsah

dotaz - hodinar Ostrava a okoli


Doporučené příspěvky

Chlapi, doporučuji, a to po vlastní zkušenosti, hodináře Janáče z hodinářství ve Vítkovicích (kousek od bývalého kina Mír). Dělá tam tak půl týdne zbytek je v Dealu. Ve Vítkovicích je to za normální prachy. Měl jsem s ním jen jeden problém, ten spočíval v tom, že to trvalo. Dělal mi na Primkách, kolegovi dělal Seika a dobré zkušenosti jsou i s Omegama. Takže moho doporučit. Pokud máte zájem hodím sem i telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem byl včera v hodinářství v Porubě na Lenince, kousek nad kruháčem. Chtěl jsem se podívat po nějakém řemenu na moje nové Sporty 1.gen a taky stěžejky. Pan hodinář mi tvrdil, že se řemeny 19mm nevyrábí a totéž tvrdil o stěžejkách. Zřejmě profík.  :suicide_anim:

V Porubě je celkem slušný hodinář, jmenuje se Anděl, maká v takovém malém hodinářství v Rentě. Zkus. Má i pár Primek na prodej. Ale není dnešní a umí si říct...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, doporučuji, a to po vlastní zkušenosti, hodináře Janáče z hodinářství ve Vítkovicích (kousek od bývalého kina Mír). Dělá tam tak půl týdne zbytek je v Dealu. Ve Vítkovicích je to za normální prachy. Měl jsem s ním jen jeden problém, ten spočíval v tom, že to trvalo. Dělal mi na Primkách, kolegovi dělal Seika a dobré zkušenosti jsou i s Omegama. Takže moho doporučit. Pokud máte zájem hodím sem i telefon.

 

Mohl bys mi napsat kontakt na toho Janáče.

Dík

 

Odesláno z mého Sony Tablet S pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, doporučuji, a to po vlastní zkušenosti, hodináře Janáče z hodinářství ve Vítkovicích (kousek od bývalého kina Mír). Dělá tam tak půl týdne zbytek je v Dealu. Ve Vítkovicích je to za normální prachy. Měl jsem s ním jen jeden problém, ten spočíval v tom, že to trvalo. Dělal mi na Primkách, kolegovi dělal Seika a dobré zkušenosti jsou i s Omegama. Takže moho doporučit. Pokud máte zájem hodím sem i telefon.

Mohu potvrdit. Spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Vítkovic nikdy po seřízení a snad i vyčistění se hodinky předbíhaly o 10 sekund za hodinu,chtěl jsem se osobně hodináře zeptat ale ty dvě straré semetriky ho zapíraly,raději chodím k Alešovi je to svéraz ale umí a určitě je levnější,nejlepší hodinář je na poliklinice v Hrabůvce ale už je to pán starší dlouho to ale trvá než opraví ale ceny má opravdu lidové,pořád je u něj řada. :tongue_ss:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší hodinář je na poliklinice v Hrabůvce ale už je to pán starší dlouho to ale trvá než opraví ale ceny má opravdu lidové,pořád je u něj řada. :tongue_ss:

 

Taky byl můj oblíbenec. Chodil jsem k němu jen měnit baterku v mých quartzech. Ale naposled mi totálně doškrábal dýnko. Tím u ěm skončil. škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, doporučuji, a to po vlastní zkušenosti, hodináře Janáče z hodinářství ve Vítkovicích (kousek od bývalého kina Mír). Dělá tam tak půl týdne zbytek je v Dealu. Ve Vítkovicích je to za normální prachy. Měl jsem s ním jen jeden problém, ten spočíval v tom, že to trvalo. Dělal mi na Primkách, kolegovi dělal Seika a dobré zkušenosti jsou i s Omegama. Takže moho doporučit. Pokud máte zájem hodím sem i telefon.

 

Tady mi dýnko moc nepoděkovalo.(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kontakt, který tu je uveden by Vikhra, sedí:  mobil 605765555 a pevná linka 596614019. Já netvrdím, že je dokonalý, ale já jsem s ním měl dobré zkušenosti. Naopak u Aleše jsem moc nepochodil, navíc mi moc nesedí jeho způsob jednání. Ale každý máme své zážitky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě v Zábřehu na ulici Výškovická je hodinářství, mají hlavně Casia, je tam takový mladý hodinář, ale měnil mi jen baterku a nevím zda by šel do jiných hodinek. To jsem nezkoušel. Je to, ale bez záruky, hodinářství Hrbáč, stejné, jako v Hrabůvce naproti KB. Zkuste, zkušenosti jsou vítány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Hodinarstvi U Alese

 

Tento tyden odneseny hodinky k vysuseni a hotovy byly jeste ten sam den.

 

Hodinky jsem si polil pivem a oplachnul vodou. Posleze jsem nechtic zmacknul stopky a mel jsem orosene sklicko (Glycine Stratoforte).

Dle informaci hodinare hodinky tesni takze nebylo treba menit tesneni. Pouze je vysusil.

 

Vim, ze to neni zadna slozita operace ale i tak jsem nechtel dat hodinky kde komu. Hodinar U Alese je sverazny ale me urcite potesil. Kazdy jsme prece nejaky. :-)

 

Takze za me ... doporucuji

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Chlapi zdravím, známá má Dyrberg Kern, prasklé minerální sklíčko....

 

Komu to dát na výměnu? Z výše uvedených, Aleš? Pan Janáč z Vítkovic či?

 

Šlo by udělat výměnu rovnou za safír s vnitřním antireflexem?

 

Díky za tipy

 

Ross

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Chlapi zdravím, známá má Dyrberg Kern, prasklé minerální sklíčko....

 

Komu to dát na výměnu? Z výše uvedených, Aleš? Pan Janáč z Vítkovic či?

 

Šlo by udělat výměnu rovnou za safír s vnitřním antireflexem?

 

Díky za tipy

 

Ross

Co to je ten  Dyrberg Kern? To bude echt kvalitet a největší cenu tam bude mít asi to nové sklo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Zdravím všechny .. poraďte někdo kam dát opravit staré dámské švýcarské hodinky.

Fungují ... jen při nastavování času přeskakuje mechanismus posunování ručiček a ručičky se pohybují trhavě nebo vůbec ne.

Byl jsem v Dealu, prý asi neseženou náhradní díly .. asi se s tím nechtějí zabývat. V hodinářství U Aleše mi už při telefonickém dotazu sdělili, že ne.... a to je ani neviděli :-)

Nějaká rada prosím ???? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...