Přejít na obsah

Jake auto pro rodinu (SUV)


Doporučené příspěvky

Já mám nějak Honzo vžitý že X3 je dámský auto, nebo ne?

Co robi auto kategorie suv damskym? Vymenuj mi pls tie extra features pre triedu damskych suv. Alebo je k tomu doobjednatelna nejaka extravybava typu pudrenka namiesto popolnika?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 575
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ivan_989: Přišlo mi to hrozně mrňavý, tak jsem si říkal, rozumím, X3 pro ženský a X5 pro chlapy. To jsem říkal i kamarádovi, trochu se čertil, ale on při jeho velikosti v tom vypadal jako já v X1 což je pro děti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Lion: ja nerekl, ze moderni SUV, resp vsechna moderni auta nejsou vic luxusnejsi a ekonomictejsi. Jsou, 100%. Ale tvrdim, ze 70kovou radu lze pouzivat k denimu jezdeni. 50tis/rok nenajedu, mit sluzebku treba do Rima taky asi jedu osobakem/suv.

Na me prvni 78 MY2007, tudiz jedna s poslednich pred facefiftem, jsem najel cca 60t km. Pak jsem u zminovaneho Dajbycha koupil 76. Na te mam cca 30t km. To je naprosto ,, komfortni´´  auto. Ma moderni palubku, 2x airbag, vykonou klimu, streo mam taky OK co vic potrebujes? Nemam problem vjet rychle do krizovatky, 120-130kmh na dalnici se da jet v pohode, aniz by to delalo motoru trable a nejak si ho uhanel. Sedacky jsem planoval vymenit za jine ze Suprty nebo Civica, ale nakonec me naprosto vyhovuji. Po 1000km v kuse nemam pocit exztra unavy oproti treba Outbacku. Samo lux auto s automatem je komfortnejsi, to joi, ale porad to nevylucuje hzj pouzivat bezne. Doslo to tak daleko, ze jezdim jen s Toy a Outback jde do sveta, protoze s nim jezdi zena jen 3km do skolky a zptaky + cca 40km na nakup jednou tydne, tudiz je nadbytecny. Ale ja jsem asi divnej, me se obecne poslednich asi 5 let vice libej stary auta a i motorky :).

 

Jinak Outback je super. Luxusni, bomba v zima a na 36t km za cca 2,5 roku je spotreba  pod 10l. Skoro porad v ,,I´´ modu a jezdeno vetsinou zenou, s min mesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HZJ76 2007

 

big1679.jpg

 

bez oznaceni modelu na me vykouklo toto

 

Toyota1.jpg

 

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110401201245/tractors/images/1/1c/Land_Cruiser_HZJ105_2.jpg

 

to už je spíš jako ten defender... na běžné ježdění dle mě zbytečné

 

současný LC nevypadá špatně, ale tam bude problém s cenou dle mě

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me je HZJ ukradena, kdybych chtel diesel, tak si znova koupim X5, ja do budoucna zvazuju atmosferickej benzin, proto me zajima LC V8 benzin - do te jsem se zamiloval v Dubaji..

Ach so... Benzínová V8 je úplne v poriadku. Krásny zvuk, záťah, spoľahlivý a silný. Nemá chybu. Tie problémy, čo som spomínal, sa týkali iba dízlovej V8 D-4D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ivan_989: Přišlo mi to hrozně mrňavý, tak jsem si říkal, rozumím, X3 pro ženský a X5 pro chlapy.

...jasne chapem, chybajuce cm sa musia niecim doplnit napr dlzkou auta o tom sa uz vselikde popisalo hodne, to ale do tejto debaty nepatri :) mne skratka uplne staci cca 4,6 dlzka auta lepsie sa s tym parkuje ako s 5 metrovym. A je mi putna ci to niekto vnima ako panske damske alebo detske auto. Ide mi o komfort a funkcionalitu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Ivan. S cvt jsem jezdil asi mesic. V outbacku. Me se nelibil ten projev. Bylo to jak tramvaj, nebo variator ve skutru. Mam rad, kdyz ma auto nejakej charakter nebo jak to napsat. Jinak to asi neni spatny. Me vadilo, ze pridas plyn ono to huci porad stejne a pomalu to zrychluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je zajimavy auto. sice to neni typicke SUV, ale posez je vyssi, pruchodnost na urovni 'vonavkovych' x5, q5,7, atd

znamej ho ma a pry je neuveritelny, kudy vsude projede..

.. pohodli vynikajici, motor ok. (a jezdil v nem i v.havel - mel tenkrat jeden z prvnich kusu. a to BYL nejakej znalec MB :) )

__________________

R 350 (500) 4Matic

__________________

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Ivan. S cvt jsem jezdil asi mesic. V outbacku. Me se nelibil ten projev. Bylo to jak tramvaj, nebo variator ve skutru. Mam rad, kdyz ma auto nejakej charakter nebo jak to napsat. Jinak to asi neni spatny. Me vadilo, ze pridas plyn ono to huci porad stejne a pomalu to zrychluje.

 

Ano, presne tohle jsem psal o dve strany drive a TLD to potvrzuje z praxe. Pak to kejklik zacal vyvracet, ale to ani nestalo za reakci. Je to presne tak. Seslapnes plyn, otacky vyskoci na vysokou hodnotu, pak jsou konstantne vysoke a auto pomalu zrychluje. Jasne, ze po dosazeni one pozadovane rychlosti a jejim udrzovani otacky klesnou, ale to samozrejme udela kazdy automat, nevim proc to vubec zminovat. Zasadni rozdil CVT ve srovnani s jinymi automaty je jeho chovani pri zrychlovani, a to silne pripomina skutr. To "pomalu" je tady dulezite slovo, Subaru je s tim lina lemra i s 2,5 benzinem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm podla papierovych udajov to napr. u ravky zase az tak tragicky nevypada. Ja som sa bal automatu ako takeho kedysi ze to bude lemra ale ked si clovek zvykne na kickdown pripadne pred predbiehanim da z d4 na d3 tak je to pohoda. Teda aspon pre mna. Ked tam su dake kone aj krutak tak snad to nebude az taka tragedia. A prinajhorsom je tam sekvencny rezim. Ved vyskusam :)

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusebni jizda je zasadni. V normalnim zivote to pitome CVT mozna zase tak nevadi, clovek stejne v drtive vetsine nejezdi jako blazen brzda, plyn. Jen ten zvukovy projev je nezvykly a u benzinu by me stvalo, ze to ma velky motor, ktery zere a pri tom to nejede, protoze je to dusene spatnou prevodovkou. Dobra dvouspojka premiovych znacek da i relativne slabsimu motoru kridla (BMW 3, B Klasse, Golf, A3, ty jsem zkousel). CVT, ktere by delalo neco podobneho proste neexistuje. Na druhou stranu, kdybych kupoval Subaru, tak bych do CVT stejne sel, protoze manual uz nechci v obecne rovine, kazdy, i blby, automat je lepsi (snad krome robotizovanych hruz v Citroenech), navic v novem Outbacku 2,5, ktery jsem kratce ridil, byla spojka tezka jak cypp.<br />

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne, chce to vyzkouset. Kdyz jsme subaru kupovali, zkusilo se i cvt. Moje pani to nechtela, protoze prohlasila, ze by se s tim bala predjizdet. Vadila ji ta prilisna linearnost a hlavne ji chybela jakasi zpetna vazba pri pridani - divna reakce na plyn a necitelny zvukovy projev. Nevim jak to napsat, chce to zkusit. Navic kdyz rozdil ve spotrebe oproti 3.6 je minimalni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...