Přejít na obsah

Elton sport Igen chronomag limited edition 2007


cigi

Doporučené příspěvky

...strojceky PRIM...cast toho, co mam momentalne k dispozicii, okrem kompletnych hodiniek...preto moje vyhrady k dodavke vlastnych strojcekov.....

A proč já blbnu na Aukru a nedomluvím se s tebou? To můžeš zásobovat uplně celou l.e.

A nejen to. Popshop pise, ze je to jen cast toho co ma k dispozici.....To by stacilo na nekolik le. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 544
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Ještě se pro úplnost a eventuálně nezkušené zájemce pokusím napsat, proč chceme kalibr prim 68:

 

- je to originální původní kalibr v původním modelu sport Igen

- je levný a široce dostupný

- nerezové pouzdro, ciferník, ručky tvarově shodné s původním i prosklenné dýnko, je připraveno k výrobě - šetříme tedy desetisíce

- je dostatečně přesný pro běžný praktický život

- má obvyklou rezervu chodu

- je velmi spolehlivý, odolný a časem osvědčený (mnohé přežily bez pohromy 40 let v mizerných všepropustných ničemuodolných pouzdrech)

- je retro

- je české výroby, vlastní in house strojek prim - a to se v naší společnosti cení

- omlazování starých kalibrů je běžná praxe i v těch nejfajnovějších hodinářských domech

- výroba vlastního kalibru je především věcí nákladů a technologie výroby, nikoli technickými vlastnostmi dosahovanými samotným kalibrem, proto v této cenové relaci NIKDO v evropě už asi NIKDY vlastní kalibr nepostaví (kromě značek patřících do swatch group, jako eta)

- prim je ochoten jej rozebrat, vymontovat datový věnec, přetisknout jej na naše roztomilý barvičky, složit a dát na něj celoživotní záruku, ukažte mi jiný kalibr a výrobce, který to v naší cenové relaci a omezeném počtu zvládne

- prim nabízí za příplatek dekorování, pokovení, individualizaci a já nevím, co ještě

- manuální strojek daleko lépe vypadá za průhledným dýnkem, neb nemá téměř vše zakrývající rotor

- manuální strojek se natahuje - a to je pro milovníka hodinek to pravé potěšení

 

Veškeré tyto okolnosti jsou velmi dobře známy i ondrajovi, babaqovi, grgapitičovi - tak se prosím nikdo nenechte zmást nebo odradit jejich nepochopitelnými a podezřívám je, že i zlovolnými příspěvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....ondrajovi, babaqovi, grgapitičovi i viktorovi - tak se prosím nikdo nenechte zmást nebo odradit jejich nepochopitelnými a podezřívám je, že i zlovolnými příspěvky............

 

 

No tak cigi, chyt se za nos - nikdy jsem nerekl ani popel o tomhle projektu a ani to nejmensi negativni o kalibru 68 :-))) pokud si na neco takoveho vzpominas, doporucuji omezit konzumaci lysohlavek :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlahu, ty hodinky nekupuješ přes internet od bezejmenného překupníka, ale od ELTON hodinářská a.s. s celoživotní zárukou PŘÍMO OD SERIOZNÍHO VÝROBCE, a můžeš si je vyzvednout, kde budeš chtít, proboha, co je to za zkrat?

 

Jestli je problém se sehnáním kalibru 68, obrať se na mě, mechana, prima, nebo jiné členy chronomagu, určitě pomůžeme.

 

Vlahu, ty ale napiš a zveřejni, od koho jsi ty rozbitý kusy koupil, kdo tě napálil, to je jediná možnost sebeobrany. A kupuj jen od prověřenejch lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, zdravím Vás! Odstupuji od objednávky.číslo 8 je volné.

 

 

Je možné, že mám jen smůlu, ale další kupování hodinek přes poštu, ne!

2x jsem na zdejším fóru koupil hodinky, jedny tikaly,ale nešly. Dnešní jdou, ale zrychlené datum nefunguje.Jo a ty dnešní stály místo 350Kč 428Kč.

 

Nechci se dál vztekat.

 

Omlouvám se, ale potřeboval jsem si ulevit.

 

Mnoho zdaru, pozorovatel.

Jaképak přes poštu? Spíše naopak. Mohu na vlastní zkušenosti potvrdit, že "pošťákem" byl vždy pan ředitel a do posledního detailu se vždy k mé spokojenosti o vše pečlivě postaral. :)

 

To co tady píšeš patří asi do jiného vlákna? Nebo mi něco uniká.... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rezervovaná čísla dosavadních ctěných členů užšího výběru:

 

Kamil         1.

Omni         2.    email 14.03.07, objednáno 14.03.07

                3.    

Francin       4.   zaplaceno 13.03.07   email 13.03.07 :)

Popshop07  5.   email 12.03.07 objednáno 14.03.07

Pepik         6.    email 13.03.07, objednáno 14.03.07, zaplaceno 23.03.07 :)

Skeleton     7.   email 15.03.07

                 8.

Olda           9.    email kdovíkdy, objednáno 23.03.07, zaplaceno 23.03.07 :)

Typograf    10.   email 14.03.07, objednáno 14.03.07, zaplaceno 15.03.07 :)

Cigi           11.    email 12.03.07, objednáno 14.03.07, zaplaceno 14.03.07 :)

                12.

                13.  

Jinjo          14.   email 12.03.07, objednáno 14.03.07, zaplaceno 18.03.07 :)

 

 

Nezaplacené rezervace platí do 31.03.2007. OPAKUJI, KDO NEZAPLATÍ ZÁLOHU, RUŠÍ SE MU REZERVACE

Objednávejte, přátelé TEĎ :D:D:D

 

Ještě vás prosím, abyste kvůli číslům sdělovali , jak jste daleko s objednávkou, a to takhle:

1. poslat objednávkový email primovi  (napíšu email a datum) - prim odešle objednávkový specifikační formulář

2. odeslat vyplněný formulář (píšu objednáno a datum) a ihned

3. zaplatit zálohu 75 % dle formuláře (píšu zaplaceno a datum)

Díky!

Takže volná jsou toho času 3, 8, 12 a 13 - krásná čísla :)

nomane - omluva, oprava proběhla :D:D

 

Tak - poslední, kdo mlčí je KAMIL, já to zrovinka u něj nechápu..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo pepiku, nějak vlahovi vrať optimismus - myslím, že třeba zvrátit jeho frustraci, já mám dneska teda taky pěknou depku - večer na to padne vizour - těšte se na ty příspěvky! :D :D :D

Cigi, proc mas depku? Ch Kill Bill si podle te tabulky vede docela uspesne. A mimo to si myslim, ze je na chronomagu dost lidi, kteri o hodinkach uvazuji, ale jeste cekaji s rozhodnutim. Vsechno se ukaze 31.3. nebo tesne predtim. Vsem priznivcum Kill Bill drzim palce. :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny z účastněné.Trošku jsem to tu nastudoval a jestli se nepletu něco je tu ještě volné?!

Záloha pokud jsem četl dobře činí 75% z ceny?

Cena je cca 17000,-?

Tedy záloha činí cca 12750 jestli se nepletu?

A je nutno ji složit do 31.03.2007?

 

Prosím upřesněte my někdo pár mých otázek děkuji.

 

Nerad bych něco pochopil špatně?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...