Přejít na obsah

Laco Squad "Ninja"


Doporučené příspěvky

Ahoj všem v krátkosti se s vámi podělím o mé první ,,chlapácké" hodinky rolleyes.gif

 

Název: Laco Squad "Ninja" (nemám doklady takže název je z netu, snad správný?)

pozdro: nerez ocel s černou úpravou

velilkost: 46 mm

výška: 13 mm

sklo: safír 2 mm

korunka: na pozici 12

datumovka: na pozici 6

pásek: černý gumový

vodotěsnost: 20 ATM

strojek: ETA 2824-2

otočná luneta, průhledné dýnko

post-21590-082989300 1361480840.jpg

 

Jelikož to byl již rok, co jsem si po hodně dlouhém vybírání koupil Citizeny Eco Drive, bylo na čase podívat se

po něčem novém. Takže začal vnitřní boj ,,co vůbec chci" ? S tím jsou samozřejmě spojeny nekonečné hodiny

na chronomagu a pečlivým výběrem svých vysněných.

Takže jsem klasicky skákal z Tissotů na Wengery a už už jsem měl vybrané velmi krásné Vostoky.

Vypadalo to na lásku na celý život, prakticky jsem je měl skoro na ruce a ukazováček rozhodoval objednat či ne.

Pak to přišlo. Sekce prodám otevřeno asi po 1867 za týden .MejlaG prodává taktické hodinky Laco.

Říkám si, Němec nebo spíš obr Němec 46 mm.

Krásné jednoduché hodinky, safírové sklíčko, průhledné dýnko a ta oranžová minutovka......no krása.

Takže začal jsem s články o firmě Laco a její neskutečné historii od roku 1925.

post-21590-012060800 1361481151.jpg

Začal jsem šmejdit po netu jestli se něco takového

neprodává na netu a po haluzi jsem něco objevil a opravdu za směšný peníz. Slovo dalo slovo, menší přemlouvání stávajícího

majitele a hodinky jsem měl na poště.

Samozřejmě jsem to nevydržel až domů a na ruku šly už v autě :)

S velikosti jsem měl velké obavy, nicméně liché. Pak už jen stačilo ženě vysvětlit, proč mám další hodinky (překvapivě s porozuměním) a dcerka

mě potvrdila, že jsou opravdu krásné.

Myslím, že za rok opět na viděnousmile_anim.gif

 

 

post-21590-059895000 1361480873.jpg

 

 

post-21590-095569400 1361480909.jpg

 

 

post-21590-019203800 1361481014.jpg

 

 

post-21590-058592900 1361480972.jpg

 

 

 

 

L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se z nich taky měsíc raduju - díky MejloG. Mají krásně ostrý potisk cifru a super chod lunety - úplná ráčna. Chtěl jsem měnit řemen, ale všichni mi to rozmlouvají, tak je nechávám tak jak jsou. Nějak mě baví čím dál více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se z nich taky měsíc raduju - díky MejloG. Mají krásně ostrý potisk cifru a super chod lunety - úplná ráčna. Chtěl jsem měnit řemen, ale všichni mi to rozmlouvají, tak je nechávám tak jak jsou. Nějak mě baví čím dál více.

 

tak to jsme dva, mohl bych se na ně dívat pořád....ten řemen taky řeším, dokonce tu byl v prodeji, ale byla to tuším délka 22 cm.....

 

L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...