Přejít na obsah

Casio zkušenosti s řadou BEM


hejdik

Doporučené příspěvky

Zdravím kolegové,

 

Chtěl bych se "obohatit" o nějaké oblekové hodinky,ale vzhledm k tomu,že oblek nosím spíše sporadicky,tak nechci zbytečně mnoho investovat.

To znamená vybírám mezi spolehlivými quartzkami ,ale zároveň takovými,aby nevypadaly příliš usedle a měly trochu toho šmrncu.

Tak jsem tak pokukoval co by kde by, a protože mám dobrou zkušenost s hodinkami Casio,tak mi padl do oka model CASIO Collection BEM-506L-7AVEF

 

Myslím,že za cca 2,5 tis. Kč by to mohlo být to co hledám a designově vyhovuje i mým požadavkům.

Nicméně i přes to jsem se chtěl přeptat,zda nemáte někdo s těmito hodinkami zkušenost,či pří padně s podobnými z řady Casio BEM (Beside)

Nebo zda jste je alespoň nedrželi v ruce,případně nějaké dojmy?

 

 

Díky za poznatky.

post-13000-055196300 1361445814.jpeg

Upraveno uživatelem hejdik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, osobní zkušenost nemám, ale sám jsem o nich uvažoval. Myslím si, že chybu určitě neuděláš, jen mám pocit, že jsou na oblekovky docela velké. Ale pokud na to máš pracku a specifikace si asi zjišťoval, tak bych se toho nebál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

 

Tak přesně tyto hodinky mám taky. Shrnul bych to asi takto. Svou úlohu splní a za ty peníze nepůsobí vůbec zle, ale má to jeden háček. Za ty peníze se prostě někde ušetřit muselo a to tak že celkem dost, takže z řemene se začne velmi rychle loupat povrchová úprava, tj. pokd mají působit k obleku alespoń trochu reperezentativně, tak budeš muset poměrně brzy investovat do nového řemene a pokud má být alespoň trochu kvalitní, tak bude stát klidně 50% ceny hodinek i více a v této souvislosti už ta cena až tak zajímavá není... Pokud ale toto skousneš, tak já je k obleku sem tam vezmu. Na druhé straně jsou to prostě jen Casia. K obleku si dovedu představit i cosi rprezentativnějšího, ale ostudu asi neuděláš. Je ovšem třebavzít na vědomí, že sem tam někdo hodinkám rozumí a pokud to bude povrchnjší člověk, tak u něj můžeš spadnout i na ceně a přijít třeba o obchod. Já jsem třeba technik, takže spíš prezentuji u zákazníka řešení atd, takže mě to až tak netrápía nehrozí, ale v určitých kruzích by mohly být casia i problém. Jinak pod upnutější manžetu nevklouzávají nijak zázračně, ale jde to. Osobně bych dnes volil jinak, ale vzhledem k tomu, že oblek nosím spíše příležoitostně než denně, tak raději investuji do nějakých sportovních "letniček".

 

Edit: tak 50% jsem trochu přestřelil. Buď jsem je kdysi kupoval levněji a nebo už si to špatně pamatuji, v každém případě investice do řemene vzhledem k ceně hodinek bude značná a bude celkem brzy (v řádu měsíců) po nákupu a to i při příležitostném nošení.

 

Zdravím kolegové,

 

Chtěl bych se "obohatit" o nějaké oblekové hodinky,ale vzhledm k tomu,že oblek nosím spíše sporadicky,tak nechci zbytečně mnoho investovat.

To znamená vybírám mezi spolehlivými quartzkami ,ale zároveň takovými,aby nevypadaly příliš usedle a měly trochu toho šmrncu.

Tak jsem tak pokukoval co by kde by, a protože mám dobrou zkušenost s hodinkami Casio,tak mi padl do oka model CASIO Collection BEM-506L-7AVEF

 

Myslím,že za cca 2,5 tis. Kč by to mohlo být to co hledám a designově vyhovuje i mým požadavkům.

Nicméně i přes to jsem se chtěl přeptat,zda nemáte někdo s těmito hodinkami zkušenost,či pří padně s podobnými z řady Casio BEM (Beside)

Nebo zda jste je alespoň nedrželi v ruce,případně nějaké dojmy?

 

 

Díky za poznatky.

 

 

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Klasik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...takže z řemene se začne velmi rychle loupat povrchová úprava, tj. pokd mají působit k obleku alespoń trochu reperezentativně, tak budeš muset poměrně brzy investovat do nového řemene...

casio uvádí že nejde o umělotinu ale (pravou) kůži, tak jaká povrchová úprava se z toho loupe?

jinak stokrát lepší toto než nějaké "krásné" festiny. akorát safír bych neoželel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi celkem jedno co uvádí Casio, navíc oni asi nelžou, nějaká kůže to asi bude, ale... Já mám praktickou zkušenost, že po třech měsících příležitostného nošení se to začne olupovat a po pěti už to je celkem pro ostudu. Problém bude zřejmě v tom, že to sice asi kůže je, ale nějak povrchově upravovaná do vzoru krokouše, jelikož echt krokouš to nemůže za ty peníze být ani omylem. No a v tom je právě asi ten háček, vypadá to sice hezky, ale nevydrží to... Jinak si taky nemyslím, že je to vyloženě špatná volba a paradoxně se ani nějak neokoukají a neomrzí narozdíl od mnohých dražších hodinek. Dokonce i ta lumi je celkem slušná, ale ten řemen je prostě vada na kráse. Jinak safír za tayhle peníze je celkem úlet, to prostě nejde. Ty hodinky by musely pak stát dvojnásobek.

 

 

 

casio uvádí že nejde o umělotinu ale (pravou) kůži, tak jaká povrchová úprava se z toho loupe?

jinak stokrát lepší toto než nějaké "krásné" festiny. akorát safír bych neoželel.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...